Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Homofób, de olyan nagypapának...

Homofób, de olyan nagypapának coming outolhatok, mert csak ő van akire számíthatok?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak, csak ő maradt nekem. Nagyon szeret engem, csak homofób.

A szeretet legyőzi a tényt, hogy leszbikus vagyok?



2022. aug. 6. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
18%
56-os vagyok. Felőlem lepontozhattok ahogy akartok. Én őszinte voltam. Nem utálkozok, a kérdezőt sem hordtam el semminek. Ezt azért észre kellene venni.
2022. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
63%
Bírom mikor a homofóbok nyálcsorgatva lesik mikor írnak ki meleg kérdést... Nem is áll fel nekik ha nem kötnek valakibe.
2022. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

Jesszus #60.

Lehet, hogy rám is férne egy terápia, de, hogy rád az biztos.

2022. aug. 6. 16:39
 54/67 A kérdező kommentje:

Kedves #60.


Minek köszönhetem a sértegető privát üzenetedet?


Kérdező nem csak ferdehajlamú, de még sötét is vagy.

Össze nő ami összetartozik.

Büdös kis leszbikus szar vagy, nyaljátok egymás redves, szaros, szőrős sz*glyukat torokfájásig. ha meguntátok egymás bűdős s*ggét akkor átlehet hozzám is jönni a XI. kerületbe és napszaktól függetlenül kinyalhatjátok a s*ggemet. Utána meg úgy s*ggbe b*sszlak benneteket, hogy a szátok is f*sszszagú lesz!


Kicenzúráztam neked tessék.


Szerintem itt hagytam abba ezt az oldalt. Köszönöm, akik normálisan válaszoltak, mert úgy látom őket megkell becsülni.

2022. aug. 6. 17:34
 55/67 anonim ***** válasza:
13%

Pont ez volt a célom, hogy szakadj le a netről és a problémáidra ne ismeretlen emberektől várd a megváltást hanem szakemberektől.


Ilyen idióta kérdés, hogy homofób papámnak elmondhatom-e, hogy ferdehajlamú vagyok?

Szerinted ki fia bórja örülne egy ilyen hozzátartozónak akik nem LBTQS tagok?

Két férfi(melegpár) apa és anya, hát szép!

2022. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
Mi az S?
2022. aug. 6. 18:03
 57/67 A kérdező kommentje:

Tehát biszex vagy #67? :D

Egek.

2022. aug. 6. 18:07
 58/67 anonim ***** válasza:
81%
Jobb ha nem tudják ha igy fogadnák.
2022. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ha még itt vagy.


Leszbikus vagyok én is. Egyet tanulj meg: soha ne foglalkozzál senki véleményével a szexualitásodat illetően! Az írásod alapján még nagyon fiatal lehetsz, idővel meg fogsz edződni és megtanulod kizárni a rosszindulatot. Ne legyél mimóza, kapd össze magad és szarjál le mindent és mindenkit! Kizárólag annak számít a véleménye (bizonyos dolgokban) akit szeretsz és viszont szeret. A többi nem számít, hidd el. Lépten, nyomon a rosszindulattal, a gyűlölettel fogsz találkozni, tanuld meg kizárni ezeket, tanulj meg nevetni ezeken és időben odébb állni. Az ostoba emberrel, bármennyire is felbosszant, soha ne vitatkozzál. Hagyd ott a p.csába.


Visszatérve a kérdésedre, kicsit több infóra lenne szükség, hogy hasznos tanácsot kapj. Milyen a viszonyotok? Mennyire homofób? Olyan szinten ami a korral és a társadalmi helyzettel jár vagy olyan szinten aki állandóan fröcsög ha erről szól a téma ha nem?


Én hajlok az őszinteség felé, mert átéltem amit Te, tudom, hogy milyen az élet úgy, hogy a saját családodnak nem nyílhatsz meg teljesen. A sok ostoba ember azt gondolja ez csak a szexualitásról szól, de nem, ez arról szól, hogy egyszerűen titkolod saját önmagadat. Ezzel pedig kizárólag felületes kapcsolatokat tudsz kialakítani. Érthető, hogy az egyetlen rokonoddal ettől többet szeretnél.


Persze vannak olyan esetek is, amikor az idős hozzátartozó annyira csőlátású, hogy nem éri meg elmondani, mert inkább megdöglik egyedül, mint hogy egy pillanatig is elgondolkozzon, ezzel megkérdőjelezve az egész életében vallott hülyeségeit- csak a szeretet kedvéért. Ezért is kérdeztem, Nálad mi a helyzet?

2022. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
15%

#68

Jelentve vagy. Azért vegyél már visszább. Csakúgy ordít a válaszod első szekciójáról, hogy csak az számít, aki LMBTQ közösségbéli és tömi le mindenki torkán a másságát, aki meg jogosan szót emel, az legyen elföldelve, ugye? -.- Lásd az 55-ös választ. Azt én írtam.

2022. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!