Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Homofób, de olyan nagypapának...

Homofób, de olyan nagypapának coming outolhatok, mert csak ő van akire számíthatok?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak, csak ő maradt nekem. Nagyon szeret engem, csak homofób.

A szeretet legyőzi a tényt, hogy leszbikus vagyok?



2022. aug. 6. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
18%

"20- látom te is magyar vagy(akik szerinted nemaz eszükről híresek)


Ha nem tudsz felfogni valamit, sajnálom. 8. is én vagyok, hátha az segít tisztábban látni.Ez az okoskodó ,degradáló stílus amúgy be szokott jönni?"


szövegértés karó.

Azt írtam, h magyarok TÖBBSÉGE.


te vagy, aki nem tudott különbséget tenni szex és szexualitás között?

a hozzád hasonló nagyszájú, de gyengébb képességű emberek a legrosszabbak.

itt okoskodsz, de nem igazán veszed észre, h nem kéne erőltetni a dolgot, mert alapfogalmakkal, de még a szövegértéssel is komoly gondjaid vannak.

2022. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
16%

Régebben a vegánokat baxtatták hogy nem bírnak ki 5 percet anélkül, hogy ne említsék meg hogy vegánok. Na ez mostanában a melegekre meg a többi izére igaz. Meghalnál ha nem kötnéd mindenki orrára hogy kivel dugsz? Mi emészt fel?

Van barátnőd? Talán ha lenne egy komoly kapcsolatod, élettarsad akkor megérteném de így..nem mindegy kihez vonzódsz, ha senkid sincs?

Minek traktálod szerencsétlent

2022. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
Mondtam én, hogy nincs senkim?
2022. aug. 6. 12:36
 34/67 anonim válasza:
24%
Nem akarok általánosítani, de az öregek általában csak abban képesek hinni, amiről eldöntötték hogy az az igaz, a másik véleményét meg nem igazán tudják elfogadni.Ha ő homofób, akkor szerintem felesleges neki elmondani, meg úgy általánosságban is felesleges.A 35-ös nagyön jól összefoglalta, én sem jelentettem be anyámnak se meg senkinek hogy heteró vagyok.Minek kell betegesen a másik orrára kötni, hogy "más" vagy?Nem teljesen mindegy?
2022. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
87%
Ha basztatnak hogy mikor mész férjez, mikor szaporodsz? Nem, nem mindegy
2022. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

Miért ő a szerencsétlen?


Rémes érzés, hogy nem nyílhatsz meg, olyan sok belső feszültség, hogy sehol se lehetsz igazán szabad.

Munkahelyen, utcán bárhol a heteró emberek elkezdenek beszélni arról, hogy milyen a párjuk, mit csináltak, még intimebb dolgokba is belemennek..

De én nem mondhatom el lazán, hogy leszbikus vagyok, mert biztos “csak egy múló hóbort”, “menő akartam lenni”, meg, hogy ne traktáljam a szerencsétlen embereket.

Az, hogy valaki vegán nem igazán fontos dolog… de a melegség… az egy belső küzdelem.

El kell az embernek fogadnia magát, aztán küzdjön azzal, hogy elmerje-e mondani a másoknak. Öngyilkos gondolataim is vannak miatta, egyszerűen nem látom, hogy miért éljek. Rémes öngyülőletem van, félek, ha felvállalom, bántani fognak.

Mert mindenhol azt olvasom, hogy kit hogyan bántották Magyarországon.

Miért nehéz az, hogy ha valaki elmondja lazán, hogy homoszexuális, csak bólintanátok rá és nem olyanokat mondanátok, hogy “miért mondtad el? Magányügy! Csak a falak közé tartozik.”

Mert ti heterók csak a falak között fogjátok meg a másik kezét?


Bocsánat, hogy kifakadtam de nem bírom. Tényleg nem bírom az egészet.

2022. aug. 6. 12:44
 37/67 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy meg: hiába hiszik a heterók hogy nem tolják más képébe a szexualitásukat, mégis azt teszik. Ha beszélnek a párjukról, gyerekükről, arról kivel kavartak.. egy melegnél ezt miért kezelik extra jognak, nem alapnak?
2022. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
83%

39:


kérdező, én megértelek, de a többség (főleg hetero) teljesen vakon vannak a témában.

régebben nekem is volt egy kérdésem, h az unokanővéremnél hogyan tudnám kipuhatolni, h homofób-e.

a válaszolók 90%-a azt hitte, a szexuális életelemről akarok vele beszélni, azt meg végképp nem fogtak fel (egy leszbikus lány) kivételével, hogy szinte bármilyen témáról nehéz úgy beszélni.


egyszerűen legtöbb magyar szellemi képességeit meghaladja ez a téma.

2022. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

“ Lehet itt szépíteni a dolgot, de, egy szülőnek - és nagyszülőnek is az a legnagyobb fájdalom, ha a gyereke/unokája búza vagy Mrs. Olló...

Inkább ne mondjad el szerencsétlennek, mert infarktust kap vagy kitagad téged!

Tartsd magadban! Főleg, ha ő az egyetlen, aki számíthatsz!”


Szerintem inkább örüljön, annak, hogy mikor elmondtam neki, lejött rólam egy teher… vagy ha megölöm magam emiatt (ahogy írtam már öngyilkos gondolataim is vannak), az kevésbé fog fájni neki, minthogy leszbikus vagyok?

2022. aug. 6. 13:02
 40/67 anonim ***** válasza:
4%
Kezd olyan érzésem lenni, hogy nem valóságos a kérdés. Az öngyilkossági fenyegetés miatt. Mért is kéne megölnöd magad leszbikusként? Én biszex vagyok, és teljesen jól elvagyok evvel. Igaz, a családot kihagytam, mert ismerem őket.
2022. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!