Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben az esetben is ugyanúgy...

Ebben az esetben is ugyanúgy szeretnéd a gyerekedet, mint korábban? Hogy mondjam meg otthon?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek a nővéremmel. Mindig is ő volt az önállóbb, bátrabb, én inkább az "anya, apa kicsi lánya" szerepben voltam, akit terelgetni kell.

Szoros, összetartó a családunk nagyon.


Viszont ennek az idillnek gyanítom, vége lesz, mert kialakult közöttem és a nővérem vőlegénye között valamilyen kapocs, vonzalom. Tudom, szörnyeteg vagyok, aki csak azért írna, hogy ezt közölje, kérem, ne tegye! Ezzel nem segít senki.


Beszélgettünk sokat, hogy ő mit szeretne, én mit képzelek el és abban egyetértettünk, hogy ebben a helyzetben feleségül vennie a testvéremet nem lenne a legjobb lépés.

Szeretnék beszélni erről a szüleinkkel, de egyszerűen nem tudom, hogyan... Mindig őszinte kapcsolatunk volt, sosem éreztem, hogy bármit titokban kéne előttük tartani. Most azonban azt sem tudom, hogy kezdjek ehhez neki, mit mondjak. Mint írtam, nagyon jó kapcsolatunk volt mindig is, nem szeretném elveszíteni őket, de közben a más iránt táplált érzéseimet sem akarnám elnyomni.


Nehéz helyzet, és azt érzem, hogy lehetetlen jó döntést hozni.



2023. máj. 25. 09:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:
21%
Én utalnék rá a nővéremnek, hogy biztos ez a fiú a legjobb neked, biztosan jól érzed magad vele stb., amiből talán rájön, hogy mégsem egymáshoz valók, lehet, szétmegy a kapcsolat, de te legyél a háttérben, ne is beszélgess a fiúval. Vagy költözz el otthonról, csak annyit üzenj a testvérednek, hogy te az ő helyében nem mennél hozzá, hogy miért, majd egyszer megmondod.
2023. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 anonim ***** válasza:
96%

Én a vőlegény helyében szakítanék tesóddal, de nem árulnám el, hogy "bocsi de beleszerettem a tesódba". Amúgy bármilyen vacak, ne is jöjj össze a pasival, máshogy nem lesz családi béke. :(

Szóval valahogy hagyd elválni tesódékat, aztán feledkezzetek meg egymásról is.

2023. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 A kérdező kommentje:

Mivel sokan írták, hogy zárjam ki az életemből, felejtsem el, ezért szeretném újra leírni: mi együtt tervezünk, vagyis ez így lehet túl nagy szó, de az biztos, hogy adunk egy esélyt ennek az egésznek közöttünk.

Az esküvő le lesz fújva előbb, hétfőn beszél a testvéremmel erről. Ez nem azt jelenti, hogy akkor mi kedden már hivatalosan is egy pár leszünk... Sőt, nagyon nagyon sokáig én nem is szeretnék bármilyen nyilvános eseményen vele megjelenni. Legyünk együtt kettesben, ismerkedjünk rendesen, de idő fog kelleni nekünk is, és a családjainknak is, abban biztos vagyok.


Nullának igazából nem érzem magam, szépen haladok az életemmel, terveimmel, minden nap teszek valamit, hogy közelebb kerüljek a céljaimhoz.

Nem kell szidni, én is tisztában vagyok azzal, hogy nem ez volt a világon a legtisztességesebb lépés, de kis túlzással úgy kerültem ebbe bele, hogy észre sem vettem, mi történik velem, körülöttem.

2023. máj. 27. 23:25
 114/117 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ugyanúgy szeretném a gyerekemet.
2023. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:
98%
:DD
2023. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva hogy te ezt már rohadtul eldontotted.

De akkor hidd el nekünk amit mondunk: már soha nem lesz ugyanolyan a kapcsolatod, valószínűleg a szuleiddel sem, de a testvereddel tuti nem. Sajnálatos hogy neked egy pasi meger ennyit. Nekem senki nem érne.

2023. máj. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:
11%
Azt a részét megértem, hogy sokáig titokban akarod tartani. Mégsem lenne méltó hozzád, hogy mindenki rajtad röhögjön mikor a te párodként találja meg az igazit. Aki persze nem te vagy. Mekkora a rokonság?
2023. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!