Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek önző dolog a...

Szerintetek önző dolog a párommal a részünkről, hogy a kapcsolatunk fontosabb mint az előző kapcsolatból származó gyereke?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják, hogy a gyereknek kell lenni az elsőnek, viszont nálunk ez nem így van. Foglalkozunk vele is, szeretjük, tartjuk vele a kapcsolatot, de nem hozzá alakítjuk életünk minden pillanatát. Pl nyaralni kettesben megyünk, ha éppen más program van amikor láthatás lenne, akkor nem mondjuk le amiatt, majd elmegyünk máskor a gyerekért. Tudom, ezért sokan nekem fognak esni, viszont ha mások is hasonlóan állnának a dolgokhoz lehet az új pár nem viselné olyan nehezen a helyzetet. Elvégre vele akarod leélni az életed, nem a gyerekeddel
2020. jan. 4. 15:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 A kérdező kommentje:

1. Nem fogunk szétmenni

2. Ha mégis és után követelem hogy én legyek az egyedüli gyámja a gyereknek, akkor vállalom hogy nekem kell utána mindent megoldani, nem számíthatok 100%ban az exre akivel már nem vagyunk egy család

2020. jan. 4. 19:34
 42/158 A kérdező kommentje:
Amúgy most akkor ti válaszoljatok kedves kötekedők: nektek van gyereketek? Családotok? Párotok? Vagy csak okoskodtok itt?
2020. jan. 4. 19:35
 43/158 anonim ***** válasza:
82%
én kiégek a kérdezőn😂😂😂😂😂 ennyi befejeztem😂 ő ezzel a palival fog a sírba menni mert örökkön örökké együtt lesznek.. okéé😂😂😂😂 hárpia vagy.már elmondtam🤦‍♀️
2020. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/158 anonim ***** válasza:
88%
Te hány éves vagy? Mert én 19 éves koromban értem ilyen rózsaszín tündérmesében, ahol az akkor csávómmal elképzelhetetlennek tartottam volna, hogy szétmenjünk.
2020. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 anonim ***** válasza:
34%

"A szülő-gyerek közötti kapcsolat sokkal erősebb, mint bármely más, választott kapcsolat. "


Ezzel vitatkoznék. A társ/házastárs az, akit teljes egészében szabad akaratából választott. A gyereket pedig "dobta a gép".

2020. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/158 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező van baj nálad, nem kevés. Virrasztani kell melletted, amikor beteg vagy? Ha egyedülálló lennél, akkor meg meghalnál, mert nincs, aki a s***d (avagy taknyod) nyalja?

Önző, egoista vagy, aki egy kisgyerekkel rivalizál. Itt nyekeregsz, hogy te legyél már a fütyinek az első, ne a gyerek, de utána meg már az a baj, hogy a gyerek tiltva van. Én tényleg remélem, összeragadtok örökre a hapsiddal, kíméljétek meg magatoktól a többi embert. Te csak a fától nem látod az erdőt. Megcsalta az exe a kis kanodat és a nő a hibás kizárólag? A hapsid mellette volt jóban-rosszban? Támogatta? Lehet, hogy nem.. Egyébként annak a kislánynak mi köze volt szülei szexuális életéhez, hogy már ezzel is kapálóztál? Nem az exet büntetitek a megcsalásért, hanem azt a kislányt. És az apja nem is bánja. Tényleg remek apa, mint említetted..

2020. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/158 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésedre válaszolva: igen. Normális ember nem minősíti a társkapcsolatot fontosabbnak vagy éppen kevlsbé fontosnak, mint a gyerekkel való kapcsolatot, hanem az ésszerű rugalmasság határain belül mindkét kapcsolatot ápolja. Igen, elutazik kettesben a párjával, jó előre megtervezve. Igen, lemond egy láthatást, ha fontos programja van a párjával /lehetőleg jó előre/. És igen, lemond pl.egy vacsorát a párjával, ha pl.a gyerek beteg, és rá is szükség van, mondjuk segíteni ápolni, kórházba vinni. Ha normálisan megbeszélve, rugalmasan, mindkét kapcsolatot egyaránt fontosnak tartva nem működik, akkor az nagyon csúnyán minősíti azt a személyt, aki miatt mindez így történik, és nem normálisan, mindenki érdekét szem előtt tartva.
2020. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/158 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tetszik nem kellett volna összejönni olyan pasival akinek már van egy gyereke. Én szoba se állok ilyenekkel, mert tudom hogy hasonló pic.s@ lennék mint te és inkább nem keseritem meg mindenki életét. Találtam olyat akinek még nincs és így mindenki boldog. Főleg én. De te nem vagy az. Az a gyerek mindig ott lesz a képben megha próbálod is háttérbe szorítani. És láthatóan téged is rendkívül zavar. Akkor miért bonyolodsz bele ebbe a kapcsolatba?
2020. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/158 anonim ***** válasza:
29%

#50, pont ugyanezt akartam írni. A legfontosabb az, akit szabad akaratomból választottam, a párom.

Manapság sajnos túl van hájpolva a szülő-gyermek kapcsolat, és ebből lesznek az anyuci pici fiai meg apuci pici lányai, akik aztán teljesen alkalmatlanok a párkapcsolatra.

2020. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/158 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak gondolom nem akkor derül ki, hogy van gyerek, mikor már javában együtt élnek, hanem bőven előtte. És ha a nőnek nem tetszik, hogy van már egy gyerek, akkor joga és kötelessége továbbállni. Csak magamból indul ki: én nem jönnék össze egy olyan férfival, akinek már van gyereke, de ez én vagyok. Nem is húznám tovább az idejét, mihelyst ez kiderülne, lépnék tovább.
2020. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!