Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig toleráljam, hogy a...

Meddig toleráljam, hogy a gyerekem egyszer úgynevezett vegetáriánus, majd nem eszi a gyümölcsöt, nem szereti a zöldséget és nagyjából semmit sem, csak édességet enne?

Figyelt kérdés
Annyira már nem kicsi a hét évével,hogy erőszakoskodjam rajta,de annyira nem nagy,hogy eltűrjem a hóbortjait.Hót sovány,minden étkezés egy gyomorideg,elegem van belőle.Érik bennem az elhatározás,hogy kikap.Már a kurwa almát is sajnálja megenni,mert sajnálja.Anyámmal folyton vitázok,mert mindig vigasztalja,ha éppen étkezés közben szólongatom,hogy egyen,a férjem meg leidegbetegez.Én nem vagyok hajlandó beadni a derekam,ha nem szereti az egészséges kajákat,akkor egyen pl tejbegrízt,hogy legyen szegénynek valami a hasába...Ma volt ovis befizetés,6800 ft-ot fizettem a kajáért és nem eszik meg SEMMIT.Már az óvónőkkel sem balhézhatok,mert én sem tudom megoldani..
2014. márc. 10. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:
Ősszel voltunk kivizsgáláson.Kiderült,hogy tejcukor érzékeny.Ennyi.Tejes dolgokat laktázzal,vagy sehogy.Nem indokolja ezt az "ételundort".
2014. márc. 10. 13:56
 32/88 anonim ***** válasza:
9%

Krumplipürét gyurmázni nem áll szándékomban

-Akkor tömd édességgel, és hagyd hogy a fejedre szarjon, "Anyuci"

2014. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
92%

De kipróbáltad már, hogy mi van, ha nem adsz neki valami édes kaját? Nem lesz éhes? Vagy mindig beadod a derekad?

Tényleg te vagy a főnök, neked kéne irányítani. Még pici nagyon!

Egyébként nem kell szeretnie enni. Én gyerekként úgy gondoltam, hogy az evés csak elveszi az időt a játéktól :)

Felnőttként meg szeretek enni. De azért régebben is ettem, csak akkor nem az "élvezet" miatt, hanem azért, mert úgy voltam vele, hogy ez a szükséges "üzemanyag" hogy működjön a testem.

2014. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy olyan kajákkal próbálkozol amitől tényleg undorodik. Nekem is voltak olyan ételek amiket képtelen lettem volna megenni. (spenót, finomfőzelék stb.)
2014. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem tettél meg mindent, már ne haragudj.

Oké nincs gyerekem 21éves vagyok de van 4 kisebb testvérem láttam egyrészt hogy anyuék hogy csinálják, másrészt legkisebb húgom 10éves, én tudtam rá hatni mikor rám volt bízva és nekem kellett megetetni régen. Határozott voltam kapta a büntit, de mostmár tudja hogy jót akartam neki.

2014. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 A kérdező kommentje:
Gondoljatok el egy vasárnap reggelt.8 körül megeszik egy virslit egy hamlettel,egy szem retekkel.Nem kér tejet,teát.Két órát bicózik,rollerezik,Fél egy fele már agitálom,hogy lassan ebéd.Szedek egy merőke húslevest hús nélkül,pici tészta,répa,krumpli.Már szenved,ha asztalhoz kell ülni.Eszik három kanállal,és kérdezi,hogy hány kanállal egyen még? Második nuku,tízórai,uzsi nuku,vacsorát köszöni nem kér,nem éhes.Persze nem hiszem.Elkészítem,hozzá sem nyúl.
2014. márc. 10. 14:01
 37/88 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a 3 évesem is próbálkozott, hogy nem kell rizs husival, nem kell ez, se az... csak az édesség. Simán elé tettem a rizst, eszed? Nem eszed? Mehetsz játszani. Vacsira hívtam, megint adjak csokit, adjak nyalókát (nagyi szoktatta rá) nincs fiam, kérsz tócsnit? Nem kérsz? Mehetsz játszani. A gyerek nagyon elszánt tud lenni... Másnap se evett, pedig már minden baja volt. Apja kérdezte, mi lesz ha nem eszik? Mondtam hogy akkor majd kórház, tűvel infúzió, és ott kell hagyni... erre a gyerek bőgve, hogy tű??? Mindjárt ette a sajtos kenyeret, ami előtte volt. Ne hogy már egy gyerek legyen az úr a házban.
2014. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
92%
A kakaobabot nem sajnalja amibol a csoki keszul?
2014. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 A kérdező kommentje:
Elmondom UTOLJÁRA.Nem váltom ki a normális étkezést édességgel,hogy legyen valami a hasában.Inkább ne legyen.
2014. márc. 10. 14:03
 40/88 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónak pacsi, így kell bánni a gyerekkel!:)
2014. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!