Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a legaljasabb dolgot...

Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! Mi a véleményetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon elszaródott a házasságom amikor közös megegyezéssel vártuk a második gyerekünket.

Úgy 8 hetes lehetett a magzat amikor eldöntöttem hogy a házasságom érdekében elvetetem titokban. Viszont pénz kellett volna hozzá, mert Ausztriában kérdés nélkül megcsinálták volna azonnal. Hirtelen nem volt más segítségem, így elmentem anyámékhoz, hogy kölcsön kérjek. Ők nem hogy nem adtak, hanem mindenképpen rábeszéltek hogy tartsam meg. De azért azt éreztették hogy "így jártál, viseld következményeit"...

Tehát hazamentem, és még aznap kétségbeesésemben felkerestem egy pszichológust, aki késöbb eléggé helyrerázott. (párterápiát alkalmazott stb. Jó irányba terelte a házasságomat)

Megtartottam a babát.

Viszont megtudtam késöbb, hogy amikor elmentem anyámékhoz, másnap azt a pénzt - amiért könyörögtem - odadták az öcsémnek hogy megvegye a második hobbyautóját, ami egyébként nem volt létszükséglet. Nem csináltam balhét, de ez jobban fájt, mint az, hogy nem adták nekem a pénzt.

Most pár évvel később a anyám akivek egyébként nem vagyok jó viszonyban, gondolván - hogy marha unalmas az élet- gondolta jól felhergeli a tesómat! Elmondta neki a "majdnem abortuszt" és hogy biztos ezért haragszom anyámra. Erre az álszent tesom, (aki a neje mellett kúrogatott másokat, és a saját feleségét meg a gyerekét ki akarta dobni) bepöccent, és most rohadtul haragszik rám...

Ja a férjemmel nincs gond, megbeszéltük.


Szerintem ez rohadt aljas húzás volt!



#álszentség #gonosz #majdnem abortusz #házzasság krízis
2020. jan. 17. 01:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
72%
Megnyugodhatsz. Van indokod haragudni mindenkire.
2020. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
27%
Szóval a gyereket akit világrahoztál összehasonlítod egy autóval...aaaaaz szép!
2020. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes, hogy nem a kibeszélést hoztad fel elsőre sérelemként, hanem a pénzt, meg azt hogy a tesódnak persze adtak. Magadnak kavartad a szart. Azt meg ne meséld be hogy csak anyuékhoz futhattál kölcsönért...
2020. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
31%
Olyan vagy, mint a szüleid. Egy fokkal sem jobb.
2020. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 qkker1 ***** válasza:
58%

Azon kívül, hogy kihisztizted magad


MI A KÉRDÉS?

2020. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
37%

“Az anyám a legaljasabb dolgot tette velem! “


Nem.

2020. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
18%

14-es voltam. Azért, mert lepontozol és csak hisztizel, meg a világot vádolod, még igazam van.


1. A legnagyobb gonoszságot TE követted el: a világra hoztál egy nemkívánt gyereket, és halvány, de halvány fogalmad sincs róla, hogy ő ezt már a méhben TUDJA. Na nem ezzel az "okosvilág"-tudással, hanem annál sokkal igaza, mélyebb tudással: a LÉLEK tudásával.


2. Anyád nem adott pénzt az abortuszra - miért nem mentál máshova kölcsönért? Ehelyett elmentél egy félkész tudású sarlatánhoz, aki egy rogyadozó házasságot és egy nemkívánt gyereket eszkábált össze. Gratulálunk!


3. Anyád úgy uralkodik a családon, mint a rossz anyák Magyaroszágon és szerte a világon. Apád hol van? Ő miért nem segített? Anyád miért uszít egymás ellen két gyereket? Azért, amiért a rossz szülők szokták: hogy midkettő NEKLIK pedálozzon.


4. Te most vagy halálra sértődve anyuci viselkedése miatt, lepontozol mindenkit, ahelyett, hogy végre felnőnél, vállalnád a tetteid következményeit és a gyerekedre koncentrálnál. Akkor legalább annak lenne anyja - ha már neked nem volt, csak névleg.


5. Szerintem fejeztd be a hisztizést, és menj haza anyádhoz és neki vád a lépébe azt, amit ide hordtál nekünk. Őt illeti. Konfrontálódásnak hívják. Anyád nem szent, embernek is aljas, anyának is gyönge. Ha valaha meg akarsz szabadulni az iránta érzett haragtól, gyűlölettől, és a neki való folytonos pedálozástól, akkor vele teszed helyre a témát.

2020. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
58%

Én ezek után közölném anyámmal, hogy úgy kalkuláljon, hogy ha bajban lesz, tőlem egy pohár vizet se... akár a kapum előtt is feldobhatja a pacskert.

Az öcsédet meg el kell igazítani, hogy ne üsse olyanba az orrát, amihez semmi köze sincs.

2020. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
57%

Azért, hogy anyád mire ad a saját pénzből szerintem nem haragudhatsz, az az ő dolga. Az unokája megölésére nem adott, a kocsit meg bánja a fene.

Kibeszélni volt köcsögség, de ez van. Az öcsédnek meg nem kell pattogni, sepregessen előbb a saját háza táján. Degenerált banda!

2020. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
45%

Tehát elteltek évek, ott a gyerek, akit nevesz, és remélem, szeretsz is, és most is azon eszed magad, hogy anyád nem adott arra pénzt, hogy elvetesd? Hogy nézel így a gyereked szemébe? Majd neki is elmeséled ezt a sztorit ugyanígy, hogy "Az aljas anyám nem adott pénzt, ezért szültelek meg, ugye milyen szemét?"

Nem vagyok minden szempontból abortuszellenes, de ha már úgy döntöttél, megszülöd, akkor egyedül te vagy az aljas, amiért továbbra is azon bánkódsz, hogy a szüleid - akiknek ez aztán tényleg nem lett volna kötelességük - nem adtak pénzt rá, hogy elvetesd. Ha annyira nem akarod azt a gyereket, elvégezték volna neked a műtétet itthon is. Ha úgy döntöttél, vállalod, akkor onnantól fogva azt, hogy abotuszra akartál menni vele, le kell zárnod magadban.

Őszintén sajnálom a gyerekedet, mert mindezt ő is érzi, és csak remélni lehet, hogy nem előtte tárgyaljátok ki...

2020. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!