Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a legaljasabb dolgot...

Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! Mi a véleményetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaródott a házasságom amikor közös megegyezéssel vártuk a második gyerekünket.

Úgy 8 hetes lehetett a magzat amikor eldöntöttem hogy a házasságom érdekében elvetetem titokban. Viszont pénz kellett volna hozzá, mert Ausztriában kérdés nélkül megcsinálták volna azonnal. Hirtelen nem volt más segítségem, így elmentem anyámékhoz, hogy kölcsön kérjek. Ők nem hogy nem adtak, hanem mindenképpen rábeszéltek hogy tartsam meg. De azért azt éreztették hogy "így jártál, viseld következményeit"...

Tehát hazamentem, és még aznap kétségbeesésemben felkerestem egy pszichológust, aki késöbb eléggé helyrerázott. (párterápiát alkalmazott stb. Jó irányba terelte a házasságomat)

Megtartottam a babát.

Viszont megtudtam késöbb, hogy amikor elmentem anyámékhoz, másnap azt a pénzt - amiért könyörögtem - odadták az öcsémnek hogy megvegye a második hobbyautóját, ami egyébként nem volt létszükséglet. Nem csináltam balhét, de ez jobban fájt, mint az, hogy nem adták nekem a pénzt.

Most pár évvel később a anyám akivek egyébként nem vagyok jó viszonyban, gondolván - hogy marha unalmas az élet- gondolta jól felhergeli a tesómat! Elmondta neki a "majdnem abortuszt" és hogy biztos ezért haragszom anyámra. Erre az álszent tesom, (aki a neje mellett kúrogatott másokat, és a saját feleségét meg a gyerekét ki akarta dobni) bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük.


Szerintem ez rohadt aljas húzás volt!



#álszentség #gonosz #majdnem abortusz #házzasság krízis
2020. jan. 17. 01:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
64%
Szabad akaratából védekezhetett volna. Az anyja meg szabad akaratából nem adott. Ilyen ez.
2020. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
53%
"? Igen, vannak akik képesek szétválasztani az érzelmet a szextől, mint fizikai szükséglettől..." Nagy erény.. Utána meg lehet anyuhoz szaladni hogy abortuszra kéne a pénz, mert felcsinálta az akivel szar a kapcsolata
2020. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
53%

"Nagy erény.."

- inkább hasznos tulajdonságnak mondanám.


"Utána meg lehet anyuhoz szaladni hogy abortuszra kéne a pénz, mert felcsinálta az akivel szar a kapcsolata" - tudod, nem mindenkit olyan selejt szülőkkel ver a sors, hogy a segítséget kérő gyerekükre - ordas mós visszaélve a helyzetükkel - rögtön a saját értékrendjüket akarják ráerőszakolni.

2020. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
39%

#43


A kérdező akarta a saját értékrendjét ráerőszakolni a szülőkre. Ha én abortusz ellenes vagyok, nyilván nem adok rá pénzt.

2020. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
61%
"Ha én abortusz ellenes vagyok, nyilván nem adok rá pénzt." - ja, FELTÉVE HA a saját elveid fontosabbak a gyerekednél. Ellenkező esetben adsz.
2020. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki maga dönti el, hogy ad-e. A kutya nem kíváncsi arra, hogy elítéli-e ezért egy full idegen az interneten. Ha adott volna se lenne semmi baj, na de úgy sincs, mert kvára nem számonkérhető, hogy nem adott.
2020. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó, a Kérdező kiváncsi rá láthatóan, és a Kérdező nyugodt lélekkel elítélheti, retorziót vehet rajta, ha akar.
2020. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
43%
utolsó előtti:)
2020. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező (#51)

- Ne stresszeld magad

- Ha a gyereket nem konzi AB-ellenesnek neveled, szerintem mire megérti, hogy egyáltalán miről van szó, téged is meg fog érteni.

2020. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 A kérdező kommentje:

Félreértés elkerülése végett...

A házasságom jó volt amikor megcsináltuk, aztán elszaródott amikor terhes voltam, majd mire megszültem megint jó volt, és szeretjük a gyerekünket!

2020. jan. 17. 17:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!