Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha a volt...

Mit kellene tennem, ha a volt feleségem azzal zaklat, hogy látogatnom kellene a közös gyerekünket?

Figyelt kérdés

A gyerektarkást fizetem, ő már újból férjhez ment, szóval a gyereknek van apja. Nekem is van új életem és nem akarom tönkretenni azzal, hogy máshoz járkálok.

A zaklatást egyébként úgy kell érteni, hogy naponta hív és néha még hozzánk is eljön veszekedni.


2012. okt. 9. 09:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 A kérdező kommentje:
Hogy mit csinált az az ember? Létezett. Azokat csinálta, amiket felsoroltál. Elvitt mindenfele, a szüleim nélkül. Ez nagyon ijesztő egy gyereknek. Viszont apám mesélt nekem, segített a lecékében és mindent megtett, amit egy igazi apa megtehet, egy hétvégi apa viszont nem.
2012. okt. 9. 18:38
 52/112 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy te ezeket a hétvégéket nem élvezted, attól még a gyerekek nagy része igenis élvezi hogy az apjával van. És hidd el: ez csak rajtad múlik.
2012. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 A kérdező kommentje:
Érdekes, apámon nem múlott.
2012. okt. 9. 18:44
 54/112 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan össze akarsz hasonlítani egy "hétvégi apukát" és egy "mindennapos apukát"? Ha ugyanazt várod el tőlük, az elég nagy hiba.


Azért adhatnál egy esélyt ennek a dolognak. Végül is ha tényleg azt látod hogy nem élvezi a gyerek (nem az első alakalom után) akkor még mindig kiléphetsz az életéből.

2012. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki? Én vagyok az apád és nem az az aljadék, akit ammak hittél, vagy mit? Úgyis csak a szülei ellen uszítanám, annak meg mi értelme? Nincs rám suksége, ha lenne, látogatnám, de nincs.
2012. okt. 9. 18:52
 56/112 anonim ***** válasza:

Ugyan, minden csoda 3 napig tart. Főleg egy 2 éves gyereknél. Ne rögtön vidd el 3 hónapra, csak ismerkedjetek.

Mire kamasz lesz nem is fog emlékezni az első pár alkalom nehézségére.


Most komolyan, nem lenne jó érzés neked hogy vele vagy?

2012. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 A kérdező kommentje:
Nem, mont mondam, örökbe fogadásra készülünk. Van elég dolgom.
2012. okt. 9. 18:56
 58/112 anonim ***** válasza:

Anya vagyok a volt ferjemtol szultem egy geyreket nem akarta latni hallani rola semmit mert neki az nagyon fajt volna.A gyereknek nem hianyzott neveloapja sajatjakent nevelte.nem haraszom a volt ferjemre o dontese volt neki igy volt jo.Neha ha beszlek vele elmondja neha neha eszebe jutott a gyereke mekkora lehet mi lehet vele.

Most a gyerek nagykoru elmondtuk neki a tortenetet a valasza az volt hogy neki egy apja van a neveloapja es hogy kinek a sejtjebol lett nem erdekli nem akarja felvenni a kapcsolatot vele mert a genetikan kivul semmi nem koti ot ahoz az emberhez.Hat a volt ferjnek ez fajt de elfogadta azt mondta gyereknek igaza van ilyen az elet es orul neki azert az o vonasait viseli.Beke mindket oldalon es nem talalkoztak soha valottak egy par emailt ennyi.tehat nem biztos egy megoldas jo de az sem biztos hogy rossz az ido majd eldonti.

2012. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk eléggé csalódnék, ha olyan ember fogadhatna örökbe gyereket aki a sajátját le se szarja.
2012. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 A kérdező kommentje:

Sziasztok én a kérdező élettársa vagyok és szeretném megvédeni magam, ha megengeditek.

Azért ellenzem ezeket a találkákat, mert a majdani férjem hajlamos dührohamot kapni az exe és aq férje jelenlétében. Nem szeretném, ha a rendőrségről hívnának, mert nekik esett. Most húzza a száját, de tudom, hogy ez lenne a vége. Ha meg tudnánk oldani, hogy én hozzam el a gyereket, az nekem megfelelne, de ebbe ők nem egyeznek bele, mert félnek hogy elzabolom. Ez alaptalan, túl sok filmet néztek.

Ennyit szerettem volna tiszázni.

2012. okt. 9. 19:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!