Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányom terhes lett,...

17 éves lányom terhes lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lányom terhes lett. Megengedtem h a barátja nálunk aludjon. Lányommal átbeszéltük a fogamzásgátlási módszereket, mégis teherben maradt. Ők esküdnek, h védekeztek. Kétségbe vagyok esve. Még iskolás, érettségire készül. Nem tudom mit tegyek: abortusz? a Gyerekem csak sír és sír. Mit tegyyek h ő se sérüljön de a jövője se vesszen el.

2014. nov. 19. 20:38
 121/177 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok tökéletes, 120-as, de a férjed hülyeséget mond.

Egy babád meghalt a te döntésed miatt, egy most születik. Lehetne már két gyermeked.

Nagy öröm, tényleg.


Puszi <3

2014. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/177 anonim ***** válasza:
84%
Mert képmutatóak, csak játszák a nagy erkölcsi csőszt
2014. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/177 anonim ***** válasza:
42%

115# Hat akkor most verd a melled!

Szamomra nem ember egy embrio, sajnalom, hogy ez nem fer bele a te ertekrendedbe. Majd sirok a sarokban, hogy nem vagyok olyan ertekes , mint te.

2014. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/177 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehetne két gyerek, te unintelligens 123-as, mert ha az előzőt megtartja, nem fogan meg a következő. Viszont lehet, hogy sokkal rosszabb lenne akkor mindenkinek az élete, így viszon boldogan élnek hamarosan hárman
2014. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/177 anonim ***** válasza:
88%
Senki egy r*hadt szóval nem mondta,hogy "nagy öröm",és nem lehetne kettő. A férjem csak nyugtatni próbál,mivel évek után is sokszor eszembe jut,ezért nem kell őt bántani.. Nyilván azért védekeztem,mert nem fért volna bele az életemben akkor egy kisbaba. 22évesen,egyedülállóként,elegendő munkaviszony nélkül,család nélkül,lakhatás nélkül! Kíváncsi vagyok az én helyemben te mit tettél volna..
2014. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/177 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg nem is lett volna hova megszületnie,mivel a szüleim 17évesen kitagadtak otthonról,egy nagymamám volt,ő is kórházban.. a baba apja,pedig mikor megtudta,napokig nem jött haza(nála laktam) és amikor megjött csak annyit mondott 24órám van összepakolni.

Így mentem egy munkatársamhoz lakni.. biztos jó lett volna így gyereket vállalni.. és ne gyere nekem az anyaotthonnal. magamat alig tudtam fenn tartani,hát miből vettem volna a babának bármit.. természetesen r*hadt nehéz volt,és nem mondom,hogy jobban éreztem utána magam miután megtettem. nincs rá mentség,bevallom nem tudtam volna egyedül felnevelni :(

2014. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/177 anonim ***** válasza:
37%
Nem olvastam az osszes valaszt, az elso oldalig jutottam, de mi van az orokbeadassal? A lanyod jovoje sem veszik el es a magzatot sem kell megolni. Ez a verzio nem tetszik?
2014. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/177 A kérdező kommentje:
117-es: (Aki elvetette a babát és a férjed vígasztal)Ne vedd fel mások rosszindulatát. Főleg itt ne. Senki nem volt a Te helyedben ezért nem is értem, hogy félinformációk alapján hogyan vonhatnak le következtetést emberek itt... Gondolom rájöttél h nem támogatom az abortsuzt, de ez mindenkinek a magánügye, senki nem oszthatja az észt a másiknak h csak ez vagy csak az a helyes!!! Sok boldogságot és örömet a babádhoz! Megtalált újra a kis lélek téged!
2014. nov. 19. 23:22
 129/177 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező

Eddig hogy állnak a dolgok? Mi lesz? Lányod hogy van? Figyelj a kis lelki világára

2014. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/177 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem sem védekeztek felelőségteljesen.

Nézd, én 19 éves vagyok. Múlt pénteken kiszakadt a gumi. De nem ültünk le a barátommal rágni a körmeinket, hogy mi lesz, hanem még aznap kértem 72 órás tablettát. Ha esetleg mégis baba lesz a vége a dolognak, akkor örökbe fogjuk adni.

Igazából nem lehet mentsége a lányodnak, mert eléggé észrevehető, ha kiszakad a gumi. Az ijedtsége sem foghatja, hiszen mi is megijedtünk, de tudtuk, mit kell tennünk. Esetleg nem félt veled erről beszélni? Mert csak ezt tudom elképzelni.

A lényeg, hogy támogasd és állj mellette, akármilyen döntést is hoz. Most nagyon szüksége van rád, és hogy érezze, szereted őt. :)

19/l

2014. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!