Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Homofób, de olyan nagypapának...

Homofób, de olyan nagypapának coming outolhatok, mert csak ő van akire számíthatok?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak, csak ő maradt nekem. Nagyon szeret engem, csak homofób.

A szeretet legyőzi a tényt, hogy leszbikus vagyok?



2022. aug. 6. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
97%
Nem, ne mondd el.
2022. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
95%

Nem ez a lényeg, hogy legyőzi-e. Nincs ilyen törvényszerűség, hogy egy érzelem mit győz le. Emberek vannak, és különböző dogmák!!


Ha azt érzed, hogy neked ezt Most kell elmondanod, tedd meg, de készülj arra az opcióra is, hogy nem biztos, hogy azt kapod, amit szeretnél. Sőt lehet, valami nagyon rosszat.


De a lényeg, hogy te vagy aki vagy, ha ezt ő nem fogadja el, akkor mégsem vagy annyira fontos neki, és neked nem egy nagypapának, sőt egy családtagnak sem kell megfelelned! A saját boldogságod az első, a többiek meg kezeljék le magukban ahogy akarják a TÉNYEKET.

2022. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
24%
nem biztos. De minek traktálnád ezzel a papát? Nem értelek. Ő is a képedbe nyomta a szexuális életét? Magánügyed. Senkinek nincs köze hozzá. Ízléstelen ezt a másik képébe tolni.
2022. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
3, Felemészt az egész, már így se vagyok jól. Könnyebb lenne heterónak lenni…
2022. aug. 6. 10:02
 5/67 anonim ***** válasza:
25%
Mi emészt fel benne? TE nem tudod elfogadni magad? Akkor miért várod, hogy a papád sitty-sutty elfogadja? Éld az életedet, de az, hogy mi zajlik a hálószobádban, az csakis rád és a partneredre tartozik.
2022. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem mi a bajuk a lepontozóknak, de csak tessék...

Azt sem értem, mi ez a kényszeres kinyilatkoztatás a szexuális irányultságról. A magánügy szó jelent nektek valamit??

Vagy nehéz feldolgozni, hogy egyetlen hangya vagy a 8 milliárd közül ? És hogy a lőtéri kutyát SE érdekli, hogy ki a fene vagy és mi a szexuális kattanásod?

2022. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
79%

3, 5 a ti kapcsolataitok csak a hálószobában zajlanak??? Nem mész el a pároddal randira, nem sétáltok kézenfogva?? Nem meséled el a családodnak, barátaidnak, hogy kivel ismerkedsz, nem beszéled meg valakivel, báárkivel, ha problémáid vannak, ha aggályaid vannak a kapcsolatodban?? EZ emészti fel az embereket, hogy tirpák, empátia 0 emberek oda degradálják a szexuális orientációt mit te! Az emészti fel az embert, hogy nem fogadják el. Az emészti fel a kisgyereket, ha a szülei kritizálják, bántják, leszólják, és hasonlóképp a melegeket az ilyen hozzájuk állás.

Igen, tényleg könnyebb lenne heteronak lenni kérdező, de te sose leszel az. Olyan dolgokkal foglalkozz, amin változtatni tudsz, amiben előrébb léphetsz az életben. Pl hogy olyan emberekkel vedd magad körbe, akik elfogadnak. Nem feltétlenül kell elmondanod a papádnak, de az hülyeség, hogy "minek traktáld vele". Egy idős családtag saját magad adja meg a kereteket arra vonatkozóan, hogy te mivel traktálhatod, mivel nem! Az által, hogy hogy viselkedett veled éveken át. De nem a státusza, mint nagyapa határozza meg, hogy "mivel traktáld".

2022. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
24%

7- mindkettő én vagyok, okoska...

Nem csak a hálószobára korlátozódik a dolog, ez nyilvánvaló. Fogja a kezét, vigye haza, mutassa be. És ha majd a papa rákérdez, adagolhatja is a dolgot. DE NE rohanja le ezzel, ne tolja a képébe. Ha nem teljesen naiv az öreg, lehet többet is tud, mint azt a kérdező gondolná.

És abban nincs semmi empátia , aki ezt a másik képébe tolja. A tirpák meg te vagy.

2022. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
86%
A papa egyrészt öreg, az öregek már nem hajlékonyak, hanem merevek, a viselkedésükben is. Pláne, ha alapból homofób. Ha elmondod neki, 90%, hogy elveszted őt is, kitagad. Ha senkid nincs, miért provokálnád az egyetlen hozzátartozódat? Nincs olyan, hogy a szeretet mindent legyőz, az öregeknek már nincs energiájuk a bajaik mellett a feltétel nélküli szeretetre.
2022. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem beszélni nem kell magadtól róla ha nem kérdez.

Előtte nem kell nyalakodnod a "szerelmeddel".


Ha tudod, hogy homofób akkor ne erőltesd a szélsőséges szexuális irányultságodat rá, hogy csak azért is fogadja el, mert a szerelem az szerelem.

2022. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!