Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem bántanak az apjuk...

Miért engem bántanak az apjuk miatt? Nem adtam elég szeretetet? Mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
5 gyermekem van, és sajnos a férjem nárcisztikus, sokszor idilli itthon a helyzet, de egy héten egyszer azért bekattan és ordítozik a gyerekekkel, sértegeti őket, tettlegesség még nem sokszor volt, csak párszor köpködés, földre szorítás , de konkrét verés nem. Nekem is nagyon fáj,hogy ilyen, de én nagyon sajnálom ezt, a gyerekeimet is, viszont én soha nem bántottam őket, és senkit se. Én nagyon szerettem őket mindig is, de a gyerekeim nekem esnek mindig, hogy miért nem válok már el, meg hogy nem is foglalkozom a rettegésükkel. Elmondjam a férjemnek? Foglalkozom a lányokkal, de én ezt nem így oldom meg, szépen lassan, meg hát nem is tudnám őket eltartani, amúgy is már 3-an nagykorúak. Nem vagyok olyan heves, mint ők, és úgy érzem, mindenért én vagyok a hibás.
2021. máj. 3. 23:50
 71/108 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg annyira szörnyű hogy ma már mindenkinek lehet gyereke.

Érdekes volt olvasni, mintha csak az én gyerekkoromról lenne szó.

Pontosan ugyanez volt, egy éves koromtól 17 éves koromig szabályosan bullyingolt apám. Anyám a szó szorors értelmében lópéniszt sem csinált ellene, és nem értette hogy rá miért haragszom.

Ott ért véget amikor én öngyilkos akartam lenni, aztán úgy döntöttem hogy inkább hazamegyek és úgy megvertem apámat hogy kórházba kellett vinni. Nem csinált belőle bírósági ügyet mert szégyellte magát, azóta egyszer sem bántalmazott. 18 évesen, még gimnazistaként elkezdtem dolgozni és elköltöztem, azóta nem beszéltem velük érdemben egyszer se.

Mikor fogsz csinálni valamit ez ellen? Ha tudnám az adataidat most kihívnám rátok a gyámügyet.

De hagyd csak hogy tovább fajuljon, várd meg amíg az egyik gyereked a saját életének vet véget. De szerintem te abból sem értenél ahogy látom...

Katasztrófa hogy tönkre ment az evolúció.

2021. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
100%
ha meghalt volna a gyereked öngyilkosságban tuti máshogy állnál a dologhoz sajnálkozás meg bűnpártolás helyett!
2021. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig ilyen, csak néha, és szerintem eltúlozzák a gyerekek, most egy kis hisztitől nem kell annyira félni - te beteg vagy, kérdező.


Az, hogy megalkuszol és eltűröd, hogy a férjed terrorizáljon, egy dolog (biztos jól tud nyalni, meg nagy a frka, hiszen miért maradnál vele), de a gyerekeidet ennek kitenni.

Gratulálok hozzá.


Remélem, gyorsan eljutnak arra a pontra, hogy megszakítanak veletek minden kapcsolatot, mert ti csak mérgezitek őket.

2021. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
100%
Jelentettem, provokáció miatt, de vszeg nem fogják törölni, mert kattintásvadász :(
2021. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, te ne vedd magad egy kalap alá a gyerekeiddel. te ezt választottad és saját akaratodból eltűröd. A gyerekeid nem választhatnak, nekik muszáj kibírni, amíg nagykorúak nem lesznek és el tudnak menekülni tőletek. Nem is hasonlít a helyzetetek egymásra.

amugy végigolvasva szerintem is KAMU

anyám ugyanilyen, és SOHA nem vallaná be , magának se, nem hogy kiírná.

2021. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 anonim ***** válasza:
91%

74.valószínűleg fogják mivel többen itt már jelentették is.

mostanában fogékonyabbak erre.

2021. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha igaz, amit leírsz, és nem kitaláció, akkor szégyelld el magad. Hol van benned anyai ösztön, hogy megvédd a gyermekeidet a testi, és lelki bántalmazástól?


Anyám ugyanezt csinálta, és képzeld nem tartom vele a kapcsolatot. Szerencsére szétmentek a párjával, akivel megnyomorították a gyermekkorom, de bennem megmaradt minden.

32/F

2021. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:
100%
azert haragszanak rad, mert szulo letedre nem megveded oket, es hagyod el a ferjedet, hanem mentegetozol. jogosan haragszanak rad.
2021. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
100%
Az apjuk egy rohadék, de te vagy az, aki kimenthetnéd őket a helyzetből, és nem teszed. hogy pénzért vagy f.szért vagy vele, a te dolgod, de ők szenvedik meg.
2021. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 anonim ***** válasza:
94%

Aranyos gyerekek voltak, hogy fajultak így el?


úgy, hogy te, az anyjuk, engedted őket köpködni, például.

2021. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!