Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányom terhes lett,...

17 éves lányom terhes lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lányom terhes lett. Megengedtem h a barátja nálunk aludjon. Lányommal átbeszéltük a fogamzásgátlási módszereket, mégis teherben maradt. Ők esküdnek, h védekeztek. Kétségbe vagyok esve. Még iskolás, érettségire készül. Nem tudom mit tegyek: abortusz? a Gyerekem csak sír és sír. Mit tegyyek h ő se sérüljön de a jövője se vesszen el.

2014. nov. 19. 20:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/177 anonim ***** válasza:
61%

65: Így utólag én jobban örültem neki, hogy 17 évesen már tapasztalgattam, hogy mi a szexuális élet, mert viszonylag nyugodt körülmények közt (értsd: nyáron szülők dolgoztak, nyári szünetben senki nem látta, lehetett ágyban, nem az utcasarkon) ismerkedhettem magammal is, nem csak a másik nemmel. Később sem faltam a pasikat, mert nem kellett az újdonság varázsa.


Ellenben az egyetemen, az addig "jó kislányok"ból lettek a legnagyobb "cédák", akik fűvel-fával szórakozóhely WC-ben, mosókonyhán, liftben, tetőn, mindenhol szexeltek, mert akkor tárult ki számukra ez a világ. Nekem ez gázabb volt, mint hogy én egy korombeli fiúval próbálgattam a szárnyaimat.

2014. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/177 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként a 17 éves lánynak több esze van, mint sok felnőttnek itt, és több szeretet van benne. Egyesek simán megöletnék a kisbabát, a 17 éves lány pedig legalább vállalja, hogy felneveli.


Többre becsülöm ezt a hozzáállást, mint amikor valaki a bulizásokért nyivákol.

2014. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/177 anonim ***** válasza:
60%
Ott van a végén. ÖRÖKBE ADTAM VOLNA :)
2014. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/177 A kérdező kommentje:
77-es: köszönöm.
2014. nov. 19. 22:00
 85/177 anonim ***** válasza:
14%

És ezzel a gyerek egész életében azon gondolkozik, hogy miért nem kellett az anyjának. És te egészen biztosan, vidáman örökbeadtad volna, miután 9 hónapig hordtad, majd megszülted.

Aha, csupa ilyen történetet ismerni, hogy vidáman élik tovább az életüket.



Vajon mikor jönnek rá az emberek a felvilágosult korban, hogy a szex biológiai feladata az, hogy egy új élet jöjjön létre? Mert úgy nagyon elcsodálkoznak egyesek, hogy jéééé, terhes lettem...

2014. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/177 anonim ***** válasza:
73%

Ha így lenne, nem létezne örökbeadás.

Én mikor elkezdtem szexuális életet élni, kötöttem saját magammal egy fogadalmat.

Ha terhes leszek, nyílt örökbefogadással örökbeadom. Tudom ki kapja, ki neveli, hogy néz ki, ha a szülők engedik, találkozások is lehetségesek.

Ezt racionálisan kell nézni.

Sok meddő pár élne halna egy gyerekért, én 16-17 évesen nem tudtam volna elvállalni.


Mellesleg most, 24 évesen sem tudnék eltartani egy gyereket. Se anyagilag se érzelmileg. Akkor most se szexeljek?

2014. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/177 anonim ***** válasza:
83%
Ki az a ... aki itt mindenkit lepontoz? Véleménytől függetlenül. Saját tapasztalatot, normális hangnemben megfogalmazott segítőkész tanácsot stb.
2014. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/177 anonim ***** válasza:
25%

"Ellenben az egyetemen, az addig "jó kislányok"ból lettek a legnagyobb "cédák", akik fűvel-fával szórakozóhely WC-ben, mosókonyhán, liftben, tetőn, mindenhol szexeltek, mert akkor tárult ki számukra ez a világ."


Én fordítva ismerem. Akikkel a szüleik rendesen elbeszélgettek a szexről, azok vártak vele, és nem cserélgették a partnereiket folyton. Míg aki már 15-16 éves gyerekként szexelt, döntő többségük promiszkuitásban élt, tipikus fűvel-fával.


Én is 19 éves voltam, és egy kezemen meg tudom számolni a partnereimet.

2014. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/177 anonim ***** válasza:
67%

Olyan érdekes h más kérdésnél meg mikor kérdezi az anya h 17 évesen normális e a szex mindenki azt írja h persze természetes csak világosítsa fel a védekezésről. Itt meg úgy beszéltek erről a lányról mintha k.a lenne.


Másik itt a sok felnőtt óvszerrel esik teherbe meg gyógyszer mellett őket mégse szóljátok le, de itt meg rögtön h nem védekezett??!!


Érdekes egyesek milyen büszkék h abortuszuk volt... sajnálatos.


Miért gondolja mindenki h csak este lehet szexelni???


Kérdező!

Nem a te hibád te felvilágosítottad. Simán lehet h védekeztek de kiszakadt, bénák voltak. De az is lehet h nem védekeztek.

Én mindenképp a lányom mellett állnék akárhogy dönt. Semmiképp sem döntenék helyette. Ha megtartaná abban segíteném, segítenék neki amíg befejezi az érettségit, utána el is tud menni dolgozni (egy érettségivel is lehet) a kicsi mehet bölcsibe 1.5- 2 évesen, ennyi idő lenne ami kicsit nehezebb lenne. Viszont ha úgy dönt h nem tartaja meg akkor is végig mellette lennék, mondjuk ez után elég nehéz lenne az érettségi.


Én nem mennék abortuszra, nem tudnám megtenni, már 5 hetesen sem sejtcsomók, 8 hetesen meg a szíve is dobog. De ezt én gondolom így.


Beszélgess vele, hallgasd meg! Ne döntsd helyette.


Tudom ezért mind lepontoznak de én így gondolom.

2014. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/177 anonim ***** válasza:
23%

"Mellesleg most, 24 évesen sem tudnék eltartani egy gyereket. Se anyagilag se érzelmileg. Akkor most se szexeljek?"


Felelősséggel. Óvszer, spermaölő, gyógyszer együtt. Hogy véletlenül se kelljen megöletni magzatot az orgazmusigényed miatt.

2014. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!