Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Mit tegyek, ha a férjem nem hajlandó elfogadni, hogy meleg a fiunk?

Figyelt kérdés
Fiam 17 éves, miután elmondta a dolgot, én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam. A férjem viszont hallani sem akar arról, hogy például meghívjuk, megismerjük a fiam barátját. Egyszerűen elzárkózik előle, ha csak szóba kerül, annyit mond, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás".

2012. nov. 10. 22:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/138 anonim ***** válasza:
87%

Persze, ezzel egyet is értek, de ettől még ez is jelen van, és nem tudom te voltál-e, de valaki megkérdezte, hogy a heteroknak miért szabad szexelni a szabadban stb.


Egyébként a fenti mondadómmal azzal akartam kilyukadni, hogy ezeknek a lányoknak közük nincs a biszexualitáshoz, csak fel akarnak tűnni, mert ez a divat.

2012. nov. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/138 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor ők heterok. Nem divatbiszexek, csak azt mondják, hogy ők azok.


Ugyanolyan, mintha a most divatos vastag keretes szemüveget dioptriás lencse nélkül hordók azt kiabálnák, hogy "rövidlátó vagyok".

2012. nov. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/138 anonim ***** válasza:
71%

Nem, onnantól én nem nevezem heteroszexuálisnak, hogy vele azonos neművel szexuális kapcsolatot tud létesíteni, de nem is biszexuális, mert a divat kedvéért műveli.


Lényeg a lényeg, ezek miatt utálják az embereket a melegeket, mert az ilyen viselkedés elviselhetetlen, a melegekből pedig csak ennyit látni. Mert a normálisabbja nem viszi ki az utcára és nem teregeti ki a szennyest, tehát nem is zavar senkit. Ezen pedig nem kell csodálkozni, hogy utálkoznak az emberek, nagyon magas tűréshatár kell ahhoz, hogy valakit ez egyáltalán ne háborítson fel.

2012. nov. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/138 anonim ***** válasza:
96%
De akkor ennyi erővel, ha nem gondolkoznék, én is utálhatnám a férfiakat, mert azt mondom, hogy: nézd, ezek részegen gajdolnak, széthányják a fejüket, és üvöltöznek, akkor biztos minden férfi ilyen. A rendes, odaadó férfiak nem mennek ki az utcára, azt kántálva, hogy: felsegítem a kabátodat, tisztelettudó vagyok és becsületes.
2012. nov. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/138 anonim ***** válasza:
28%

A részeg ember nem természetellenes egy másik ember számára, és általában nem azért csinálja, hogy feltűnjön, vagy hogy téged provokáljon.


Szerinted, amikor meztelenül vonaglottak a felvonuláson azt miért csinálták? Hogy provokáljanak.

Na most ha egy részeg hány, akkor vagy odamegyek megkérdezni, hogy minden rendben van-e, vagy kiröhögöm, vagy nem érdekel, de az meg sem fordul a fejemben, hogy ő azért műveli ezt, mert be akar tenni a gyomromnak és a világnézetemnek.


És ez nem ennyi erővel kérdése. Az ember abból adódóan, hogy szaporodni akar általában heteroszexuális, a heteroszexuális ember pedig undorodik attól, hogy vele azonos neművel létesítsen szexuális kapcsolatot. Na most ha szándékosan erre van kényszerítve, az értelemszerűen nem fog neki tetszeni. Főleg ha arra megy ki a játék, hogy ő érezze rosszul magát.

Ha ezek a felvonulók nem lennének, akkor az ég világon semmi baja nem lenne a melegekkel senkinek.

2012. nov. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/138 anonim ***** válasza:
92%

Itt nem a részegen volt a hangsúly, hanem a férfin.


Átfogalmazom: a bunkó pasik hangosabbak, feltűnőbbek, ahogy a meztelenül vonagló melegek is.


Egy normális férfi nem fog kiabálni, hogy normális vagyok, és egy normális meleg sem fogja mondogatni, hogy nézzétek, meleg vagyok és normális.


Ha vannak emberek, akik a feltűnő melegekből kiindulva feltételezik minden melegről, hogy ők ilyenek, csak azért, mert ők hangosabbak, akkor én miért nem feltételezem, hogy minden férfi egy bunkó paraszt? Hisz a bunkó paraszt lesz a hangos, a provokatív.


És a melegfelvonulást nem kell nézni. Én ateista vagyok, tehát nem járok templomba. Nem megyek oda a hátsó sorból tojást dobálni, hogy hülyék vagytok, dögöljetek meg. Nem szólok be a feszületet viselő embereknek, hogy mit provokálnak engem.


Évente egy nap. Ennyit igazán ki lehet bírni. Nekem eddig minden évben sikerült kikerülnöm, szerintem másnak is menne.


Azt mondod, ha nem lennének felvonulók, nem lenne baj a melegekkel? Nem akarok hülyeséget mondani, fogalmam sincs, mióta rendeznek melegfelvonulást, de szerintem azelőtt is lenézték a melegeket.

2012. nov. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/138 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg nem nézték le.


És mondtam már, hogy ez miért van. A melegekből csak ennyit látni, mert a normálisabbjáról a többségnek fogalma sincs, hogy meleg, mert ugyanolyan ember, mint a többi.


Na meg szerintem arányaiban másabb ez. Melegek között sokkal több a magamutogató, mint férfiből a bunkó, mondom, arányosan, nem az összes emberhez viszonyítva.


A felvonulással pedig nem értek egyet, én sem mentem oda soha, de ettől még elítélem az egészet. Semmi értelme, csak indulatokat alkot. És ha ők állandóan azt hirdetik, hogy semmiben sem különböznek, akkor ne rendezzenek külön felvonulást sem, mert egy az egyben ellent mond maguknak.

2012. nov. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/138 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, szerintem lehet, hogy pszichológus segítségét kellene kérned - már a férjed számára. Valószínüleg neki se jó, hogy ellentétbe került a saját neveltetése, és a fiával kapcsolatos viszonya, azt gondolom, hogy belül szenved ettől a helyzettől.
2012. nov. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/138 anonim ***** válasza:
26%

Bármennyire is szeretné elhitetni a meleg rétege a társadalomnak, hogy ez teljesen normális, szabad akarat, jogok stb... De ez nem normális, ha az lenne, akkor tudnának gyereket nemzeni egymásnak. Én nagyon nehezen fogadnám el. Már a párommal beszélgettünk róla és érdekes Ő elfogadóbbnak bizonyult mint Én. Az elfogadáshoz idő kell. Befogja látni a férjed, hogy hiányzik neki a fia, meséld el neki, hogy mennyire kétségbe volt esve a fiatok, hogy még az öngyilkosság gondolata is megfogalmazódott benne és most támogatásra van szüksége. Esetleg, ha összejön a találkozó, szólj a srácoknak, hogy nincs tapi, nincs csókok a házban. Ne provokálják a papát. Sok sikert!

20/L

2012. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/138 anonim ***** válasza:
83%

A melegség teljesen természetes dolog, elvégre a természet alkotta őket ilyennek, nem laborokban lettek kifejlesztve, mesterséges körülmények között. Szóval teljesen felesleges szidni őket...

Tudományos szempontból sem árt megvizsgálni, hogy vajon miért is alakulhatott ez így ki. (ne szaporodjanak túl az emberek pl.)

Azonkívül: inkább anyukát és apukát lehetNE szidni, elvégre az ő génjeikből lett a gyerek, náluk volt valami "probléma", hogy ilyen lett a fiúk...

2012. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!