Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek önző dolog a...

Szerintetek önző dolog a párommal a részünkről, hogy a kapcsolatunk fontosabb mint az előző kapcsolatból származó gyereke?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják, hogy a gyereknek kell lenni az elsőnek, viszont nálunk ez nem így van. Foglalkozunk vele is, szeretjük, tartjuk vele a kapcsolatot, de nem hozzá alakítjuk életünk minden pillanatát. Pl nyaralni kettesben megyünk, ha éppen más program van amikor láthatás lenne, akkor nem mondjuk le amiatt, majd elmegyünk máskor a gyerekért. Tudom, ezért sokan nekem fognak esni, viszont ha mások is hasonlóan állnának a dolgokhoz lehet az új pár nem viselné olyan nehezen a helyzetet. Elvégre vele akarod leélni az életed, nem a gyerekeddel
2020. jan. 4. 15:23
 111/158 anonim ***** válasza:
71%

Remélem, csak egy troll vagy.


Ha nem, tegyetek egy nagy szívességet a párotokkal: te menj el kivetetni a petefészkedet, ő meg menjen vasectómiára. Mert a drága párod egy gyerekkort elcseszett, így is több, mint amit el kellett volna.

2020. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/158 anonim ***** válasza:
24%
#111, ilyent az ember önmagának, meg a saját párjának ajánlgasson.
2020. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/158 anonim ***** válasza:
58%
112: legalább bennem van annyi, hogy ne csesszem el így másnak az életét-a hapekra gondolok-, vagy, hogy így elmarjak a gyerekétől valakit-kérdező-.
2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/158 anonim ***** válasza:
24%
112es pont te mondod, aki az abortuszt élteti minden kérdés alatt, és aki büszke arra hogy a nőjét kikaparták?
2020. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/158 anonim ***** válasza:
89%

"Csúszós a lejtő" kèrdező?

Elmondjuk neked, hogy önzőség a làthatàs helyett nyaralni menni, erre szerinted betegsèg esetén érthető ha elmarad a dolog.

Ha valaki pàrja vèrt hàny az intenzív osztályon akkor természetesen érthető ha inkább a beteggel szeretne lenni, de egy komoly betegsèg meg egy szabadon választott nyaralás nem ugyan az.

A leírt szituációban az apa helyében mindent elkövetnék hogy a gyerekem az én gyàmsàgom alá kerüljön, vagy hogy legalább több láthatàsom legyen, de erről te nem írsz. Írhatnàm erre, hogy már mindent megpróbàlt, de abból hogy a "párodnak is nagyon jó ez a helyzet meg a gyerek is szemét az anyjàval együtt" jellegű törtènetből nem ez jön le. Gondolom nem esik annyira jól a vàrosnézès ha közben moràlis vàlsàgban vagyunk úgyhogy feltetted ezt a kèrdést. Màr csak el kène fogadni a vàlaszokat és nem ragaszkodni az önigazolàshoz - ràadàsul ebben a kèrdèsben a pàrod vèleménye a fontosabb hiszen az ő gyereke. Ha meggondloja magàt és meg akarja ismerni a gyerekèt akkor minden joga meg lesz hozzà.

Nekem a pàrom ès a többi szerettem egyformàn fontos. Ha egy baràtomnak lenne szüksège a jelenletemre akkor az első gèppel utaznèk haza, ha meg a pàromnak ez nem tetszik akkor nem illünk össze.

Remèlem azon a helyen vagy a párod szívèben ahovà kèpzeled magad, mert egyèb esetben csúnyàn fogsz koppanni - ha valóban úgy gondolkozik a pàrod ahogyan leírtad őt.

2020. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/158 anonim ***** válasza:
35%
#114, igen, pont én, a DÖNTÉS-párti voltamra meg határozottan büszke vagyok. Egyéb?
2020. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/158 A kérdező kommentje:
De amúgy ahogy ti vázoljátok fel a dolgokat úgy gyakorlatilag az elvált férfinek lojálisnak kell lenni élete végéig a régi családjához így viszont esélytelen új normális életet kialakítani, ha az “új család” mindig csak második lesz. Vagy szerintetek az a normális ha mondjuk van közös gyerek és betegen fekszik otthon hétvégén akkor is az apuka legalább 18 évig tartsa magát a láthatáshoz és hagyja otthon őket nyugodtan?
2020. jan. 5. 18:49
 118/158 anonim ***** válasza:
69%
parasztlázadás? Nos parasztkérdező, a #13.ban írtam: "egyáltalán nem kellene összehasonlítani a ti kapcsolatotokat az apa-gyerek kapcsolattal" Vágod, hogy itt a lényeg?
2020. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/158 A kérdező kommentje:
119 persze ha az összehasonlításban a gyerek lenne a fontosabb mint az ember párja úgy már nem lenne baj vele ugye?
2020. jan. 5. 19:15
 120/158 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell gyereket csinálni, ha ez ekkora tortúra, oszt csókolom!
2020. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!