Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Mit tegyek, ha a férjem nem hajlandó elfogadni, hogy meleg a fiunk?

Figyelt kérdés
Fiam 17 éves, miután elmondta a dolgot, én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam. A férjem viszont hallani sem akar arról, hogy például meghívjuk, megismerjük a fiam barátját. Egyszerűen elzárkózik előle, ha csak szóba kerül, annyit mond, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás".

2012. nov. 10. 22:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/138 anonim ***** válasza:
84%

00:09

A heterokat szívesen nézed szex közben? Ők a parkban is csinálhatják?

2012. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/138 anonim ***** válasza:
36%
23-as számúnak ment.
2012. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/138 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem senki nem néz szívesen semmiféle szexuális jelenetet.

Ettől függetlenül a heteroszexuális ember abból adódóan, hogy heteroszexuális undorodni fog a meleg aktustól, a fene nem kíváncsi rá, aki ezt mutogatja, az komolyan, mintha azt akarná, hogy minél többen rá figyeljenek és mondhassa mindenkire, hogy szemetek, pedig ő a bunkó.

Szerintem normális ember nem teszi nyitott könyvvé a szexuális életét.


Nekem rengeteg meleg barátom van és érdekes módon ők utálják a legjobban a magamutogató melegeket, valamint eszük ágában sincs nyilvánosan meleg megnyilvánulásokat tenni.

2012. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/138 anonim ***** válasza:
69%

NEM rosszindulatból kérdezem, csak nagyon foglalkoztat ez a téma: milyen nevelést kapott? Szóba jön a szex néha bizonyos dolgok kapcsán, tudtok beszélni róla?

Miután elmondta hogy meleg, meg tudtátok beszélni hogy ez az egész hogyan kezdődött nála, mit érzett, stb.?

2012. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/138 anonim ***** válasza:
4%

"Akinek a saját kis konzervatív nézetei fontosabbak, mint a gyereke, az egyáltalán miért vállal gyereket? Nem arról szól a szülőség, hogy elfogadom és feltétel nélkül szeretem azt az embert, akit a világra hoztam? Ki másra számíthatna egy gyerek, ha nem a szüleire, erre ők azok, akik hátat fordítanak neki? Az ilyenek nem érdemelnek semmi jót az élettől, de főleg nem azt, hogy gyereket vállalhassanak."


Hagyjuk már ezt az álszent szöveget! A gyereknek pont a te fajtád teszi tönkre az életét aki arra biztatja drogozzon, dugjon fűvel-fával az se baj ha az állat vagy azonos nemű! A szülőnek kötelessége a gyereket normálisan nevelni. A melegség nem egy gyógyíthatatlan dolog. A szerelem és a merevedés is az agyban dől el a mai fejlett tudományú világban csak idő kérdése mikor lehet majd gyógyítani. Ha média nem hirdetné ennyire, sokkal kevesebb meleg lenne és ezáltal sokkal kevesebb élet menne tönkre.

2012. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/138 anonim ***** válasza:
92%

kedves 30-as

én a fiú-lány páros csókjait sem szívesen nézem nyilvános helyen...

én sem teszem közszemlére ezeket a dolgokat, járjak fiúval vagy akár lánnyal

nem minden meleg és nem minden biszex magamutogató ahogy nem minden hetero sem, de nemi identitástól függetlenül zavaró ha két ember élőben falja illetve fogdossa egymást mások előtt.

ezek szerintem a hálószobába tartoznak.

2012. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/138 anonim ***** válasza:
97%

Drog, dugás és bestialitás? Te hozod fel ezeket állandóan, nem lehet, hogy veled van a probléma?


És szerinted a homoszexualitás nem természetes, de valakinek "átállítani" az agyát, az természetes?


A média nem tehet semmiről. Azelőtt is voltak melegek, hogy a tévé létezett volna. Biztos emlékszel, hogy a középkorban is voltak melegek.


Egyébként miért idegesíted fel magad ennyire ezen a témán?

2012. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/138 anonim ***** válasza:
22%
És nem kell végignézned, ahogy akárki is csókolózik. Több módja is van ennek: becsukod a szemed, elfordítod a fejed, elhagyod a területet, stb.
2012. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/138 anonim ***** válasza:
85%

Azért abban igazat kell adjak, hogy amióta a média nyomja a szövegét, azóta egyre több a meleg. Szabályosan divatot csináltak belőle.


Rengeteg lánytól hallom, hogy biszexuálisak és üvöltik az utcán, hogy mindenki meghallja.


Ezek miatt meg szív az a szerencsétlen, aki melegnek született, de esze ágában sincs kérkedni vele.

2012. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/138 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanígy vannak normális hetero férfiak, és olyanok, akik obszcenitásokat üvöltöznek az utcán. Nem minden meleg egyforma, nem minden hetero egyforma.
2012. nov. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!