Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben is ugyanúgy...

Ebben az esetben is ugyanúgy szeretnéd a gyerekedet, mint korábban? Hogy mondjam meg otthon?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek a nővéremmel. Mindig is ő volt az önállóbb, bátrabb, én inkább az "anya, apa kicsi lánya" szerepben voltam, akit terelgetni kell.

Szoros, összetartó a családunk nagyon.


Viszont ennek az idillnek gyanítom, vége lesz, mert kialakult közöttem és a nővérem vőlegénye között valamilyen kapocs, vonzalom. Tudom, szörnyeteg vagyok, aki csak azért írna, hogy ezt közölje, kérem, ne tegye! Ezzel nem segít senki.


Beszélgettünk sokat, hogy ő mit szeretne, én mit képzelek el és abban egyetértettünk, hogy ebben a helyzetben feleségül vennie a testvéremet nem lenne a legjobb lépés.

Szeretnék beszélni erről a szüleinkkel, de egyszerűen nem tudom, hogyan... Mindig őszinte kapcsolatunk volt, sosem éreztem, hogy bármit titokban kéne előttük tartani. Most azonban azt sem tudom, hogy kezdjek ehhez neki, mit mondjak. Mint írtam, nagyon jó kapcsolatunk volt mindig is, nem szeretném elveszíteni őket, de közben a más iránt táplált érzéseimet sem akarnám elnyomni.


Nehéz helyzet, és azt érzem, hogy lehetetlen jó döntést hozni.



2023. máj. 25. 09:19
 71/117 anonim ***** válasza:
7%
73 Kettőt találhatsz.
2023. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
100%
Nem találgatok, a konkrétum erdekel
2023. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 anonim ***** válasza:
12%
A kérdéskiíró nővére vagyok.10 évvel vagyok idősebb nála.
2023. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 anonim ***** válasza:
67%
Ez akkor nem friss sztori?
2023. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 anonim ***** válasza:
17%
78 Nem. Már lejárt. A valóság egy már lejárt-ám de hamis, mivel nem a valóságot írta le, hanem azt amire a bosszúja indította.
2023. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, rendkívül hihető, hogy épp itt a testvér. Ugyanmár.
2023. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 anonim ***** válasza:
7%

80 Te kérdeztél, én egyenesen válaszoltam. Az, hogy te ezt nem fogadod-holott egy normális ember, aki ismeretlen, és nem kötődik a történethez, nem része-az nem kételkedik, hiszen nem füződik érdeke hozzá. De akinek érdeke fűződik-és valamilyen szálon kötődik-az pont úgy tesz, mint te.

A miért pedig?: mert egyre kínosabb a helyzet és álmában nem gondolta volna, hogy a válasziló fél a valós egyenes őszintén írja le a saját személyét.

2023. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 anonim ***** válasza:
97%

80!


Könyörgöm, ez itt egy anonim oldal. A kérdező SEMMI konkrétumot nem írt. Senki kora, a kapcsolatok hossza, SEMMI nem szerepel a kérdésben. Ha te azt hiszed, ez a te eletedrol szól, akkor nem kicsit vagy paranoiás

2023. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
95%
81nek szántam
2023. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 anonim ***** válasza:
20%

82 Hagyjuk a mesét..Egyéretelmű a személyed már.


Lássuk a medvét, lehet kiírkálni a többi cselekményed is. Felesleges reg-et váltanod, mert a stilusod, az írásmódod kmönnyen felismerhető. No meg a viselkedésed, és a reakióid.

2023. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!