Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 anonim ***** válasza:
99%

Érdekes, én nem szoktam ilyenekkel találkozni. Tán más társaságba járunk.:-)


Kérdező, ritka nagy tahó vagy.

2016. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/136 anonim ***** válasza:
99%

Mit számít, kié a kutya???

Az utcán sem rugdossuk az idegen kutyákat, akkor sem, ha kóbor állatról van szó!

2016. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy, kié a kutya. Élőlényt szándékosan nem bántunk. Örülhetsz neki, hogy a sógornőd idejében közbelépett és a kutya is elég béketűrő volt és nem szedte szét a neveletlen gyerekedet.
2016. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/136 anonim ***** válasza:
98%

Pontosan az ilyen nők miatt mondom azt, hogy gyereket szülni nem nagy dolog. Arra tényleg bármelyik emlős képes, de esküszöm még az állatok is jobban nevelik a kicsinyeiket,mint sok ilyen nő, akit felcsinált a zembere, kipottyantotta a kölykét és most el van szállva magától, hogy ő aztán valaki!

Ne akadjatok a szavak használatán, alapvetően rendes szavakkal beszélek a terhességről, de egy ilyen nőtől eldurran az agyam, mert azt látom, hogy arra büszke, hogy az ösztöneit követve szaporodott, de nevelés tekintetében még egy állat is simán lepipálja.

Ez is milyen már tőled Kérdező, hogy mi köze a sógornőnek ahhoz, hogy a gyereked bántja a kutyát, mivel nem az övé, hanem a bátyád kutyája. Ha egy számára ismeretlen kutyát bántott volna az idióta gyereked, akkor is joga van rászólni, mert nem bántunk semmilyen állatot!

Most ennyi erővel én azt gondolom, hogy a sógornőd belerúghatna a gyerekedbe, elvégre nem az övé, még csak nem is a bátyádé, hozzád meg mi a fene köze van?

2016. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/136 anonim ***** válasza:
99%
Remélem hogy kamu a kérdés, Embernek ennyire undorító módon bunkónak nem szabadna lennie. Ilyen fájó ponton támadni valakit.. (ráadásul a sógornődnek volt igaza, nem neked. ) Gyerekes, csak az ostobaságodat mutatta meg kérdező. Emberi nullák csinálnak ilyet.
2016. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/136 A kérdező kommentje:
De ti mit csináltatok volna a helyemben? Hallgasam csak úgy ölbe tett kézzel ahogy kiabálnak a gyerekemel?
2016. szept. 30. 19:15
 27/136 anonim ***** válasza:
99%
Rászólok az ostoba kölykömre, hogy ne basztassa a kutyát, a többiektől pedig elnézést kérek.
2016. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/136 anonim ***** válasza:
99%
Amúgy meg gyereket csinálni akármelyik marha tud. nem nagy dicsőség... de nevelni sem ártana ha már összehoztátok. Egy kedves ismerősöm szokta mondogatni: az autóvezetéshez kell a jogsi. de a gyerekneveléshez sem ártana, mert egy pancser szülő több kárt tud okozni mit egy rossz sofőr...
2016. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/136 anonim ***** válasza:
96%
Nem, csak egyszerűen neveld a gyereked és később nem kerülsz ilyen helyzetekbe...
2016. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/136 anonim ***** válasza:
99%
Képzeld kérdező, én is rákiabáltam volna a gyerekre, ha bánt egy kutyát!
2016. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!