Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha a volt...

Mit kellene tennem, ha a volt feleségem azzal zaklat, hogy látogatnom kellene a közös gyerekünket?

Figyelt kérdés

A gyerektarkást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja. Nekem is van új életem és nem akarom tönkretenni azzal, hogy máshoz járkálok.

A zaklatást egyébként úgy kell érteni, hogy naponta hív és néha még hozzánk is eljön veszekedni.


2012. okt. 9. 09:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
Az "oké", hogy Te így érzel az apád iránt, de azért merem remélni, hogy nem minden ember érez így a vérszerinti apja iránt, akkor sem, ha "csak" hétvégi apuka volt. Biztos megvolt az oka annak, hogy nálatok ez így alakult, de attól ez még nincs mindenhol így, h a gyermeknek nyűg az apjával találkozni, akár csak hétvégékre.
2012. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
Remélem irsz pár sort a hétvégéről! :)
2012. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 A kérdező kommentje:

Elhozták, elkezdett sírni, mindegy, mit csináltunk, nem nyugodott meg, húsz perc múlva hívtuk az anyját, amint meglátta már mosojgott, elvitték.

Ennyi volt.

2012. okt. 13. 15:41
 94/112 anonim ***** válasza:
49%

A kérdés már önmagában felbosszantott, a további válaszaid meg fokozták ezt.


Nem tudom milyen ember vagy te, de hogy nem normális, az biztos!


Az a csöppség még nagyon kicsi, soha nem láttad, de meg fogod őt szeretni! Az embernek a gyereke a legnagyobb kincse! Fogalmad sem lehet róla, de szorozd meg azt az érzést öttel, amit a párod iránt érzel. Nagyon erős, csak egy kicsit más , mint a szerelem!


Mivel úgy látom, hogy önmagadon és a párodon kívül téged senki nem nagyon érdekel, ezért saját magad miatt kívánom neked, hogy találd meg azzal a gyerekkel a közös hangot, még egy pár találkozás alkalmával!


Sokkal boldogabb és örömmel telibb lesz az életed tőle!

2012. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:

Kérdező.Nem ismer,az anyukája otthagyta idegenekkel,jóhogy sír.Egy kisgyereknek egyébként is az anyukája a világ közepe kb.Az én 2éves hugom is néha sirdogál ha anya elmegy itthonról és én vigyázok rá,pedig én a nővére vagyok és velük élek.:)

Mit gondolsz?Ezekután szeretnél még vele találkozni,vagy ennyi volt végleg?

2012. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 A kérdező kommentje:
Miért, ha legközelebb itthagyja, akkor nem fog sírni? Ezek a sírós alkalmak nem hagynak nyomot benne? A tegnapi után szerintem már fél is tőlem.
2012. okt. 14. 07:39
 97/112 anonim ***** válasza:

Foglald őt le! Csak egy gyerek, igényli a tőrődést az apukájától!

Keress neki elfoglaltságot, telefonba kérdezd meg anyukát, mi az, amit nagyon kedvel!

Beszélj hozzá, öleld meg és nyugtasd meg, hogy nincs semmi baj! Jó helyen van és mi az, amit csinálni szeretne? Játssz vele! Szeretgesd!

2012. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Kommentelők! Mit erőltetik már? Látjátok, hogy nem akarja a Kérdező ezt az egészet. Ne azért akarjon a gyerekével lenni, mert Ti azt írjátok, mert akkor az tényleg csak kín lesz neki is, meg a gyereknek is, és végül a Kérdezőnek lesz igaza, hogy a gyerek megutálja. Amíg a Kérdező nem akarja igazán a láthatást, addig úgyis gáz az egész. Ha így áll a dolgokhoz, akkor tényleg Kérdezőnek van igaza abban, hogy a fenének erőlteti rá az exe (vagy bárki) a dolgot. Reméljük, hogy az örökbe fogadott gyermekkel nem lesz ilyen.
2012. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 Katucika0912 ***** válasza:
Felháborítónak tartom személy szerint , hogy nem akarod látni , de ez a te döntésed és ez miatt senki nem törhet pálcát a fejed felett! Valószínűnek tartom , hogy nyomos okod van igy tenni , igy érezni ! A gyermeked ha annyi idős lesz , és majd meg akar ismerni , ugy is megkeres! ! hónapos kislány anyukája vagyok , ha a párom igy döntemne , hogy elmegy , és nem is akarja látni a kislányát , borzasztóan megharagudnék rá , és nem hogy könyörögnék neki , hogy látogassa...el is tiltanám tőle a gyereket !
2012. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 A kérdező kommentje:

Még az elején feltettem egy kérdést, de arra nem válaszolt senki.

Ha a gyereknek nem az az apja, aki neveli, hanem én, akkor a fogadott gyermeknek nem én leszek az apja, mert nem a vérem?


Ha valakit érdekel, az éjjel elvitte a betegség a vér szerinti apámat. Semmit sem érzek...

2012. okt. 16. 10:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!