Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ultimátumot adtam a feleségemn...

Ultimátumot adtam a feleségemnek. Tényleg rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Három éve házasodtunk össze. Elvettem egy gyönyörű, attraktív, intelligens nőt. Másfél éve megszületett a fiunk, én voltam a legboldogabb ember. De azóta egy sárkánnyal élek együtt. A feleségem teljesen elhanyagolta magát és nagyon, de nagyon meghízott. Hiába beszéltem neki én és a bátyja is, aki azon a szülészeten dolgozik, ahol ő is szült. (Persze nem ő volt az orvosa) A párom kilenc hónapig tömte magát és azóta is. Mindig arra hivatkozik, hogy ő egy életről gondoskodik. De könyörgöm, nem napi több tábla csokival! A bátyja étrend táblázatot adott neki, de arra is fütyült. Mert ő most megengedheti magának. Mostanra meguntam, hogy egy csapzott bálnával élek. Tegnap megmondtam neki, hogy egy évet kap, hogy visszanyerje régi formáját. Erre minden voltam, csak rendes ember nem. Azóta a családjából már mindenki leszidott. Kivéve a sógorom, ő teljes mértékben nekem ad igazat, félti a testvérét. Mit csináljak? Ti kitartanátok?

2013. ápr. 30. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
52%
Azért az vicces, hogy a válaszolok között, egy saját bevallása szerint is túlsúlyos nő az egészséges életmódról papol... :S
2013. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
90%

25. vagyok

Ha rám is vonatkozott, egggyáltalán nem vagyok hímsoviniszta. Ez sztem ugyanúgy vonatkozik a férfiakra is. Ha elhanyagolja magát, nem akar fürdeni, leszokik a fogmosásról, duplájára hízik, akkor nyilván én sem fogom annyira kívánni, és egy férfinek is ugyanúgy kell tennie azért, hogy kívánatos maradjon a nő számára.

2013. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
46%

Ja, és még:

-nem az egészséges életmódról "papoltam".

1) honnan tudod, hogy milyen eredetű a túlsúlyom? van pár leadandó kiló (nem 10-20), de nagy része genetikus, plusz gyógyszer miatt is szedtem fel, azoktól próbálok megszabadulni, de persze aki nem ismer, az jobban tudja

2) nyilván arról beszéltem, hogy a megismerkedéshez képest milyen a helyzet... nyilván nem kell görcsösen fogyóznia annak, akit a párja húsosabban szeret; de ha már olyan a probléma, hogy a másik nem kíván, akkor tenni kell érte (mert a fizikai vonzalom is fontos egy kapcsolatban... szép a szeressen úgy, ahogy vagyok, tök mindegy, mi van, de azért a fizikai vonzalom nem úgy működik)

3) több tábla csokit meg nem eszem meg egy nap alatt... nem vagyok az egészséges életmód óóóriási guruja (bár sok vékony emberhez képest sztem jóval egészségesebb életmódot folytatok), de ez azért sztem nyilvánvaló, hogy ott baj van.

2013. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
49%

Ti tudjátok. Ő dönti el, hogy akar élni, te meg azt, hogy vele akarsz-e élni. Én nő vagyok és ha a férjem meghízna (hízott is valamennyit), ugyanúgy szeretném, sőt így még jobban tetszik. De ezzel mindenki máshogy van, én nem egy alakhoz, hanem egy emberhez mentem hozzá, alakváltozások nem befolyásolnak az érzelmeimben. Viszont azt is megértem, ha másokat igen.

Egyébként a gyerekkel mi lesz válás után? Azért őt nem szakíthatod el az anyjától, csak mert az meghízott.

2013. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, nagyon kényes helyzet. Sokáig gondolkodtam a jó válaszon, de nem hiszem, hogy a kérdezőt kéne szapulni. Mert más, ha egészségügyi okai vannak az elhízásnak és más, ha igénytelenség miatt lesz súlytöbblet. Nagoyn nem mindegy. Itt az utóbbiról van szó és megértem a kérdezőt, pedig én is feleség és anya vagyok. A felesége fütyül arra, hogy nő is legyen, és ő fog a legjobban csodálkozni ha tönkremegy a házassága.
2013. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
94%

Miért vagytok ezen kiakadva?? A férj egy szép, gyönyörű nőt vett el. Most elhízott. Valószínű hogy többször könyörgött de elutasította a felesége.. A végén már csak az ultimátum marad, még ha szörnyűnek is hangzik.


Én amikor férjhez mentem egy ápolt, nyugodt, kedves pasashoz mentem hozzá. Imádtam hogy mindig olyan tiszta, és ápolt volt, végül is ez fogott meg. 10 év alatt sokszor sírva könyörögtem hogy fürödjön meg, mert büdös. Sokszor annyira lusta hogy nem borotválkozik és úgy néz ki mint egy ősember.. Én nem ezt a férfit választottam. A büdös ruháit minden nap dugdostam hogy másnap ne vegye fel..De amikor már az alsó gatyáját sem cserélte le csak hetente-2 hetente, amikor már minden cselem, könyörgésem falba ütközött, én is ultimátumot adtam..


Vannak helyzetek amikor már csak az ultimátum marad..

2013. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem írtad, hogy ő mit reagált az ultimátumra
2013. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
80%

Látom, hogy sokan képtelenek megérteni,

hogy te egy Mercedest választottál,

amiből végül egy Trabant lett,

de abból is a kombi változat!

:)

2013. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
30%

Ha nekem adna ilyen ultimátumot a férjem, abban a pillanatban elválnék!

Nem arrül van szó, hogy nem mondhatod neki, hogy "drágám az utóbbi időben felszaladtak rád a kilók...csinosabb voltál régen..."blalbalba. Mert egy normális kapcsolatban az ember minden gond nélkül ezt is meg tudja beszélni a párjával.

De az, hogy vagy lefogysz ba.zmeg, vagy elválok.........az kritikán aluli! Teljes mértékben jogosan érezheti azt, hogy nem úgy szereted ahogy kéne. Figyelj, neked hogy esne, ha kijelentené a feleséged, hogy: "Drágám, vagy minden nap készen állsz kielégíteni és első pöcre működőképesnek kell lenned, vagy az első adandó alkalommal ha nem működik a szerszámod, elhagylak.... Ugyanis te is szedhetnél rá valami bogyót..."

Nem így kéne viselkedni egy házasságban.

2013. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
66%
Már ideje volt bekeményítened.Másfél éves a gyerek.Mégis meddig engedheti meg magának?Gondolom már a tesója is megunta a terelgetését nem csak te.
2013. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!