Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ultimátumot adtam a feleségemn...

Ultimátumot adtam a feleségemnek. Tényleg rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Három éve házasodtunk össze. Elvettem egy gyönyörű, attraktív, intelligens nőt. Másfél éve megszületett a fiunk, én voltam a legboldogabb ember. De azóta egy sárkánnyal élek együtt. A feleségem teljesen elhanyagolta magát és nagyon, de nagyon meghízott. Hiába beszéltem neki én és a bátyja is, aki azon a szülészeten dolgozik, ahol ő is szült. (Persze nem ő volt az orvosa) A párom kilenc hónapig tömte magát és azóta is. Mindig arra hivatkozik, hogy ő egy életről gondoskodik. De könyörgöm, nem napi több tábla csokival! A bátyja étrend táblázatot adott neki, de arra is fütyült. Mert ő most megengedheti magának. Mostanra meguntam, hogy egy csapzott bálnával élek. Tegnap megmondtam neki, hogy egy évet kap, hogy visszanyerje régi formáját. Erre minden voltam, csak rendes ember nem. Azóta a családjából már mindenki leszidott. Kivéve a sógorom, ő teljes mértékben nekem ad igazat, félti a testvérét. Mit csináljak? Ti kitartanátok?

2013. ápr. 30. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim válasza:
95%

Rengeteget szedett fel. Ez nagyon komoly probléma. Adj meg neki minden lehetőséget az egészségesebb életmódra, te is étkezz, mozogj vele, ha van rá módotok. A csokikat azonnal kobozd el tőle, a kisgyereketek sem kap elegendő tápanyagot (ha még szoptat), ha állandóan ilyen igénytelen étkekkel tömi magát.


Ha nem fogy le, mennie kell az biztos, nem lehet egy ilyen igénytelen emberrel együtt lenni egy életen át. Igazad van.

2013. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%

ismerek egy lányt, aki gyerek nélkül hízott dupla önmagára. az elején mi is aggódtunk érte, küldtük orvoshoz, vérképre, kutyafülére. kiderült, h semmi baja. vagyis csak 1 baja van: a lustaság és zabálás meg a sok sörözős este a barátokkal.


1 év 60 kilóhoz kevés, én a helyedben annyit mondanék neki, hogy tökmind1 mennyit fogy, de lássam rajta az akaratot és az igyekezetet. minden nap mozgás legalább 1 óra, bejárónőt elküldeni, a takarítás is nagyon jó kis sport :)

gyerekkel séta, játszás.

semmi nasi, csak normális, tápláló ételek.


nézzétek meg ezt az oldalt, nálunk a cégnél mindenki meg van őrülve tőle, sztem lassan pályázhatunk a legszexibb munkahelyi csapat címre :)


[link]

itt meg tudja tervezni a napi kaját, hogy mennyit fog fogyni adott időpontra a tervek betartásával.

2013. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
100%

igen, mondjuk azt Én se értem, hogy minek a bejárónő...

Egy kis ablakpucolással is úgy leizzadna ő is vagy ha jó nagy házatok van akkor egy kis pórszívózás pórtörlés... Nem aerobik óra, de mire végez mondjuk egy alapos takarítással 100 négyzetméteren is azt mondom, hogy bő másfél óra... Porszívózás, portörlés felmosás...

2013. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
90%

Szia kedves kérdező,


Lehet, hogy már nem olvasod el, amit írok, de engem érdekelne, hogy a feleséged mit ért azon, hogy Ő megszenvedett a gyerekkel.

Egyébként arra is gondoltam, hogy nem az állhat a rengeteg evés mögött, hogy Ő valójában hízásra hajlamos és egész életében keményen diétázott, hogy fitt legyen, ezért ebbe beleunt. A terhesség meg egy jó ok volt,hogy most végre ehet. Azt gondolom, hogy valami miatt nem boldog a feleséged, mert a csokit, boldogsághormonnak is hívják, és a több tábla csokit megeszik naponta, akkor ott más probléma is van, mint a lustaság. Azonfelül, ha egész nap tömi magát,azt kényszeres evésnek hívják, és ez lelkieredetű probléma. Nem tudom jó ötlet volt-e elcipelni pszichológushoz, ha nem önszántából megy, akkor nem tudom mennyire tudott őszintén megnyílni előtte.

2013. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2013. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
nos?
2013. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
Eltelt másfél hónap. Ez alatt bőven beindul a fogyás, ha valaki elkezdi. Hol tart a dolog? Válaszolj Kérdező,légy szíves!
2013. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!