Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányom terhes lett,...

17 éves lányom terhes lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lányom terhes lett. Megengedtem h a barátja nálunk aludjon. Lányommal átbeszéltük a fogamzásgátlási módszereket, mégis teherben maradt. Ők esküdnek, h védekeztek. Kétségbe vagyok esve. Még iskolás, érettségire készül. Nem tudom mit tegyek: abortusz? a Gyerekem csak sír és sír. Mit tegyyek h ő se sérüljön de a jövője se vesszen el.

2014. nov. 19. 20:38
 171/177 anonim ***** válasza:
96%

A lany igy dontott! Fogadjatok el!

Nem mindenki kesz az anyasagra 17 evesen, es ezt latta a kerdezo is.

Sok erot kivanok kerdezo!

2014. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/177 anonim ***** válasza:
92%
Meg persze a lanyodnak is!
2014. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/177 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ez olyan fura, hogy valaki azt írja, hogy ne az érettségi számítson. Az én anyám (mert apám meghalt fiatalon) komoly áldozatokat hozott, hogy tanulhassak, hogy legyen jövőm, hogy jobb életem lehessen.

Ha valaki azt mondta volna neki, hogy nem számít a tanulás, és okosabb dolog lenne, ha 17 évesen gyereket vállalok, majd lesz valahogy alapon, nagyon csúnyán nézett volna, pedig alapjában békés teremtés volt.

2014. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/177 anonim ***** válasza:
12%

Egy jobb elet remenyeben felaldoztatok egy masik eletet.

Majd az elet megmutatja ertelmes aldozat volt vagy felesleges hiszen lehet lanyodbol semmi ertelmes nem lesz abortuszal sem.

2014. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/177 anonim válasza:
95%

Szerintem ha ők úgy érzik hogy jól döntöttek, akkor jól döntöttek, minden ember más, nem mindenki való 17 évesen anyának, és természetes hogy az nekik most a fontos, hogy az életük normálisan haladjon tovább, semmi se boruljon fel.

Én se nevelnék ennyi idősen gyereket, és meg is érteném a lányomat ha ő kerülne ilyen helyzetbe, mivel én se tudtam volna 17 évesen gyerekneveléssel foglalkozni, tőle se várnám el ugyanezt.

--

Meghozott egy döntést, van módja (jogilag) is végrehajtani, nem tesz törvénybe ütközőt, és nem ő volt/van/lesz ilyen helyzetben. Nem kell senkinek a lelkébe belepiszkálni magánéleti kérdések miatt.

--

Ha tényleg védekeztek, akkor lehet hogy rosszul, vagy nem vették észre a lyukas gumit, de ha nem, akkor be kell látni, hogy hiába élvezetesebb úgy, ilyen bajokhoz vezet.

Remélem rendben lesz a lányod, sajnálom hogy ilyen helyzetbe került.

2014. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/177 anonim válasza:
21%
Meg szeretném kérdezni, hogy milyen megoldást választottatok?
2015. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/177 anonim ***** válasza:
36%
Hogy vagy te és lányod,lányod babája? lányod terhessége,hogy ment?
2021. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!