Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a legaljasabb dolgot...

Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! Mi a véleményetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaródott a házasságom amikor közös megegyezéssel vártuk a második gyerekünket.

Úgy 8 hetes lehetett a magzat amikor eldöntöttem hogy a házasságom érdekében elvetetem titokban. Viszont pénz kellett volna hozzá, mert Ausztriában kérdés nélkül megcsinálták volna azonnal. Hirtelen nem volt más segítségem, így elmentem anyámékhoz, hogy kölcsön kérjek. Ők nem hogy nem adtak, hanem mindenképpen rábeszéltek hogy tartsam meg. De azért azt éreztették hogy "így jártál, viseld következményeit"...

Tehát hazamentem, és még aznap kétségbeesésemben felkerestem egy pszichológust, aki késöbb eléggé helyrerázott. (párterápiát alkalmazott stb. Jó irányba terelte a házasságomat)

Megtartottam a babát.

Viszont megtudtam késöbb, hogy amikor elmentem anyámékhoz, másnap azt a pénzt - amiért könyörögtem - odadták az öcsémnek hogy megvegye a második hobbyautóját, ami egyébként nem volt létszükséglet. Nem csináltam balhét, de ez jobban fájt, mint az, hogy nem adták nekem a pénzt.

Most pár évvel később a anyám akivek egyébként nem vagyok jó viszonyban, gondolván - hogy marha unalmas az élet- gondolta jól felhergeli a tesómat! Elmondta neki a "majdnem abortuszt" és hogy biztos ezért haragszom anyámra. Erre az álszent tesom, (aki a neje mellett kúrogatott másokat, és a saját feleségét meg a gyerekét ki akarta dobni) bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük.


Szerintem ez rohadt aljas húzás volt!



#álszentség #gonosz #majdnem abortusz #házzasság krízis
2020. jan. 17. 01:46
 61/104 anonim ***** válasza:
68%

De miért baj, hogy az anyjának saját akarata van? Nem majd beosztja az ő pénzét. Anyunak nem vette be a gyomra az abortuszt nem adott rá. End of story!

Erkölcsileg már csak a nem azonos értékrend miatt sem lehet igazságot tenni. Nem kell ilyen kibszott egysíkúnak lenni az éremnek is két oldala van.

Attól még genyóság volt kibeszélni és az öcsi meg aztán csak hallgasson mélyen.

De ez az abortuszos vergődés, ez hányinger!

2020. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
64%
Tehát az a legaljasabb tett hogy az anyja elmondta a kérdező testvérének a majdnem abortuszt de az nem hogy ha kap pénzt anyutol akkor a kérdező a férje tudta nélkül elvetette volna a közös gyereküket.
2020. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 A kérdező kommentje:

# 61/65 Időpont ma 08:05

Nem az anyámnak kösznhető, hanem a pszichológusnak!

2020. jan. 18. 10:00
 64/104 A kérdező kommentje:

Na akkor most kibeszélem anyámat!

Neki 3 abortusza volt, 1x elvetélés utáni, 2x csak úgy.....

2020. jan. 18. 10:03
 65/104 A kérdező kommentje:

# 60/67 Időpont tegnap 22:19


Örülök hogy érted!

2020. jan. 18. 10:05
 66/104 anonim ***** válasza:
21%
Oh hát persze, és ez nyilván 7 oldalnyi válasz után jut eszedbe. Na akkor menjél írd meg a házit.
2020. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
19%
Add Anyudéknak a gyereket, ha már nem akartad és most is az érezhető a történetedből, hogy nem szereted!
2020. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
62%

#60 "De a kérdező esetében nem látom olyan indokoltnak a dolgot." - ez tökéletesen irreleváns, nem a te gyerekvállalásodról van szó


"Nem beszélve arról hogy apukanak nem is szólt róla. Ez senkit nem zavar?" - hát engem (jelzem férfiként) nem különösebben. Bár nyilván jobb megbeszélni, de az aabortusszal spec semmiféle kötelességet nem erőszakol a férfira - tehát nagyon nem ugyanaz, mint ha a férfi ellenére egyoldalúan tartaná meg.

2020. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy az apuka tudta nélkül elvetetne ugyanolyan gusztustalan mint ha az apuka tudta nélkül megtartana. Én nő vagyok de a férj helyében biztos felháborítana ha valaki az én gyerekem életéről döntene a megkerdezesem nélkül. Amúgy meg mikor megcsináltak a gyereket még jóban voltak. Aztán osszevesztek és az a hatalmas ellentét ami miatt az abortuszon és a valason gondolkozott eltűnt, kibekultek. Tekintve hogy 12 hetes korig lehet abortalni ez az egész pár hét alatt forgott le. Nem kicsit lehet labilis a kérdező ilyen gondolkodással.
2020. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:
27%

Nem az anyámnak kösznhető, hanem a pszichológusnak!


Aha, és eljutsz a pszichomókushoz, ha az anyád kifizeti a férjed elől eltitkolt ab-t? Nem. AKkor miről beszélünk? Anyád ismer, jó eséllyel tudta, hogy milyen idióta vagy, de szakember helyre tud tenni. Ennyi.

2020. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!