Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányom terhes lett,...

17 éves lányom terhes lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lányom terhes lett. Megengedtem h a barátja nálunk aludjon. Lányommal átbeszéltük a fogamzásgátlási módszereket, mégis teherben maradt. Ők esküdnek, h védekeztek. Kétségbe vagyok esve. Még iskolás, érettségire készül. Nem tudom mit tegyek: abortusz? a Gyerekem csak sír és sír. Mit tegyyek h ő se sérüljön de a jövője se vesszen el.

2014. nov. 19. 20:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/177 anonim ***** válasza:
77%

A tinikori szex meg a sok partner nem ugyan az. Én nem egy kezemen, egy ujjamon megtudom számolni a partnereim ;) 16 éves koromtól boldogok vagyunk.

gyertek, pontozzátok le ezt is.

2014. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/177 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 90.

Felelősséggel szexelek. 16 évesen is felelősséggel tettem. Ha mégis baj lenne, ugyan ott lennék mint akkor

2014. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/177 anonim ***** válasza:
31%

"Ha terhes leszek, nyílt örökbefogadással örökbeadom. Tudom ki kapja, ki neveli, hogy néz ki, ha a szülők engedik, találkozások is lehetségesek."


Ezt mondod most, de más dolog benne lenni a szituációban, hogy akkor most odaadod azt a gyönyörű kisbabát, a saját gyermeked valaki másnak. Akkor megkérdeznélek, hogy na, most is ilyen könnyedén megy, mint ahogy ezt leírod?

2014. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/177 anonim ***** válasza:
58%

81-es vagyok.

Én is egy kezemen meg tudom számolni, pedig akkor a tapasztalataid alapján nekem is mindenkire rá kellett volna vetnem magam :)


Nekem ezek voltak a tapasztalataim, hogy akik lány gimnáziumba jártak, szüzességi fogadalmat tettek, ódzkodtak a szextől, mint a tűztől, őket kapta el a gépszíj.


A 13-14-15 évesek más téma, itt a 17-18 éves "elsietésre" reagáltam.

2014. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/177 anonim ***** válasza:
21%

Nem menne könnyedén, de tudok racionálisan és önzetlenül gondolkodni.


Mi a jobb?

1. Halál

2. Rossz környezet egy tini anyánál

3. Egy szerető család, akik rá vártak évek óta

2014. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/177 anonim ***** válasza:
75%
"Óvszer, spermaölő, gyógyszer együtt." Sőt, még rakatunk be egy spirált is, 3 havonta kérünk 1-1 hormoninjekciót, meg feldugunk egyszerre 3 hüvelygyűrűt, biztos ami biztos. Végülis anyagilag is könnyen vállalható (akinek gyerekre nincs pénze, nyilván 3 féle védekezésre lesz, mikor egy 12-es doboz óvszer is 2500 ft körül van és ez egy normál igényű párnak max. 2 hétre elég...), meg a szexuális vágyat is könnyedén fenntartja, míg kenegetik magukat az egyének spermiciddel, amire aztán gumit is húznak.
2014. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/177 anonim ***** válasza:
75%

Van ismerősöm, aki 15 évesen lett terhes. Megtartotta. Azóta született még gyermeke. Most 29 éves, és főiskolán tanul, gyerekeit neveli a férjével, a gyerekek apjával.


Ez is lehet ám egy lehetőség. Nem feltétlenül lesz rossz élete, csak mert tiniként megszüli.

2014. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/177 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül, de 98% esélye van rá. És ki mondja meg neki most, hogy hol fog tartani 10 év múlva, mellette lesz-e a párja, boldogok lesznek-e, lesz-e mit enniük hó végén, stb.?
2014. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/177 anonim ***** válasza:
81%

Najó, ha már állandóan lepontoztok: MI a baj az örökbefogadással/adással?


De komolyan.

Aki abortuszt javasol, azzal nincs baj, de aki egy meddő családnak adná a babáját az hülye??

Odaadni is nehéz, de megölni talán könyyebb?


Erre kérek REÁLIS ÉRVEKET.

nem gombnyomogatást

2014. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/177 anonim ***** válasza:
37%
Az átlagnál alacsonyabb érzelmi intelligencia és átérző képesség nem érzelmi sérülés, mert nem egy bizonyos esemény hatására válik ilyenné az ember, hanem így születik. Ami a dologban az ironikus, hogy kifejezetten érző és empatikus szüleim vannak, és a családomban is ilyenek vesznek körül.
2014. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!