Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha a volt...

Mit kellene tennem, ha a volt feleségem azzal zaklat, hogy látogatnom kellene a közös gyerekünket?

Figyelt kérdés

A gyerektarkást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja. Nekem is van új életem és nem akarom tönkretenni azzal, hogy máshoz járkálok.

A zaklatást egyébként úgy kell érteni, hogy naponta hív és néha még hozzánk is eljön veszekedni.


2012. okt. 9. 09:00
 61/112 A kérdező kommentje:
Elrablom, bocs, rosszul írtam.
2012. okt. 9. 19:19
 62/112 anonim ***** válasza:
96%
És még arra is hajlamos, hogy eljár a keze.... komolyan ilyen emberek fogadhatnak örökbe????
2012. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/112 A kérdező kommentje:
Nem bántok olyat, aki nem bántott, akit pedig kötelességem megvédeni, azt még annyira sem.
2012. okt. 9. 19:27
 64/112 anonim ***** válasza:
33%

te jó ég ahogy olvastam olyan érzésem volt, mintha a Földesi Szabó László- Béres Rózsa szappanoperát olvasnám. persze kicsit átalakítva, hogy ne nagyon lehessen rájuk ismerni! :)) Minden esetre rájuk jellemző, hogy megjelenik mindkét fél és írja az igazát. :))


Kérdező elolvastam a hozzászólásokat, ha valóban igaz amit írsz, akkor egyet értek veled!! Én magam s azt mondom, hogy egy apának minden körülmények között keresnie/látogatnia kell a gyereket! De esetetekben meg is tudom érteni, hogy te miért nem ezt teszed!!


Kitartást nektek az örökbefogadáshoz! Miért e mellett döntöttetek? Saját gyermekben mért nem gondolkoztok?

2012. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/112 A kérdező kommentje:
Mondtam, elvileg az nem lehet, de lényegtelen, ha én nevelem, az én gyerekem.
2012. okt. 9. 20:32
 66/112 anonim ***** válasza:
15%

Én tudom mit érzel!


Nálunk 26 éves voltam amikor a bíróság hozzánk ítélte párom előző házasságából született 2 gyermekét. Amint megismertem a gyerekeket abban a pillanatban "anyává értem" Pedig akkor még nem volt saját gyermekem, elvileg anyai érzéseket nem érezhettem volna, pedig éreztem. Egyszerűen ez az érzés nem csak akkor jön amikor szülünk.


Szóval ha örökbe is fogadtok, TI lesztek a szülei a lurkónak! :)

2012. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 anonim ***** válasza:
96%

Mindent összevetve nem irigylem szegény gyereket:

- az anyja egy qva aki terhesen félred.g majd szívességből férjhez megy, azaz eladja magát

- a nevelőapjának semmi erkölcsi tartása nincs

- az apja hallani sem akar róla és ezt azzal magyarázza, hogy a gyereknek ez a jó

2012. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/112 anonim ***** válasza:
95%
ma 20:49 Teljesen egyetértek! Szegény 2 éves gyereknek egy normális felnőtt példa sincs előtte!
2012. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/112 anonim ***** válasza:
94%

Csodálatos példát mutattok szegény gyereknek....

Majd ha 20 év múlva ezt megtudja, jó kis lelki világa lesz....

2012. okt. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/112 A kérdező kommentje:

Persze ez mind az én hibám, ugye? Szerintetek a legemberibb döntés az lett volna, ha elnézem a megcsalást, mert akkor minden mehetett volna a megszokott mederében.

Egy gyerekhez két szülő tartozik, többre nincs szüksége. Az apja pedig szereti, ilyen értelemben nem tudok rosszat mondani róla. Ha van szeretet, mi kell még? Tényleg nem értem a logikátokat...

2012. okt. 10. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!