Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Homofób, de olyan nagypapának...

Homofób, de olyan nagypapának coming outolhatok, mert csak ő van akire számíthatok?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak, csak ő maradt nekem. Nagyon szeret engem, csak homofób.

A szeretet legyőzi a tényt, hogy leszbikus vagyok?



2022. aug. 6. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

46, Valós a kérdés.

Attól még én nem fogadtam magamat el teljesen.

Örülök, hogy neked sikerült.

2022. aug. 6. 13:16
 42/67 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, a sajat erdekedben ne itt ird ki magadbol a banatod, mert ez nem az a kozesseg aki tamogatni fog! Keress Facen, vagy siman a neten olyan csoportokat, akik ugyanebben a hekyzetben vannak. Onnan keress tamogatast ahol megertenek teged. Hidd el, van ilyen. Sokan vannak akiknek el kell nyomniuk ezt magukban a csaladjuk, vagy a munkahelyuk miatt. Ha megteheted koltozz el Magyarorszagrol, mert itt soha nem lesz teljes eleted. Az öngyilkosságot pedig felejtsd el, mert hidd el, ha megtalalod a boldogsagot, legyen az itthon, vagy külföldön, megeri elni. Nagyon nehez, de ha ugyesen forgatod a kartyat kesobb csak rossz emlek marad ez az idoszak!
2022. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 48!
2022. aug. 6. 13:18
 44/67 anonim ***** válasza:
23%

33

ja, szóval ez volt a lényeg! Hogy végre közölhesd, hogy te mekkora ász vagy, "EGY MÉRNÖKEMBER"!!

Jézus gyere le..

Az arrogáns kifejezést meg nem kellene pont neked másra alkalmazni, mert egy mintapéldány vagy.

Az meg végképp vérlázító, ahogy a melósokról nyilatkozol..mintha egy csepp eszük se lenne. Pimasz kis p.cs vagy.

2022. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim válasza:
86%
21.Miből gyógyuljon meg he?...vagy még mindig abban a mentalitásban vagy hogy a homoszexualitás betegség?...jesus
2022. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
67%
46-os voltam. Soha nem kellett "elfogadnom" magam, az életemnek ez a része nekem nem okozott problémát. Nem kaptam vallásos nevelést, talán azért.
2022. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
43%
Először is, feltenném a kérdést, kérdező: miből gondolod, hogy homofób?
2022. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

53, Sok kisebb eset volt, mikor szidta őket.

De a legfájdalmasabb az volt számomra, mikor azt mondta, hogy örül, hogy apa nem volt meleg.

2022. aug. 6. 13:48
 49/67 anonim ***** válasza:
83%

A homofóboknál mar csak talán a vallási fanatikusok a rosszabbak...


Ha jót akarsz magadnak, ne mond el.

2022. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
12%

53-as vagyok


A legtöbben ragaszkodnak a megszokotthoz (ahogy én is), hogy férfi és nő. Nem pedig férfi férfival és nő nővel. De azt neked is be kell látnod, hogy a legtöbb olyan személy mint te, egyszerűen nem tud nyugtonmaradni és döngeti a mellkasát, mert létszükséget hogy a világ tudtára adja a másságát. Neked is mondom amit másoknak már annyiszor: nem az a gond, hogy másságotok van, hanem hogy a többség nem tud nyugton maradni. Ezért van és nő az utálkozók számra. Nekem is elegem van már ebből a *** nyomulásból, torkon letömésből, de az utálkozás és a másság ráerőszakolása csak olaj a tűzre. Ellenben, tudok toleráns lenni, mert szükséges.


De amit mondani tudok mint tanács, hogy minden ember más. Van aki döngeti a mellét hogy "húú nézzétek másságom van", van aki békét akar mint te és azt akarja hogy önmagáért fogadják el, vannak akik pártatlanok ebben az egészben, de mégis részben toleránsak. Vannak az aszexuálisok (akik igazából egyik nem felé sem hajlanak, csak élik a mindennapjaikat (én is aszexuális vagyok és férfi, de mégis a nők felé hajlok ha egyszer rászánnám magam mégis, hogy barátnőt akarok). És persze az utálkozók. Szerintem az a legbölcsebb, ha magadban tartod, ugyanakkor mégis a hozzád hasonlók társaságát keresed. Emódon szerintem nagyapád és te is jól jársz.

2022. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!