Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a legaljasabb dolgot...

Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! Mi a véleményetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaródott a házasságom amikor közös megegyezéssel vártuk a második gyerekünket.

Úgy 8 hetes lehetett a magzat amikor eldöntöttem hogy a házasságom érdekében elvetetem titokban. Viszont pénz kellett volna hozzá, mert Ausztriában kérdés nélkül megcsinálták volna azonnal. Hirtelen nem volt más segítségem, így elmentem anyámékhoz, hogy kölcsön kérjek. Ők nem hogy nem adtak, hanem mindenképpen rábeszéltek hogy tartsam meg. De azért azt éreztették hogy "így jártál, viseld következményeit"...

Tehát hazamentem, és még aznap kétségbeesésemben felkerestem egy pszichológust, aki késöbb eléggé helyrerázott. (párterápiát alkalmazott stb. Jó irányba terelte a házasságomat)

Megtartottam a babát.

Viszont megtudtam késöbb, hogy amikor elmentem anyámékhoz, másnap azt a pénzt - amiért könyörögtem - odadták az öcsémnek hogy megvegye a második hobbyautóját, ami egyébként nem volt létszükséglet. Nem csináltam balhét, de ez jobban fájt, mint az, hogy nem adták nekem a pénzt.

Most pár évvel később a anyám akivek egyébként nem vagyok jó viszonyban, gondolván - hogy marha unalmas az élet- gondolta jól felhergeli a tesómat! Elmondta neki a "majdnem abortuszt" és hogy biztos ezért haragszom anyámra. Erre az álszent tesom, (aki a neje mellett kúrogatott másokat, és a saját feleségét meg a gyerekét ki akarta dobni) bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük.


Szerintem ez rohadt aljas húzás volt!



#álszentség #gonosz #majdnem abortusz #házzasság krízis
2020. jan. 17. 01:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
47%

Látom a drága magzatvédő-aggyal gondolkodók most sem képesek megérteni a lényeget:

Itt NEM a kiccikebabukaazmáregykiséletke-ről van szó, hanem arról, hogy anyucika keresztbe xarta a lánya szabad akaratát, amit utólag nem menthet semmi a világon.

Ennek kb az lenne az arányos retorziója szerintem, hogy amikor anyucikának eljön az ideje, és előadja, hogy ő majd otthon szeretne meghalni, akkor élből bevitetni valami elfekvőbe, és elmondani neki, hogy "tudod, meg lenne ám a pénz az otthon ápolásodra, csak az én lelkiismeretemmel nem fér össze, és nem vállalom a felelősséget azért, hogy te ne a kórházba..." és otthagyni a 3,14csába, hagy agonizáljon békében...

Na, így már táán a tisztelt magzatvédő-társulat is megérti, hogy valójában miről van szó.

2020. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
73%

Vehettél volna fel kölcsönt, eladsz egy-két dolgot, vagy akármi.

Joguk van visszautasítani a kérésed. A legtöbb ember, főleg az idősek abortusz ellenesek. Hazudhattál volna valamit, nem kellett volna mondanod hogy abortuszra kell.

2020. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
46%
te teljesen elmebeteg vagy
2020. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
53%
" a drága magzatvédő-aggyal gondolkodók most sem képesek megérteni a lényeget" Hát én döntéspárti vagyok, de én sem értem a lényeget. Van egy gyereke, de azon sír a szja hogy nem adott rá az anyja pénzt hogy kikapartassa. Ha akarta volna, meg tudta volna oldani, kivéve persze ha az volt a szempont hogy azt a pénzt ne kelljen visszaadnia.
2020. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy meg poén, hogy abortuszra nem tellett, de pszichológusra, akik rohadt drágán dolgoznak, meg igen...
2020. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
57%
"Itt NEM a kiccikebabukaazmáregykiséletke-ről van szó, hanem arról, hogy anyucika keresztbe xarta a lánya szabad akaratát, amit utólag nem menthet semmi a világon." Itt arról van szó, hogy a kérdezőnek jó lett volna annak a pénze, akivel szar viszonyban van. És nem, nem az anyja dolga fizetni egy felnőtt ember esztelenségének a következményeit. Szar volt a viszonya a férjével? Hát ehhez képest dugni tudott vele...
2020. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
57%
#35, csak most, csak neked: a területi pszichiátriai gondozóban TB alapon (kvázi ingyen) van a klinikai szakpszichológus rendelése.
2020. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
94%

#35. Én is TB-s szakemberhez járok.


Egyébként kérdező, tuti azért nem adtak pénzt, mert akarták az unokát. Mondjuk szemétség így is, de na.

2020. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
55%
Ha ezen sokat rágódsz, akkor bedilizel.
2020. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
31%
"Szar volt a viszonya a férjével? Hát ehhez képest dugni tudott vele..." - és? Ennyire irigyled? Igen, vannak akik képesek szétválasztani az érzelmet a szextől, mint fizikai szükséglettől...
2020. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!