Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 anonim ***** válasza:
92%

ti megőrültetek... inkább örüljél, hogy a lányod felelősségteljes gazdi, és nem csak úgy van a macska és hébe-hóba te megeteted, mert ő le sem szarja!

SOHA az életben nem fogjátok megtudni, milyen egy állatot teljes szívetekből szeretni!

2012. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/120 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi gond. SŐT. Legalább megismeri az állatot,és megfelelően gondoskodik róla. Valószínű,hogy nem tud a lányod megbirkózni a tinédzser korral vagy fáj neki az apja hiánya vagy nincsenek barátai.

Nézd a jó oldalát. Legalább nem hanyagolja a macskát,nem rúg bele, és nem a te nyakadba szakad az állat gondozása-

Az én fiamnak csuklyás patkánya van. Annyira összeszoktak,hogy amint hazaér a suliból(suli időszakban) a patkány már a vállán vagy a zsebében csücsül. Olyan ketrece van,hogy bármikor ki tud jönni magától, de sosem megy el ha nincs otthon a fiam..

Bár én félek a patkánytól,de semmi kifogásom nincs,hiszen gondozza,figyel rá,eteti.. Felelősségteljes akárcsak a lányod. Örülni kéne ennek.

2012. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 A kérdező kommentje:

Barátai nem nagyon vannak. Csak iskolaidőben az osztálytársak, de ha el is hív valakit, akkor valami kifogást keres az illető és biztos nem jön át. Meg nem megy vele sehova. De én azt a lányom hibájának tudom be, mert nem túl barátkozós.

Hobbijáról annyit tudok, hogy a fotózás meg az írás, bár igazán lehetne valami hasznosabb is.

2012. júl. 30. 12:56
 14/120 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Írtad, hogy elköltözött az apja. Szerintem elég nehéz ez neki így is, és a macska segít neki, hogy túltegye magát a változásokon.

Én is együtt alszom a macskával, együtt tv-zek, ha gépezek, akkor is itt ül az ölemben. Nem érzem magam flúgosnak.

2012. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/120 anonim válasza:
100%
legalább nem fiuzik meg füvezik... talán ö a lelki társa!!Èn is csináltam a legfontosabb hogy na szakisd el öt a kis lányodtol,mert az talán egy nagy trauma lenne számára!
2012. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem az a baj,hogy Te nem szereted az állatokat és szimplán ezért idegesít..
2012. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanígy vagyok az én állatkámmal,mindent együtt csinálunk,ez van.Sokat segített már többször hogy itt volt,mert párszor még az ágyamból se akartam felkelni olyan szomorú voltam,de miatta kellett,és meg tudtam tenni.
2012. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/120 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába alkalmaznak állatokat lelkisérült gyerekek gyógyításánál.. Az állatok pozitívan hatnak a lélekre, nekem ez a személyes tapasztalatom is egyben.
2012. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mi a gond? Teljesen normális. Érző, szerető lény a gyermeked. Most tanulja meg a másikról való gondoskodást.

Tudod: először egy virágot, aztán egy állatot kell tudni gondozni, aztán jöhet a gyerek. Jó anya lesz belőle. Ezt lásd ebben, ne mást!


Vagy valami más bánt téged? Te kapsz belőle kevesebbet? Tőled kezd eltávolodni? Már nem csak anyukához bújik oda, ha baja van?

2012. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlságosan pszicho-duma lesz, de szerintem a kislányod most érzelmileg nagyon instabil közegbe került (az apukája elköltözésével), és számára az érzelmi biztonságot a cica adja meg. Ő biztosan nem fogja átverni, őszinte vele, és sokszorosan viszonozza a szeretetet, amit kap. A viselkedése normális tehát, de arra hívja fel a figyelmet, hogy a kislányodnak most fokozott a szeretet- és biztonságigénye, amit anyaként elsődlegesen Te tudsz megadni (és persze a cicus).
2012. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!