Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy a barátommal aludhassak?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást és fél éve együtt vagyunk. Az egész azzal bonyolódik, hogy távkapcsolat. Ezen kívül én 16 vagyok ő meg 27. Most fog majd 4-ére jönni, 4 napot szokott itt tölteni. Anyának nem nagyon szimpi, de nagyon kedves ember mi meg minden percet együtt szeretnénk töltenénk.


16/L



2023. máj. 1. 08:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/158 anonim ***** válasza:
83%
Jó, nem mész sehova, és ezzel a perverzel megszakítassz minden kapcsolatot! Értjük egymást?!
2023. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/158 anonim ***** válasza:
90%

Tehát arról van szó, hogy még 15 voltál amikor egy akkor 26 éves fiatalember/férfi érdeklődni kezdett irántad. Amiből egy távkapcsolat alakult ki. Ráadásul ilyen 4 napokra beesik hozzátok. Édesanyád aggodalmai igen csak jogosak szerintem, bár nem ismerem azt a kedves embert.

A lejtőn való elindulás nem életkorhoz kötött. Nagyon csúnyán ki lehet használni, egy 16 éves lánykát. Hallgass édesanyádra, ő kategóriákkal többet tud az éltről min te.(apafigura nem jelenik meg a történetben , persze ennek több oka is lehet, akár tragikus is) Na de hátha van valaki a családban, vagy az ismerősök közt, aki irányba állítja az "úriembert".

2023. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/158 A kérdező kommentje:

9:Mindenkinek más az igénye. Nem tudhatod, h ő mire vágyik. 1100%, h nem nős és nem hülyít engem. Emellett ha a munkával kapcsolatos szerződése lejár akkor ide fog költözni.

10: Rengeteg mindenről szoktunk beszélgetni. 16szor találkoztunk és minden napot együtt töltöttünk. Elmentünk sétálni, étterembe mentünk, elmentünk innsbruckba (Ausztriában élünk),...

2023. máj. 1. 09:41
 14/158 anonim ***** válasza:
94%

Igen, sokaknak van idősebb barátjuk, de nem 16 évesen. vagy ha igen azt máshogy hívják(sugar daddy)Ti nagyon nem vagytok egy szinten, ha igen, akkor a pasival komoly bajok vannak.


27 évesen már a munka, a lakásvásárlás, családalapítás kellene hogy foglalkoztassa, ami ritkán ugyan olyan fontos egy 16 éves kislánynak

2023. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/158 anonim ***** válasza:
92%
Még jó hogy anyádnak nem szimpi. attól hogy te egy manipulálható kislány vagy, a "szerelmed" egy majd harmincas kan, aki a könnyen hülyíthető potyariboit látja benned. PONTOSAN tudja mit akarsz hallani, dróton rángat, és te túl buta és tapasztalatlan vagy hogy átláss rajta. Remélem anyád elüldözi mellőled a tetűládát. Gondolkozz már el rajta, miért akar egy iskolás kislányt egy felnőtt férfi: a lehetőségek: olyan defektes a pali, hogy saját korosztálya bottal se piszkálná meg. Defektes a pali, arra gerjed hogy a nő, esetedben gyerek tehertelen ellene. Vagy a pali semmibe néz, csak könnyen kapható vagy, akit zéró erőfeszítéssel dughat, ergo: ingyenribi vagy a szemében.
2023. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/158 anonim ***** válasza:
85%

Biológiailag nem egészséges, ha egy férfinak egy gyerek kell. Te még nem vagy nő, csak növésben. Neki más fizikai igényei vannak (azokat étteremben nem lehet kielégíteni), más szellemi igényei (mert dolgozó felnőtt). Ha furcsamód mégis pont te lennél az ideálja, az egy fejlődési zavar lenne nála. Még nem akart lefeküdni veled?

Mikor jár le az a munkaszerződés?

2023. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/158 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanis egy általánosból szabadult kislány NEM partner egy felnőttnek. Akárminek is higgye magát a gyerek. Az "értetteb vagy a korodnál" duma megvolt már? Negyven éve is ezt nyomták a kicsajoknak akik mellől hazamentek az asszonyhoz...
2023. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/158 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy rengetegen vannak, akiknek idősebb a pasija nem érv. Teljes önbizalom, és szeretethiányra utal. Sajnálom, hogy nem volt eddig szeretet, védelem, megértés, apakép az életedben, és ezt keresed, de nem ez a módja annak, hogy jól legyél érzelmileg. Ez segélykiáltás. Anyukádnak az lenne a dolga, hogy egy családterápiára elvigyen. Te nem vagy jól, természetes, hogy olyan partnert választasz, aki szintén nincs más okból kifolyólag. Egy normális életű 27 éves nem 16 éves iskoláslányt választ, akinek semmiről nincs még fogalma az életben.
2023. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/158 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos azt kell mondanom egyet értek az előttem szólókkal. Ráadásul mondom ezt úgy, hogy én átéltem mindezt. 16 évesen engem is hülyített egy 16 éves, sajnos elég sokáig, és elég sok mindenbe belementem amit ma már bánok!

Neked a világ most rózsaszín ködbe burkolózik, de anyukádnak igaza van, hogy félt.

2023. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/158 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tudod anyudat rávenni, hogy megvárod, amíg befejezed az iskolát, feldobod a mekis egyenruhát, keresel pénzt, kiveszel egy albérletet és oda azt hívsz meg, akit akarsz.
2023. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!