Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem bántanak az apjuk...

Miért engem bántanak az apjuk miatt? Nem adtam elég szeretetet? Mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
5 gyermekem van, és sajnos a férjem nárcisztikus, sokszor idilli itthon a helyzet, de egy héten egyszer azért bekattan és ordítozik a gyerekekkel, sértegeti őket, tettlegesség még nem sokszor volt, csak párszor köpködés, földre szorítás , de konkrét verés nem. Nekem is nagyon fáj,hogy ilyen, de én nagyon sajnálom ezt, a gyerekeimet is, viszont én soha nem bántottam őket, és senkit se. Én nagyon szerettem őket mindig is, de a gyerekeim nekem esnek mindig, hogy miért nem válok már el, meg hogy nem is foglalkozom a rettegésükkel. Elmondjam a férjemnek? Foglalkozom a lányokkal, de én ezt nem így oldom meg, szépen lassan, meg hát nem is tudnám őket eltartani, amúgy is már 3-an nagykorúak. Nem vagyok olyan heves, mint ők, és úgy érzem, mindenért én vagyok a hibás.
2021. máj. 3. 23:50
 61/108 anonim ***** válasza:
94%

Most már én is látom hogy troll..

így ahogy mondod előző hogy apránként adagolja a sztrorit, közben sok válaszra nem is reagál, még mindig magát sajnáltatja, megkérdezi a teljesen egyértelműt hogy miért nem szeretik...bukott sztori!

nem létezik hogy ez igaz. léteznek bántalmazó családok de azok nem itt írnak így ilyen formában hanem cselekednek!

2021. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
87%
Lévai Anikó elég lesz már! Ha gondod van a férjeddel, ideje a sarkadra állni. Ne Ráhelkétől várd, ugyanolyan mint az apja.
2021. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
100%
na vajon mit fog még kitalálni a kérdező :D
2021. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a tipikus kamu sztori ahol lassan adagolja, közben legtöbb észérveket támasztó kommentre se reagál, majd megkérdezi az egyértelműt és lassan eléri a válaszok száma 100-at...
2021. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok anya, kamaszlány vagyok. Nincs gyerekem, csak egy keverék kutyám, menhelyi. Viszont, ha bárki, akár felemeli felé a hangját, többet teszek ennél, nem is kevéssel. Ha valaki egyetlen egyszer, egy ujjal hozzá merne nyúlni, hét szentség, hogy nem csak a kutyát, de engem se igazán látna többet. Pedig nem gyerek, kutya. Nem én szültem, nem ismerem 15 éve. És szerintem ez a normális. Neked pedig a gyerekeidet bántja, nem csak szóban, hanem tettlegesen, és nem egyszer, hanem rendszeresen. Tudod, az nem mentség, hogy de máshol is ez van. A fiad öngyilkos akart lenni. Te pedig még így is elbagatelizálod az érzéseiket. Mi az, hogy nem jogos ezt érezniük? Mi az, hogy nem jogos számonkérniük? Mindkettő az. Szégyelld magad. Az pedig, hogy nem tudnád őket eltartani... Az egyik huszonhat éves, akkor őt nem is kell, gondolom. Azt írtad, többen is nagykorúak, nem tudom pontosan, hány évesek, de biztos vagyok benne, hogy pár év, és feléd sem néznek. Amúgy gyerektartás, családi adókedvezmény, ilyenek léteznek. Ásd el magad, komolyan mondom, hogy lehetsz ennyire önző.
2021. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
100%
hogy elcsendesedtek itt a dolgok :D
2021. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mintha csak az én szüleim lennének. Voltak szép napok, amikről kiskoromban még elhittem, hogy örökké tart és apám megváltozott, de nem. Mire kamasz lettem, már rettegtem minden nap, hogy mibe köt bele és ezeknek a "szép napoknak" is csak az árnyoldalát láttam. Ált. kamatosan be lett hajtva. Anyám soha nem emelte fel a hangját, amikor apánk úgy ordított velünk jelentektelen dolgok miatt, hogy a szomszed is hallotta... Nálunk bizony tetlegesség is volt.


Tényleg csak a válás segített volna rajtunk, de anyam se tudott minket egymaga eltartani, ezert tűr a mai napig. Én már elköltöztem.


Sajnos a gyerekeidet el fogja üldözni az apjuk. Szisztematikusan meggyűlölnek titeket, jogosan. (Mi az, hogy köpköd??? Felnőtt ember ilyet nem...)


Mit lehet tenni? Csak te tudsz beszelni az apjukkal, aztán vagy hallgat rád, vagy nem. Általában nem szoktak, mert "nekik ne okoskodjon senki". Ez a te kereszted.

2021. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid, az idősebb gyerekeid nem veled tartják a kapcsolatot, hanem a fiatalabb testvéreikkel. Nem akarják őket magukra hagyni. Mihelyst az utolsó is kirepül, egyiket se látod többé.
2021. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
100%
szégyelld magad kérdező! igaza van a lányodnak, miért kellett enyit szülni? kizárt hogy a férjed dühkitürései az 5. gyerek után kezdődtek, az első után kellett volna kisétálni az életéből. igazi mártír vagy, a férjed meg igazi nárci, jól egymásra találtatok. téged nem is sajnállak, csak a gyerekeidet.
2021. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!