Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben is ugyanúgy...

Ebben az esetben is ugyanúgy szeretnéd a gyerekedet, mint korábban? Hogy mondjam meg otthon?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek a nővéremmel. Mindig is ő volt az önállóbb, bátrabb, én inkább az "anya, apa kicsi lánya" szerepben voltam, akit terelgetni kell.

Szoros, összetartó a családunk nagyon.


Viszont ennek az idillnek gyanítom, vége lesz, mert kialakult közöttem és a nővérem vőlegénye között valamilyen kapocs, vonzalom. Tudom, szörnyeteg vagyok, aki csak azért írna, hogy ezt közölje, kérem, ne tegye! Ezzel nem segít senki.


Beszélgettünk sokat, hogy ő mit szeretne, én mit képzelek el és abban egyetértettünk, hogy ebben a helyzetben feleségül vennie a testvéremet nem lenne a legjobb lépés.

Szeretnék beszélni erről a szüleinkkel, de egyszerűen nem tudom, hogyan... Mindig őszinte kapcsolatunk volt, sosem éreztem, hogy bármit titokban kéne előttük tartani. Most azonban azt sem tudom, hogy kezdjek ehhez neki, mit mondjak. Mint írtam, nagyon jó kapcsolatunk volt mindig is, nem szeretném elveszíteni őket, de közben a más iránt táplált érzéseimet sem akarnám elnyomni.


Nehéz helyzet, és azt érzem, hogy lehetetlen jó döntést hozni.



2023. máj. 25. 09:19
 81/117 anonim ***** válasza:
21%
*könnyen, reakcióid
2023. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim válasza:
72%

Az ilyen embereket mint te hívják úgy, hogy "sunyi patkány,,!!

Nem tudom nem érzed ezt a dolgot gáznak és nem sül le a képedről a bőr mikor testvéreddel beszélgettek te meg a háta mögött a vőlegényével b***ol. Undorító amit csinálsz nem tudom, hogy hány éves vagy és milyen világban élsz de a nővéredtől megérdemelnél egy nagy pofont!!! Felnőtt értelmes ember nem gondolkodik ilyenen, hogy a saját nővére vőlegényét le csapja a kezéről. Szégyen amit csinálsz és amit tenni akarsz de nem baj a karma mindenkinek visszaadja amit megérdemel.

2023. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
86%
Bakker, te tényleg paranoiás vagy. Kezeltesd magad.
2023. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
19%
86 A növér minden platformon tiltotta, és évek óta nem kommunikál vele. A növére gyerekei meg már átlátnak rajta, nem is sikerült a velük kapcsolatos terve, és a gyerekek előtt bukott akkorát, amekkorát kevesen. Undorodnak tőle.
2023. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim válasza:
20%
#89 Ez már megtörtént?
2023. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
20%
90 igen.
2023. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
17%
Hogyan reagáltak a szülök, amikor megtudták?
2023. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
21%
Persze, a kérdezőnél mindenki jobb, mert meg tudja magának magyarázni a saját sz4r húzásait, a saját fétiseit és a saját eltévelyedéseit. Az amit Ő csinált az természetesen más mert... éside nyugodtan helyettesítsétek be a sz4r kifogást a saját rossz döntéseitekre vagy rossz szituációitokra. Nálatok se a szomszéd a hülye!
2023. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 A kérdező kommentje:

"Mit tettél még ezen kívűl, arról regélj, hogy és hányszor törtél más emberek életére aljas módón, erről írj légyszíves, de az adott emberek korát ne felejtsd el leírni, hogy azzal is pontosan tisztában legyenek az emberek, hogy meddig is sülyedtél, és mit jelent neked az, hogy egy ember -gyermek, két éves és pár hónapos. Erről írhatsz nyugodtan, ha ennyire írhatnékod van. És hényszor is törtél gyermekek életére, ezt se felejtsd ki. Légyszíves."



Wtf?!:D

Miért törtem volna én bárkinek az életére? Tudod te egyáltalán, mit jelent ez a kifejezés?



Azért bakker van itt egy szint... Kicsit elkanyarodott már ez a téma inkább az én szidásom felé.

A normális válaszokat köszönjük szépen, igyekszünk úgy alakítani a továbbiakban, hogy a legkevesebb sérülést okozzuk másoknak, magunknak! Szép estét! :)

2023. máj. 25. 21:01
 90/117 A kérdező kommentje:

Fuh most látom itt az egyik válaszoló ámokfutását.

Kiscicám, ezt benézted.

20+ év nem tudott eltelni, ugyanis én 21 éves vagyok. Gyerekek sincsenek egyikünknél sem.

Sajnálom, ami veled történt, de nagyon rossz moziban vagy. Tényleg keress fel szakembert, ha ezt ennyire nem tudtad feldolgozni!

2023. máj. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!