Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha a volt...

Mit kellene tennem, ha a volt feleségem azzal zaklat, hogy látogatnom kellene a közös gyerekünket?

Figyelt kérdés

A gyerektarkást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja. Nekem is van új életem és nem akarom tönkretenni azzal, hogy máshoz járkálok.

A zaklatást egyébként úgy kell érteni, hogy naponta hív és néha még hozzánk is eljön veszekedni.


2012. okt. 9. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező! A párod sem akarja, hogy látogasd a gyereked? Mégha 18-20 évesek lennétek, meg is érteném.

A jelenlegi pároddal terveztek gyereket?

2012. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 anonim ***** válasza:
91%

Anyám... azért ez durva... és ez így lesz életed végéig, hogy elszórod magvaid, ki tudja hány válással, és ott hagysz X darab gyereket?

Hidd el nekem, öregkorodra megbánod... de nagyon... apám is így járt, sz*rt rám, és most zaklat, hogy beszélgessünk, találkozzunk... aha, persze, a halál kapujában már kellek neki?

2012. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/112 anonim ***** válasza:
26%
30-as hozzászólóval értek egyet. Már ha ez a helyzet, amit ugye nem tudunk. Én ismertem egy srácot, akinek a bnője azt állította, hogy védekezik, majd kiderült, hogy mégsem, teherbe esett. Egyedül eldöntötte, hogy megtartja a gyereket, és a vér szerinti apára nem tart igényt. Mivel az apa is fiatal, miért ne dönthetne úgy, hogy ebben az esetben nem szeretne a gyermek életében részt venni? Csak az a gáz, ha anyuka idővel meggondolja magát... Ez még nem azt jelenti, hogy felelőtlen, és mindenhol gyereket csinált, hanem volt egy csaj az életében, aki átverte.
2012. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 anonim ***** válasza:
33%

ma 12:32 Ilyen esetben érthető is, de nem tudjuk, hogy itt hogy történt.

Ha leírná a kérdező, okosabbak lennénk.

2012. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/112 anonim ***** válasza:
50%

Szégyen, hogy zaklatni kell azért, hogy ránézz a saját gyerkedre! Az lenne a normális, hogy a falat kaparod, mikor láthatod végre!

Más mit küzd azért, hogy válás után ne szakadjon meg a kapcsolat, és érezze a gyerek, hogy ott van neki ő is!

2012. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 anonim ***** válasza:
44%

A f*szért van mindenki lepontozva?

Komolyan mondom megnézném azokat, akik össze-vissza pontoznak mindenkit! Ennyire ráérnek. Fogadni mernék, hogy választ egyet se ír az ilyen, csak nyomogat, mert ennyi esze van

2012. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/112 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!Én abszolút téged támogatlak!


Jobb lesz annak a szerencsétlen gyerekednek nélküled..

2012. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/112 anonim ***** válasza:
55%
ha ennyire nem akartál gyerek, akkor miért nem húztál gumit, mondd?
2012. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/112 anonim ***** válasza:
1%
lehet mert az asszony akart gyereket es ragta a fulet o meg bedolt neki ???azert nem huzott gumit
2012. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy ezek után a barátnőd hogy a fenébe mer majd neked gyereket szülni???? Mondjuk már az is magas, hogy tud tükörbe nézni miután elválaszt egy férfit (akit szeret; na persze) a gyerekétől.


És még panaszkodnak a (férfi) politikusok, hogy nem mernek a nők gyereket szülni. Hát én is inkább meggondolom 100x és várok pár évet, minthogy ilyen helyzetbe kerüljek.


2 éves a gyerek, de ti már elváltatok (gondolom a feleséged hibájából, természetesen), új kapcsolatotok van... szegény gyerek.


Most komolyan, miért akartatok gyereket?

2012. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!