Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Mit tegyek, ha a férjem nem hajlandó elfogadni, hogy meleg a fiunk?

Figyelt kérdés
Fiam 17 éves, miután elmondta a dolgot, én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam. A férjem viszont hallani sem akar arról, hogy például meghívjuk, megismerjük a fiam barátját. Egyszerűen elzárkózik előle, ha csak szóba kerül, annyit mond, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás".

2012. nov. 10. 22:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/138 anonim ***** válasza:
15%
Ott valami nagyon stimm, ha ilyenre lenne képes. Egy pszihológushoz azért én elvinném.
2012. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/138 anonim ***** válasza:
36%

A pszichológust én is ajánlom.

Nem normális, ha valakit öngyilkossági gondolatok foglalkoztatnak,főleg nem egy 17 éves srác esetében.

2012. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/138 anonim ***** válasza:
82%

A testvérem pszichiáter dolgozik.Mesélte hogy volt nő aki elvitte a lányát már leszbikus és hogy csináljon agymosást , nevelje át.A szülő fizetett volna érte nem keveset de a testvérem nem vállalta el mivel a homoszexualitás nem betegség és nem lehet átnevelni sem pedig kinőni.

Nekik így tanították az orvosi egyetemen.


Viszont mondta hogy sok olyan eset van amikor az illető nem 100% meleg.Például akik csalódások miatt , divatból keresnek azonos nemű partnert.

2012. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/138 anonim ***** válasza:
98%

Ja igen, a testvérem kezelt már meleg srácokat pont olyanokat akik öngyilkosok akartak lenni mivel nem képesek elfogadni önmagukat.

Ez valószínű azért van mert az otthoni környezetük nagymértékben homofób, és félnek hogyha a szüleik megtudják akkor kitagadják vagy hasonló, baráti társaságukat elvesztik...stb.

És ezért az öngyilkosság gondolatával játszanak.


Sok meleg páciense van.

2012. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/138 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi 17-es , jelentve lett a válasza , mindjárt törlik.
2012. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/138 anonim ***** válasza:
67%
Igaz nekünk még nincs gyerekünk, de az én férjem is megmondta, hogyha esetleg meleg lesz a fiunk, vagy leszbikus a lányunk, akkor kitagadja. Nem tehetek róla, nem tolerálja őket. Ő ilyen, el kell fogadni. Ha erőlteted a dolgot, akkor még a ti kapcsolatotok is rámegy. Te támogathatod a fiad egyedül is. A párja pedig fogadja el, hogy nem mehet oda hozzátok és kész. Nekem nincs velük bajom, régebben volt is egy meleg barátom, de vele is megszakadt a kapcsolatunk miután összejöttem az azóta férjemmel. Természetesen ha velünk fordulna elő, kiállnék a fiamért, elmondanám, hogy én ettől őt ugyanúgy szeretem, és az én fiam marad, támogatni fogom amiben csak tudom, viszont elfogadnám azt is, hogy a férjem ezentúl nem tekint rá a saját fiaként. Mivel ezt tudom előre, nagy meglepetés nem érhet, ha esetleg nálunk is ez a helyzet áll majd fel.
2012. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/138 anonim ***** válasza:
88%
Akinek a saját kis konzervatív nézetei fontosabbak, mint a gyereke, az egyáltalán miért vállal gyereket? Nem arról szól a szülőség, hogy elfogadom és feltétel nélkül szeretem azt az embert, akit a világra hoztam? Ki másra számíthatna egy gyerek, ha nem a szüleire, erre ők azok, akik hátat fordítanak neki? Az ilyenek nem érdemelnek semmi jót az élettől, de főleg nem azt, hogy gyereket vállalhassanak.
2012. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/138 anonim ***** válasza:
83%

nem, 17 évesen még nem mindenkinél letisztult hogy teljes mértékig homoszexuális-e.

nekem a kezdetektől fogva lányok tetszettek, lányokba voltam szerelmes és sosem érdekeltek a fiúk.

később, 19 évesen próbáltam ki egy fiúval, letisztult közben hogy mindkét nemhez vonzódok, csak a lányokhoz valamivel jobban.

nekem sem fogadnák el a szüleim, tudom, mert mikor szóbakerül valahogy a melegek kérdése nagyon elutasítóan beszélnek róluk.

sosem hoztam fel barátnőt hozzánk, nem erőltettem rájuk, nem is mondtam el... persze ez így nagyon rossz hogy valaki nem lehet őszinte a szüleivel.

szerintem, nincs értelme győzködni az apát. sajnos azt gondolom tényleg az az intoleráns emberek reakciója hogy elkezdenek gyűlölködni, tiltani.

ezt most nem csak erre értem, akármi másra ami nekik nem fér az értékrendjükbe.

2012. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/138 anonim ***** válasza:
88%
egyébként lány vagyok, ha nem volt érthető
2012. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/138 anonim ***** válasza:
91%

Ostobaság és a konzervativizmus sokszor szinonimák.


Homoszexuális kapcsolatban két cselekvőképes felnőtt dönt arról, hogy romantikus és/vagy szexuális kapcsolatot létesítenek egymással.


Egy állat vagy egy 8 éves ugyanezt nem tudja felelősségének teljes tudatában megtenni.

2012. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!