Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem bántanak az apjuk...

Miért engem bántanak az apjuk miatt? Nem adtam elég szeretetet? Mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
5 gyermekem van, és sajnos a férjem nárcisztikus, sokszor idilli itthon a helyzet, de egy héten egyszer azért bekattan és ordítozik a gyerekekkel, sértegeti őket, tettlegesség még nem sokszor volt, csak párszor köpködés, földre szorítás , de konkrét verés nem. Nekem is nagyon fáj,hogy ilyen, de én nagyon sajnálom ezt, a gyerekeimet is, viszont én soha nem bántottam őket, és senkit se. Én nagyon szerettem őket mindig is, de a gyerekeim nekem esnek mindig, hogy miért nem válok már el, meg hogy nem is foglalkozom a rettegésükkel. Elmondjam a férjemnek? Foglalkozom a lányokkal, de én ezt nem így oldom meg, szépen lassan, meg hát nem is tudnám őket eltartani, amúgy is már 3-an nagykorúak. Nem vagyok olyan heves, mint ők, és úgy érzem, mindenért én vagyok a hibás.
2021. máj. 3. 23:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 A kérdező kommentje:
a nagyobb lányom szerint stockholm szindrómám van
2021. máj. 4. 08:21
 22/108 A kérdező kommentje:
Egyébként én tényleg angyali vagyok, sokak szerint, nagyobb lányom szerint is,csak pont ez a baj,hogy a légynek sem tudok ártani, a kártékony légynek sem. :( ne haragudjatok, hogy ezt ide zúdítottam
2021. máj. 4. 08:22
 23/108 anonim ***** válasza:
100%
Fú esküszöm rád küldeném a gyámügyet hogy vizsgálják meg az ottani helyzetet mert ezt tuti nem hagynák annyiban! Apjuk fizikailag bántalmazza őket és állításod szerint már tettlegesség is volt (ez mit jelent pontosan?) meg köpködés, földhöz szorítás??verés még nem volt...kétlem! ezért bántanak téged a gyerekek mert HAGYODA hogy bántsa őket és te nem látod ezt mert szerinted csak hiszti míg addig fog ez menni lelki terrorban míg az egyikük tényleg nem lesz öngyilkos...
2021. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 anonim ***** válasza:
8%

21.ezt honnan a francból szeded?

vagy már nem létező betegségeket is kitalálsz csak hogy te tűnj fel jó színben? orvosi diagnózis által nem állíthatsz fel kész betegségeket a gyerekeidnek..i.

2021. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 anonim ***** válasza:
74%
24.BOCS félreolvastam hogy neked lehet az.
2021. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
100%

tettlegesség még nem sokszor volt...am kérdező ez mit jelent?

csak mert nem igaz hogy te a leírtaid alapján döntesz az érzéseik fölött miszerint hiszinek hiszed miközben tanúja vagy bántalmazásnak hiába nem volt verés!

2021. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
100%
És az nem zavar, hogy a gyereked öngyilkos akar lenni???? Jézusom. Erre meg az apja még bántja tovább, az biztos megoldja a dolgokat, szerinted kvázi jogisan. Itt iszonyatos tragédia lesz, csak idő kérdése. Elárulod a gyerekeidet.
2021. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 A kérdező kommentje:

de zavar,de nem tudok mit csinálni



ha elválok, még nagyobb balhé lenne, és én nem tudnám eltartani őket

2021. máj. 4. 08:29
 29/108 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják bántalmazó kapcsolatnak.

Szóval inkább hagynád hogy a gyereked öngyilkos legyen mint megoldanád a problémát? Szóval téged csak zavar hogy öngyilkos akar lenni de tenni nem akarsz ellene...

2021. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 A kérdező kommentje:
meg sokan is vannak, nem tudok mindenki bajával egyenként foglalkozni, teljesen kimerülök, mindenki engem bánt
2021. máj. 4. 08:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!