Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig toleráljam, hogy a...

Meddig toleráljam, hogy a gyerekem egyszer úgynevezett vegetáriánus, majd nem eszi a gyümölcsöt, nem szereti a zöldséget és nagyjából semmit sem, csak édességet enne?

Figyelt kérdés
Annyira már nem kicsi a hét évével,hogy erőszakoskodjam rajta,de annyira nem nagy,hogy eltűrjem a hóbortjait.Hót sovány,minden étkezés egy gyomorideg,elegem van belőle.Érik bennem az elhatározás,hogy kikap.Már a kurwa almát is sajnálja megenni,mert sajnálja.Anyámmal folyton vitázok,mert mindig vigasztalja,ha éppen étkezés közben szólongatom,hogy egyen,a férjem meg leidegbetegez.Én nem vagyok hajlandó beadni a derekam,ha nem szereti az egészséges kajákat,akkor egyen pl tejbegrízt,hogy legyen szegénynek valami a hasába...Ma volt ovis befizetés,6800 ft-ot fizettem a kajáért és nem eszik meg SEMMIT.Már az óvónőkkel sem balhézhatok,mert én sem tudom megoldani..
2014. márc. 10. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
63%
7 eves, miert ovis meg?
2014. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
50%
Hát én szívesen ennék most egy kis húlevest :(
2014. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
8%
Kapjon kólát és csipszet! Azt szeretik a gyerekek és hízlal is.
2014. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
70%
te mégis hány éves vagy hogy semmi tiszteletet nem vívtál ki a gyereked szemében? apuka hol van?
2014. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
95%

30-as

Velem megcsinálták ezt az ülj az asztalnál dolgot..(6 évesen)

1 hónapig mindennap ott ültem déltől este 6-ig

Konkrétan nem értettem mi baja édesanyámnak.. Miért erőlteti az evést

Azt hitte anyukám is, hogy finnyáskodok, pedig én csak nem voltam éhes.. Azt hitte makacskodok.. Persze, hogy makacskodtam hiszen nem akartam enni, mert nem kellett..mert nem voltam éhes..


Anyukám jól elvert, ezt sem értettem..

Aztan kerültem orvoshoz..

Vashiány, és szimpla étványtalanságom volt, én kaptam szerencsére olyan gyógyszert, ami használt 2 hét aatt olyan jó evő lettem hogy csak na..



Ezt csak azért írom, hogy értsd, nem fogod tudni megtörni ilyen módszerekkel, a gyerekek kitartóbbak, ha okuk van rá..

A hitét kell megdönteni, amiért nem akar enni...ehhez pedig úgy néz ki ti nem vagytok elegek, meg kell tanulnotok kezelni

2014. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra is azt mondom, túl nagy faksznit csináltok az evés körül. A gyerek nem fogja "éhen halasztani" magát, hidd el, ha éhes lesz akkor enni fog. Vannak ilyen típusú gyerekek, az én fiam is ilyen volt, alig evett valamit, mis átmentünk mindenen amin a kérdező, rimánkodtunk neki hogy egyen, adtunk neki mindent, voltunk gasztroenterológián, de semmi nem használt. Más nem segített, csak a türelem és az idő. Amint látta a fiam hogy nem adjuk be a derekunkat, nincs értelme a hisztiknek , abba is maradtak. Jó evő utána se lett, keveseket evett, de azt hiszti legalább hiszti nélkül, és nem halt éhen.:)
2014. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, ismerősi körben pedig mindenkinek bejött. 30as voltam.
2014. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem fel kéne tárni a probléma hátterét!
2014. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz így megítélni a probléma komolyságát. Nem lehet, hogy csak te akarod tömni mint egy disznót?
2014. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
81%

47-es

Én vagyok a 30-as! :)


De akkor én is válaszolok. Szóval én egy szóval sem írtam, hogy meg kell verni. Írtam is, hogy közben beszélgetni kell vele, hogy nem büntetésnek vegye.

A te helyzeted meg eleve más, mert neked volt valami bajod.

De a kérdező leírta, hogy voltak már orvosnál és nem találtak ilyet, mint nálad, hogy pl. vashiány.

Nem kell félreértelmezni, amit leírtam. Én nem a te anyukád vagyok :D

2014. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!