Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha a volt...

Mit kellene tennem, ha a volt feleségem azzal zaklat, hogy látogatnom kellene a közös gyerekünket?

Figyelt kérdés

A gyerektarkást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja. Nekem is van új életem és nem akarom tönkretenni azzal, hogy máshoz járkálok.

A zaklatást egyébként úgy kell érteni, hogy naponta hív és néha még hozzánk is eljön veszekedni.


2012. okt. 9. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
17%

kedezo igazad van Ha nem latogatod megadod az exed uj csaladjanak az esely normalis csalad legyenek egy apap es egy anya nem hetvegi apuka es anya es apa.Igaz egy ket eves nem nagyon erti igy elfogadja ha eltoltesz vele egy kis idot.

Azt hiszen azert nem akarod a gyereket latni mert faj hogy nem lehetsz vele es inkabb megszakitasz minden szalat mert igy jobb neked.Sok ferfi erez igy a valas utan.Ulj le az exel es az uj baratjaval es mond el nekik miert nem akarod latogatni a gyereket ha szorult belejuk egy kis ertelem akkor megertik a dolgot es elfogadjak.

2012. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
57%

"A gyerektartást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja!"


Tévedsz a gyereknek te vagy az apja és joga van ismerni az apját és tartani vele a kapcsolatot!

Az jó hogy fizeted a gyerektartást de a gyereknek rád is szüksége van!

2012. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:
81%
2 éves még nagyon kicsi. Roohadék alaknak tartalak, amiért nem érdekel téged, erre nincs magyarázat. Viszont annak sincs értelme, hogy félévente 2x meglátogasd úgy, hogy közben sz/arsz a fejére, mert ezzel csak neki teszel rosszat. Mondd el ezt így az édesanyának, ha ezt sem érti meg akkor meg szard le, cserélj telefonszámot, stb. De remélem x év múlva is el fogsz tudni majd számolni a lelkiismereteddel.
2012. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan, miért olyan nagy fáradtság délután elvinni a gyereket valahova?


Csak egyszer csináld meg, ha jó elvagytok, akkor oké, ha meg nem, akkor mondhatod az anyukának, hogy megpróbáltad, és nem tenne jót senkinek sem.


Ilyen egyszerű!

2012. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, először tisztázd magadban a következőt:

Szereted-e a gyereked, ragaszkodsz-e hozzá?

Ha nem, akkor valójában az a legjobb, ha a gyereked nem is ismer.


Oké, hogy új család, új apa, de aki szereti a gyerekét, az alig várja, hogy lássa.


Én tudom, hogy vannak olyan szülők, mint te. Én is átéltem azt, amit a gyereked. S nem nagyon hat meg, ha valami történik velük, mert a szemembe nem emberek.

2012. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 anonim válasza:
64%

1.jelntsd fel ha neked az jó

2.egy gyerek édesanyja aki megszülte,édesapja aki megcsinálta így számomra felfoghatatlan hogy nem nevezed magadat apának.Oké tény vannak ilyen emberek is elfogadom csak érthetetlen hogy mikor megszületett hogy lehet valaki annyira kőszívű hogy nem támad fel benne az az érzés hogy ez az ő vére.....nem az anyát hanem a gyereket kellene szeretned.

3.fizeted a gyerektartást ez oké szép is jó,de miért nem akarod látni?

4.2 évesen nem akarod zargatni mert úgyse érti és azt se bánnád ha nem tudná meg hogy te vagy az apja??neked jó lenne ha úgy tudná hogy a volt párodnak a férje a vérszerinti???Ez undorító,bár megmondom őszintén az ilyen embert SENKI SE HÍVJA APÁNAK!!!!! ne is fizesd a gyerektartást se szerintem.De ha beteg leszel és öreg majd ne keresd meg hogy jaj gyermekem én vagyok ám az apád már megbántam.....SZedd össze magad és látogasd azt a gyereket és add meg neki azt amit te nem kaptál meg mert tuti szar gyerekkorod lehet és rossz véleménnyel lehetsz apádról ha te is ilyen emberré válltál...nem a volt pároddal kell jópofozni és szeretni hanem azt a kis ártatlant aki nem tehet arról hogy neked volt egy felelőtlen 5 perced pár éve...Mert akkor férfi voltál javából mikor megfogant hát légy az most is.Szép napot

2012. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:
81%
10:07-es, te nyilván nem tapasztalatból beszélsz, én igen: a vér szerinti apámat nem láttam 1 éves korom óta, elmúltam 30, és soha, egyetlen másodpercre sem hiányzott. Anyám második férje, az APÁM, felnevelt, és köszönöm, jól megvagyok, nem lett belőlem se sorozatgyilkos, se lelkibeteg, sőt, még celeb se...
2012. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
85%
Az ex feleséged helyében soha nem is keresnélek. Ilyen hozzáállást még nem is láttam. Nem vagy kíváncsi a saját gyerekedre. Csak nem tudom, hogy évek mulva hogy nézel majd a gyermeked szemébe, amikor megkérdezi toled,hogy ot miért nem szereted, miért nem voltál rá a budos életben soha sem kíváncsi.
2012. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
80%

28-as vagyok.

Van az ismerosom, aki járt egy fiuval. Szakítottak (vagy 1 honapot jártak) és a kov. honapban kiderult, hogy a lány terhes. Egy éves a gyerek. Az apuka és a családja rendszeresen látogatja a gyereket. Nem akar az anyukátol semmit, de nagyon szereti a gyermekét, ezért torodik vele, elmennek sétálni stb.

Igy kellene viselkednek.

2012. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
18%

kicsit unom mar a ,,megcsinalni ott voltal blabla,,mintha egy hapsi egyedul csinalna gyereket. Altalanossagban beszelve a NOK azok akik gyereket akarnak barmilyen aron is.A ferfiak pedig hulyek mert beugranak megcsinaljak a gyereket aztan meg fizethetnek ha akarnak ha nem es lehetnek apak akaratukon kivul sot el is itelik oket ha apak.Egy ferfinak meg arra sincs joga eldontse akarja e a gyereket mert ugye ,,megcsinalta,, de egy no donthet megtartja vagy elveteti pedig ketten keszitettek a gyereket.

A kerdezo nem akar apa lenni miert kene eroltetnie a dolgot? nem kotelezo az apa szerep ha fizet akkor kotelessege letudva. Eleg nagy ar egy par perces egyuttleter 18 ev havi x osszeg azt hiszem.

Miert tabu meg ha valaki nem vallaja a gyereket? oszinte ember tisztelet neki.Nem foghuzv aimmel ammla latogatja agyereket hanem oszinten megmondja nem akar arnyekapa lenni.

2012. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!