Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a legaljasabb dolgot...

Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! Mi a véleményetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaródott a házasságom amikor közös megegyezéssel vártuk a második gyerekünket.

Úgy 8 hetes lehetett a magzat amikor eldöntöttem hogy a házasságom érdekében elvetetem titokban. Viszont pénz kellett volna hozzá, mert Ausztriában kérdés nélkül megcsinálták volna azonnal. Hirtelen nem volt más segítségem, így elmentem anyámékhoz, hogy kölcsön kérjek. Ők nem hogy nem adtak, hanem mindenképpen rábeszéltek hogy tartsam meg. De azért azt éreztették hogy "így jártál, viseld következményeit"...

Tehát hazamentem, és még aznap kétségbeesésemben felkerestem egy pszichológust, aki késöbb eléggé helyrerázott. (párterápiát alkalmazott stb. Jó irányba terelte a házasságomat)

Megtartottam a babát.

Viszont megtudtam késöbb, hogy amikor elmentem anyámékhoz, másnap azt a pénzt - amiért könyörögtem - odadták az öcsémnek hogy megvegye a második hobbyautóját, ami egyébként nem volt létszükséglet. Nem csináltam balhét, de ez jobban fájt, mint az, hogy nem adták nekem a pénzt.

Most pár évvel később a anyám akivek egyébként nem vagyok jó viszonyban, gondolván - hogy marha unalmas az élet- gondolta jól felhergeli a tesómat! Elmondta neki a "majdnem abortuszt" és hogy biztos ezért haragszom anyámra. Erre az álszent tesom, (aki a neje mellett kúrogatott másokat, és a saját feleségét meg a gyerekét ki akarta dobni) bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük.


Szerintem ez rohadt aljas húzás volt!



#álszentség #gonosz #majdnem abortusz #házzasság krízis
2020. jan. 17. 01:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
32%

Hát ja, az egyébként gyereket akaró férj nyilván rögvest elővillantott volna egy dugiszámlát a közös kassza (gondolom) mellett, és azonnal kicserrent cirka 200 000 Ft-ot a bécsi abortuszra, sőt nyilván felajánlja, hogy el is viszi autóval...


(nooormális???.... legalább valami barátnőt írtál volna...)


Édesem, ha a férj tud róla, nem kell Bécsbe menni, és hopp, máris nem 200 a titkos bankszámláról. Azért akart oda menni, mert ott azonnal megvan.

2020. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
78%

"azért akart oda menni, mert ott azonnal megvan." - miért, és ez talán nem áll akkor, ha a férj tud róla? Meg tudod, ott a tablettás lehetőség is adott, nem vagy lutriban, hogy épeszű családsegítőst fogsz-e ki, stb.

(sőt, ami a Kérdezőre egyáltalán nem áll, de baromi nagy előny, hogy ott csak 14 éves korodig vagy kiszolgáltatva a szülődnek... nekem valamelyik rokonomnak - pláne 18 év alattinak - erre kéne pénz, biztosan azonnal adnék, ha tudok)

2020. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
75%
... a saját lányomnak meg pláne 1000% ...
2020. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
75%
Bölcs döntés, Kérdező!
2020. jan. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
30%

Anyudnak mindorokke halas lennek.

Most van egy babad.

Ha majd egyszer megtudja hogy az o elete miatt gyulolod anyadat le se irom.mit fog erezni.

Neked ennyit er egy elet. Megolted volna a magzatod? Anyad tud vmit, o tudja.mit jelent egy emberi elet.


Bakker ha annyira banod tudd meg mindeggy hogy most olod meg a sajat babad vagy a hasadban. Ugyanaz a baba csak most latod akkor nem. Most is elvetheted csak annyi.kulpnbseggel hogy majd viseled maskepp a kovetkezmenyeit

2020. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
19%

Vki aki bánja hogy nem követett el gyilkosságot..

mert más milyen természetesen csinalja akkor az biztos jó ugye?

2020. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon gáz vagy kerdezo akarhogy nézem.

En tennek magasrol a penzre. Neked ott a babad aki mindenért kellene hogy kárpótoljon vagy jobb lenne helyette egy hobbyauto?

Ertem a lenyeget csak te nem erted mi a lenyeg. A te gyereked a lenyeg nem sz.r auto.

2020. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
36%
Azt írtad nem anyadnak köszönhető hogy most megvan a gyerek hanem a pszichologusnak. De mivel anyád nem adott pénzt hogy tudtad volna elvetetni? A pszichologusnak maximum az köszönhető hogy újra jó a házasságod. Bár gondolom a férjed nem tud a kis akciodrol, különben biztos nem lenne jó. Ha jól sejtem azért akadtal ennyire ki anyadra mert félsz hogy kitudodik a dolog, rajon a férjed és majd egyszer a gyereked is.
2020. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, legalább a feltett kérdést olvasd el:

"bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük."

2020. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonymousreview60 ***** válasza:
12%
"Erre az ... tesom, ... bepöccent, és most rohadtul haragszik rám." Tudjuk miért? Azt tudjuk, hogyan lett haragos. De miért, mi miatt?
2020. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!