Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ultimátumot adtam a feleségemn...

Ultimátumot adtam a feleségemnek. Tényleg rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Három éve házasodtunk össze. Elvettem egy gyönyörű, attraktív, intelligens nőt. Másfél éve megszületett a fiunk, én voltam a legboldogabb ember. De azóta egy sárkánnyal élek együtt. A feleségem teljesen elhanyagolta magát és nagyon, de nagyon meghízott. Hiába beszéltem neki én és a bátyja is, aki azon a szülészeten dolgozik, ahol ő is szült. (Persze nem ő volt az orvosa) A párom kilenc hónapig tömte magát és azóta is. Mindig arra hivatkozik, hogy ő egy életről gondoskodik. De könyörgöm, nem napi több tábla csokival! A bátyja étrend táblázatot adott neki, de arra is fütyült. Mert ő most megengedheti magának. Mostanra meguntam, hogy egy csapzott bálnával élek. Tegnap megmondtam neki, hogy egy évet kap, hogy visszanyerje régi formáját. Erre minden voltam, csak rendes ember nem. Azóta a családjából már mindenki leszidott. Kivéve a sógorom, ő teljes mértékben nekem ad igazat, félti a testvérét. Mit csináljak? Ti kitartanátok?

2013. ápr. 30. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jól tetted!Teljesen igazat adok neked!

Pedig én nő vagyok.De megértelek.4 hónapja szültem,és a terhesség alatt is figyeltem arra,hogy egészségesen étkezzek,és ne hízzak el nagyon,hisz van egy férjem,akit imádok és tetszeni szeretnék neki.Így is lett! :)

4 hónapja szültem,és már sikerült is leadnom,azt a 10 kilót amit a terhesség alatt felszedtem.Újra a régi vagyok.

Csinosan öltözködöm,figyelek magara,és arra,hogy a férjem vonzó és kívánatos nőnek tartson!

Ugyhogy emiatt ne érezd rosszul magad,teljesen jogos a kérésed!!!

2013. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
73%

" egy csapzott bálnával élek." - ez azért ott van rendesen :)


egyetértek veled

2013. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
59%
A depresszió nem mentség. Én is elég komolyan belefutottam, mégsem hagyom el magam....
2013. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
94%

Azért másfél évvel a szülés után, már nem a legjobb indok a tepedtségre, hogy ő életet adott. Mondom ezt én 5 hónappal szülés után.

Mert oké, ne fogyózzon valaki terhesen és szoptatás alatt, de itt el is fogytak az indokok. Terhesség alatt én is tömtem mindent befelé amit csak megkívántam, és nem mozogtam semmit, csak dolgoztam végig. Utána azért tömtem magam, hogy több tejem legyen. Közben viszont engem zavar a legjobban, hogy nem jönnek rám a ruháim.:-( Nem tudom mennyit hízott a feleséged, én 15 kg-t, ebből lement 10 szülés utánra. Most még 10-et szándékozom fogyni.:-)

Nem tudom milyen stílusban közölted a feleségeddel, de ha nem bántóan (bár ez mindenképp bántó), akkor ettől nem vagy rossz ember.

Ha valaki tud vigyázni a gyerkőcre, a feleséged el tud menni sportolni. Bár nem tudom szeret-e. Én igen, és nekem nagyon hiányzott a mozgás, de a baba volt az első. Már hozzáfogtam sportolni, és nem zabálok annyit. Hamarosan elkezdek fogyózni is.:-)

Abszolút érthető, hogy zavar téged a dolog.

2013. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem igazad van. Mivel nincsen eü oka a hizasnak, igy jogos az igenyed, hogy emberelje meg magat. Mellesleg ha egy gyerekrol kell gondoskodni akkor egy okkal tobb, amiert nem kellene cukorbetegge, rakossa varazsolnia magat. Amugy hidd el, hogy O is boldogtalan igy, azert hazsartos. Ez egy spiral, ami egyre lejjebb rantja a noket.


En amugy etrend irassal, eletmod tanacsadassal (es lelkizessel) foglalkozom, tudok segiteni ha van ra igeny.

2013. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
91%

Az a durva a dologban, hogy a feleséged a zabálhatnékát ráfogta a gyerekre.

Az egy teljesen téves meggyőződés, hogy a terhesség kötelezően hízással jár. A normális nőgyógyászok figyelmeztetik az anyukát, hogy ne hízzon el.

Nálunk a feleségem szülés után, szoptatás alatt 1,5 kg-al volt nehezebb, mint előtte és egy év elteltével a régi súlyán volt szinte dekára megegyezően.

Úgyhogy szerintem tarts ki az ultimátummal és fogd diétára, mert ez mindenkinek az érdeke.

2013. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
44%

Nah emberek.. hol éltek ti??? Vajon a férj mennyire támogathatja szerencsétlen nőt, hogy ennyire elhagyta magát? Vajon mennyire áll ki mellette? Vagyok lelkileg is támogatja, segíti leküzdeni a depressziót? Mennyire veszi ki részét a gyermeknevelésből a kedves férj??

Ezek a kérdések nem merülnek fel????

2013. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
37%

"Én már rég kihajítottam volna"


Te aztán bölcs vagy!Nem tudsz a gyerekről?

2013. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy rossz ember!

Én azt látom a feleségedet már nem érdekli, hogy te mit gondolsz és már nem érdkli, hogy ő, hogy néz ki mert ő úgy gondolja anyaként "megteheti" meg nem akar már neked sem tetszeni! Csak ez egy oltári nagy butaság mert sok házasság emiatt megy tönkre, meg ezért csalja meg a férfi a feleségét, de nőként azt mondom az ilyenek megérdemlik!

Ha szülés után leakart volna fogyni azt már rég megtudta volna csinálni mert nagyon sok az a másfél év!


Én is anya vagyok, nemcsak párom miatt, de magam miatt sem akarok kinézni bálnának, attól, hogy egy nő anya lesz, attól még nő marad!


Szerintem jól tetted, hogy adtál neki 1 évet, hogy változtasson az életvitelén, ha szeret és nem akar elveszíteni megteszi!

2013. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
39%

"Nah emberek.. hol éltek ti??? Vajon a férj mennyire támogathatja szerencsétlen nőt, hogy ennyire elhagyta magát? Vajon mennyire áll ki mellette? Vagyok lelkileg is támogatja, segíti leküzdeni a depressziót? Mennyire veszi ki részét a gyermeknevelésből a kedves férj??

Ezek a kérdések nem merülnek fel????"



Ha valaki hülye, vagy azzá válik,nem a másik a hibás.

2013. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!