Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelt lányom a saját...

A nevelt lányom a saját tulajdonu házamba van bejelentve. Nagykorú lett fél éve. Nem akarom hogy továbbra is itt lakhasson. Ha kizárom és ő rendőrt hív mi történik velem? Bevisznek megbirságolnak?

Figyelt kérdés
Nem kérek lelki fröccsöt. Majd ha azon átmentek egy ilyen gyerek miatt amin én akkor "belémrughattok."
2020. febr. 17. 17:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
81%
Csomagold be és küldd el az anyjának angliába.
2020. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim ***** válasza:
89%

Csomagold össze a cuccát és vidd el a lakásból. A szobáját szüntess meg. Ne legyen benne ágy, szekrény. Ha rendőrt hív a zárcsere után, mondd meg a rendőrnek, hogy nem lakik ott. Csa nem jelentkezett ki, ami nem a te hibád, hanem az övé. Rendőr csak akkor mehet be a lakásodba, ha beengeded.

Addig fog kihasználni, amíg engeded. Menjen az apja után. Tartsa el ő.

2020. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, a helyedben ezt megbeszélném egy ügyvéddel. A lakcím fiktiváltatása arról szól, hogy nyilatkozol, a lány nem lakik nálad: ez viszont nem igaz. Ott lakik, csak éppen jogcím nélkül. Egészen biztosan van megoldás, de szerintem ezt jobb profira hagyni, akkor kevesebb ősz hajszálad lesz ettől a helyzettől. Kitartás!

(Aki szerint "szegény magára hagyott gyermeket" kell sajnálni, az nem tudom, hol él. Ha 18 évesen valaki annyira pofátlan, hogy a "jogaival" nyomul, és támadja azt, aki segíteni próbált neki, az tényleg csak egy h..e p..a, és ráfér egy hideg zuhany.)

2020. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, a lakhatáson kívül el is tartod. mivel nem iskolás és nem is dolgozik? Az apja-anyja küld pénzt a költségeidre?

Tényleg ki kell jelenteni a lakásból, a cuccát egy bőröndbe az ajtó elé, de előbb cseréltesd ki a zárakat!

2020. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:
30%

Sokan már rendesen felpörögtek, már már elélveznek attól, hogy hajléktalan lesz egy 18 éves gyerek, aki semmiről nem tehet, csak undorító szülők jutottak neki.


A kérdező meg eszméletlen igényes lehet, hogy olyan emberrel volt kapcsolatban, aki ezt műveli a gyerekével.

He ez így belefért neki, akkor biztos hogy előtte is voltak problémák és Ő sem úgy állt hozzá soha, ahogy azt most állítja...

2020. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 anonim ***** válasza:
31%

35-sel értek egyet. Kizárt hogy erre eddig utaló jel nem volt, hogy egy ilyen senkiházi az apja, és lefog lécelni tőletek. Itt mindenki leírja hogy "semmi közünk hozzá, és nem ez volt a kérdés", de jóhiszemű ember ezt nem tudja figyelmen kívül hagyni. Itt mindenki csak egy robot.

Kérdésem hogy az apját felhívtad már? Ha? Tudja hogy kiteszed a lányt? Persze gondolom nem nagyon érdekli, de egy próbát megér, hátha magához veszi. Vagy felkeresni az anyját? Mert én tényleg csak azt látom rajtad hogy na megszabadult tőled a csávó és a gyerek sem kell neki, akkor te is kilököd a házból, mert nincs rá igényed, hogy egy problémás fiatalt ajnározz (azok után hogy azt állítottad te minta anyukája akrtál lenni, meg szeretted, haha, hol? :D )

Vagy mondd meg neki hogy te kiteszed a fenébe a házból ha nem kezd el dolgozni vagy nem megy vissza tanulni. Ez is egy megoldás. Beszéltél egyáltalán vele vagy csak ordibálsz neki naphosszat és most kiteszed a szűrét?

2020. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező állj a sarkadra és rakd ki gyorsan mert pillanatokon belül összeszed egy hasonlóan léhűtő pasit és az is becuccol hozzád, tarthatod el őt is.
2020. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
86%
35/36-os: rendkívül tiszteletre méltó, ha valaki egy ilyen helyzetben Teréz Anya módjára viselkedik, de nem elvárható, főleg nem követelhető. Vannak emberek, akiknek a lelki és anyagi erőforrásait túlterheli egy ilyen gyerek (aki ráadásul nem is a sajátjuk), aki nemcsak hogy segítségre szorul, de a viselkedésével (pl. lopás, pofátlan provokáció) még saját maga meg is nehezíti, hogy segítsenek rajta. Ha a ti értékrendetek szerint az ilyesmit kötelező felvállalni, akkor vegyetek magatokhoz egy-egy hátrányos helyzetű, problémás fiatalt (akik szintén nem tehetnek semmiről, csak mocsok szülők jutottak nekik), és tűrjetek el mindent egy szó nélkül, ami ezzel jár.
2020. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Nem olvastam végig minden kommentet, de te mint tulajdonos kényszer kijelentővel megteheted. Én az eladót és az azelőtti tulajdonost jelentettem ki anno. Okmányirodába bemész megkérded, hogy mizu, nekem adtak egy papírt és rá írtam hogy kik azok és ott helyben le is adtam.

De mondom érdemes megkerdézni ha bemész. Nem is kell az ő beleegyezése se aláírása.

2020. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 anonim ***** válasza:
30%

#38. Egy szóval nem írtam olyat, hogy ne tegye ki, nevelje fel, stb.


Csak gusztustalannak találom, hogy mennyien élvezkednek a szituáción és hogy a kérdező próbálja itt eljátszani a gondoskodó pótanyát, amikor egyértelmű hogy rohadtul nem ez a helyzet...


Egy olyan féreggel volt kapcsolatban, aki így kiteszi a saját gyerekét aki először szintén egy ilyen emberrel volt (igazi anyuka londonban). A kedves apuka egész biztos, hogy sosem bánt úgy a lányával, ahogyan kellene, a kérdezőt viszont ez nem zavarta... Ki képes összejönni egy ilyen emberrel?

Egy ugyanolyan. Az ilyen emberek megtalálják egymást.

2020. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!