Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben is ugyanúgy...

Ebben az esetben is ugyanúgy szeretnéd a gyerekedet, mint korábban? Hogy mondjam meg otthon?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek a nővéremmel. Mindig is ő volt az önállóbb, bátrabb, én inkább az "anya, apa kicsi lánya" szerepben voltam, akit terelgetni kell.

Szoros, összetartó a családunk nagyon.


Viszont ennek az idillnek gyanítom, vége lesz, mert kialakult közöttem és a nővérem vőlegénye között valamilyen kapocs, vonzalom. Tudom, szörnyeteg vagyok, aki csak azért írna, hogy ezt közölje, kérem, ne tegye! Ezzel nem segít senki.


Beszélgettünk sokat, hogy ő mit szeretne, én mit képzelek el és abban egyetértettünk, hogy ebben a helyzetben feleségül vennie a testvéremet nem lenne a legjobb lépés.

Szeretnék beszélni erről a szüleinkkel, de egyszerűen nem tudom, hogyan... Mindig őszinte kapcsolatunk volt, sosem éreztem, hogy bármit titokban kéne előttük tartani. Most azonban azt sem tudom, hogy kezdjek ehhez neki, mit mondjak. Mint írtam, nagyon jó kapcsolatunk volt mindig is, nem szeretném elveszíteni őket, de közben a más iránt táplált érzéseimet sem akarnám elnyomni.


Nehéz helyzet, és azt érzem, hogy lehetetlen jó döntést hozni.



2023. máj. 25. 09:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 A kérdező kommentje:

Tényleg összekeversz valakivel.

Egy anonim oldalon, nem érzed, hogy kicsit gáz ezt művelni?

Nem tudom, miről beszélsz, mi történt veled, ki a testvéred. Totál másról van szó itt.

2023. máj. 25. 21:06
 92/117 anonim ***** válasza:
79%

Anyád, apád, fívéred, felebarátod szemérmét fel ne fedd.

Már 3000 évvel ezelőtt is próbáltak gerincet növeszteni.


Egyébként nem tudom hogy lehetnél boldog egy ilyen emberrel. Családot sem tudtok nytudtokn alapítani, senkire nem számíthatnátok

2023. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 A kérdező kommentje:

Engedd már el a kérdésemet basszus.

Nem tudom, miről hadoválsz, azt sem tudom, ki vagy. De nem is érdekel.

2023. máj. 25. 21:12
 94/117 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozgat az a gerinctelenek táborát erősíti vagy csak a Biblia szúrja a szemét? Szúrhatja!
2023. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:
24%
A Biblia egy mesekönyv.
2023. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
17%
99 furcsa... mégis 21. századi választ adott erre a kérdésre! 🤣
2023. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
12%
Nem, semmilyen választ nem adott erre a kérdésre, a válaszadók nagyrésze pedig megmutatta, hogy míg más szemében a szálkát is, addig a sajátjában a gerendát sem. Amúgy azzal, hogy ne ítélj, hogy ne ítéltess azzal mi van? :P
2023. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 anonim ***** válasza:
90%
Családi titkok nem tudom hányadik része a story. De ha igaz is, ami elő is fordulhat, a következő párját a nővéred nem fogja neked bemutatni. Az biztos hogy mindkettőtöket elásnám a helyébe.
2023. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:
77%

A csalad mindenek elott felsobbrendu.

Titkold az erzeseid,majd lesz mas.

Ne sertsd meg a novered ilyennel!!!

2023. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a szüleiddel minden problémádat megoszthatod.

Ez erősíti csak a kapcsolatotokat.

Ha ellenkezőleg reagálnának, akkor azért a hamis kapcsolatér nem kár.

A titok, ha hamisság az élet megrontója.


Azzal, hogy elfojtod az érzéseidet nem oldod meg a helyzetet. Jó sokáig még te is görcsölni fogsz rajta. De a nagyobb gond, hogya vőlegény érzésein ezzel nem segítesz.

Így vagy úgy ezt most kell rendezni, mert később nagyobb probléma lesz belőle.

2023. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!