Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha a volt...

Mit kellene tennem, ha a volt feleségem azzal zaklat, hogy látogatnom kellene a közös gyerekünket?

Figyelt kérdés

A gyerektarkást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja. Nekem is van új életem és nem akarom tönkretenni azzal, hogy máshoz járkálok.

A zaklatást egyébként úgy kell érteni, hogy naponta hív és néha még hozzánk is eljön veszekedni.


2012. okt. 9. 09:00
 81/112 A kérdező kommentje:

Most a párom is győzköd...

Hétvégén valakit elüldök hogy hozza el a gyereket. Ha odaadják neki, akkor TALÁN lehet valami, ha nem, akkor vége.

2012. okt. 10. 18:46
 82/112 A kérdező kommentje:
Ez most nagyon nem kellene, az örökbe fogadás sok időt elvesz, de heti egy-két óra talán belefér. Kicsit izgulok.
2012. okt. 10. 19:13
 83/112 anonim ***** válasza:
71%

És mi a biztosíték arra hogy ha a mostani párod elhagy nem utálod meg vele együtt a gyereket? Semmi. Azért nem foglalkozol a gyerekeddel mert h.ülye az anyja. Én merem remélni hogy miután kiderült hogy van már egy gyereked, felkeresik az anyját és tájékozódnak afelől hogy milyen apa vagy. Erre van esély.


Tényleg gondolod át hogy gyereket szeretnél-e vagy előbb kezdesz egy tengeri malaccal. Gyerek már van, mindenki látja hogy a dolog nem működik, szerintem hagyd. Nem vagy apatípus.


(Remélem más okod is van apukád halálát kívánni minthogy szeretett téged és próbálta tartani a kapcsolatot... Azért abba gondolj bele hogy milyen családot szeretnél te magad körül hogyha se a felmenőiddel se a leszármazottjaiddal nem sikerült normális kapcsolatot kialakítani.)


Mondom, vegyél egy kaktuszt, nevelgesd azt.

2012. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 A kérdező kommentje:

Nem az apám és nincs rá más okom, csak az,hogy ott, pedig nem kellett volna. Hiába mondtam neki, hogy nem szeretem, mindíg jött.

Este pedig beszéltem a volt feleségemmel, ő hozza el a gyereket. Pontosan nem tudom, mit kellene tennem, mert nem szeretnék selejt hétvégi senki lenni. Az apaságra lélekben már felkészültem, tehát, hogy én nevelek egy gyereket, de ez nagyon más.

Egyébként már beszéltek a volt nejemmel és ő jókat mondott rólam állítólag.

2012. okt. 11. 06:19
 85/112 anonim ***** válasza:
59%

Jól döntöttél !!


Apaságba meg belejössz!!!

Szerencsésen megoldódott eddig...:))

Sok sikert !!

..a kezdet rögös volt...

De látod, az asszonyok se hülyék, normálisan megbeszélték..:)

2012. okt. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 A kérdező kommentje:
Nem kell örülni, valószínűleg soha nem lesz egy szinten azzal a gyerekkel, akit én nevelek, akinek én olvasok mesét, és akit én ápolok, ha beteg, ez az apaság és nem az, hogy hetente egyszer megkérdezem, hogy hogy van. Szeretném, ha azt szólítaná apának, akivel együtt él, mert úgy igazságos szerintem.
2012. okt. 11. 07:31
 87/112 A kérdező kommentje:
Ja és akkor jön el hozzám, ha szeretne, olyan nem lesz, hogy látogatás van, most velem jössz mert ez a törvény. Ha programja van a szüleivel, akkor az szent.
2012. okt. 11. 07:35
 88/112 anonim ***** válasza:

azt irtad, hogy nem szereted, igy azt hiszem érthető...legalábbis a reakciód...hisz látni se láttad...viszont ugy gondolom, hogy egy próbát megér...és ugy látszik, vmit csak csak érzel mégis a gyerek iránt, ha hajlandó vagy rá és picit izgulsz is...

nem értem, miért nem szereted a vér szerinti apádat...hisz nem bántott, szeretett, az egyetlen rossz az lehetett, hogy nem akartál kiszakadni a családodból...ezért viszont kár utálnod nem? a rossz érzések felörlik az embert...és boldogtalanná teszik...probáld meg nem gyülölni, neked lesz jobb akkor:) meglátod, hogy alakul a hétvége....lehet, hogy jol fogod magad érezni a fiaddal, és ő ugyszintén veled....és majd máskor is szivesen jön, és majd te is szivesen leszel vele...:) várd ki, próbáld meg...vesziteni valód ugysincs...és hidd el neki sem...ha rosszul is sül el, emlékezni rá nem nagyon fog....viszont rajtad sok mulik! probáld meg a jo érzéseket előtérbe helyezni vele kapcsolatba, és pár órára eldobni a rosszat:) sok sikert és kellemes hétvégét!

24L

2012. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
Ebben az egészben engem csak az zavar, hogy úgy gondolod, hogy minden hétvégi apuka egy senki, és jobb, ha lemond a gyerekéről, csak mert az asszonnyal nem jöttek ki. Az én párom szíve szerintem megszakadna, ha a kislánya egyszer csak megutálná, és többet nem akarna vele találkozni. És nem hiszem, hogy ő egy senkije a kislányának, csak mert nincsenek minden nap együtt.
2012. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 A kérdező kommentje:
A vér szerinti rokonommal már késő helyrehozni a kapcsolatot, édesanyám szerint vastagbél rákja van és már nem húzza sokáig. Legalább a következő esküvőmön már nem fog hívatlanul megjelenni. Van új családja neki is, majd ők meggyászolják.
2012. okt. 11. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!