Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a legaljasabb dolgot...

Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! Mi a véleményetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaródott a házasságom amikor közös megegyezéssel vártuk a második gyerekünket.

Úgy 8 hetes lehetett a magzat amikor eldöntöttem hogy a házasságom érdekében elvetetem titokban. Viszont pénz kellett volna hozzá, mert Ausztriában kérdés nélkül megcsinálták volna azonnal. Hirtelen nem volt más segítségem, így elmentem anyámékhoz, hogy kölcsön kérjek. Ők nem hogy nem adtak, hanem mindenképpen rábeszéltek hogy tartsam meg. De azért azt éreztették hogy "így jártál, viseld következményeit"...

Tehát hazamentem, és még aznap kétségbeesésemben felkerestem egy pszichológust, aki késöbb eléggé helyrerázott. (párterápiát alkalmazott stb. Jó irányba terelte a házasságomat)

Megtartottam a babát.

Viszont megtudtam késöbb, hogy amikor elmentem anyámékhoz, másnap azt a pénzt - amiért könyörögtem - odadták az öcsémnek hogy megvegye a második hobbyautóját, ami egyébként nem volt létszükséglet. Nem csináltam balhét, de ez jobban fájt, mint az, hogy nem adták nekem a pénzt.

Most pár évvel később a anyám akivek egyébként nem vagyok jó viszonyban, gondolván - hogy marha unalmas az élet- gondolta jól felhergeli a tesómat! Elmondta neki a "majdnem abortuszt" és hogy biztos ezért haragszom anyámra. Erre az álszent tesom, (aki a neje mellett kúrogatott másokat, és a saját feleségét meg a gyerekét ki akarta dobni) bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük.


Szerintem ez rohadt aljas húzás volt!



#álszentség #gonosz #majdnem abortusz #házzasság krízis
2020. jan. 17. 01:46
 81/104 anonim ***** válasza:
64%
"Miről beszélsz? Nem adott pénzt. nem pedig megtiltotta az abortuszt." - megtiltani ugye nem is tudta volna. Meghiusítani igen. És pont azt tette.
2020. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy hiúsította meg. Millió lehetőség van pénzt szerezni, pl megbeszéli a férjjel...
2020. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
71%

"Te mondtad hogy te férfiként így meg úgy.." - én pont ugyanazt mondtam, amit idéztem utána.

"Nyilván ha tervezték azt a gyereket mint ahogy állítja akkor alap hogy ezt a helyzetet megbeszeli vele és nem a háta mögött akciozik csak mert osszevesztek." - így van, ezért írtam én is azt, hogy ez így helytelen.

De ettől még a terhesség megtartásához kell két ember akarata, az elvetetéshez elég az is, ha az egyik nem akarja. Vágod?


"Egy felnőtt ember legalábbis így cselekedne." - ez a te véleményed.

2020. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
66%

Hát ja, az egyébként gyereket akaró férj nyilván rögvest elővillantott volna egy dugiszámlát a közös kassza (gondolom) mellett, és azonnal kicserrent cirka 200 000 Ft-ot a bécsi abortuszra, sőt nyilván felajánlja, hogy el is viszi autóval...

(nooormális???.... legalább valami barátnőt írtál volna...)

2020. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
28%

#75


Ez nagyon nem igaz. Nem mindegy, hogy az elveimet választom a lányom élete helyett vagy az elveimet választom a lányom abortusza helyett.

2020. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
70%

"De ettől még a terhesség megtartásához kell két ember akarata, az elvetetéshez elég az is, ha az egyik nem akarja."


Elvileg így van, elég egy ember. De attól gyakorlatilag még gusztustalan.

2020. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
66%

#85, de, mivel a gyerekvállalás az egész életét meghatározza a továbbiakban, gyakorlatilag teljesen mindegy.

#86, ebben eddig is egyet értettünk, valóban nem túl gusztusos.

2020. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
36%
Így van, gusztustalan. Ezért tartom röhejesnek hogy a kérdezőnek áll feljebb hogy az anyja aljas módon viselkedett miközben ő se jobb ember.
2020. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
32%
De mivel kamu a kérdés gondolom a kérdező mindjárt ír valami szörnyű dolgot a férjéről hogy ő jöjjön ki aldozatkent a dologból.
2020. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
62%

#88, szerintem a kettő messze nem összehasonlítható, lévén a Kérdező volt kiszolgáltatva az anyjának, és nem fordítva.

Én a Kérdező helyében biztos, hogy parkolópélyára tenném anyucit is meg testvérkét is pár évtizedre... és kb ez a legkevesebb.

2020. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!