Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy ott aludjon nálatok a barátja? (2 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
89%

"meg azért az érdekes, hogy főleg azok kardoskodnak a megengedés mellett akik maguk is már 19-21 évesen szülők lettek..."

Én 17 évesen már a barátomnál aludtam, most, 30 évesen várom az első gyerekemet. Amúgy meg totál konformista életet élek, sosem voltam sem kiélt, sem lezüllött alkoholista, drogos vagy akármi, amit itt ki tudja hányan vizionálnak.

2016. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
43%

Még jó. Ne legyünk már álszentek. Nézzen magába mindneki aki nemet mond, hogy ő mit akart 16-17 évesen.


Én konkrétan azt, hogy jól sikerüljön az érettségim, hogy felvegyenek orvosira, valamint hogy nyerjek a táncversenyeken amiken indulok. De pasival együttalvás nem szerepelt közöttük, és az ismerőseimnél sem. Tudom, most jön, hogy én jöttel elcseszett közegből..biztosan.

2016. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim válasza:
80%
Én is 16 éves vagyok, a barátom 17. A kapcsolatunk legeslegeslegelején leszögeztem, hogy nem 16 évesen szeretném elveszteni. Már jópárszor aludt nálam/aludtam nála, és soha nem volt az ég világon semmi. Legtöbbször filmeztünk. Mivel külön fürdőm van, így zavarni se zavart soha senkit, ha lement konyhába/nappaliba, mindig felöltözött. Soha nem jelentett gondot. Bár nem Magyarországon élek, így lehet hogy csak itt ilyen rendesek a srácok:D
2016. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim válasza:
64%

Egyrészt ha két éve együtt vannak, akkor a szülőnek nem lehet idegen a srác, nyilván megismerkedtek már, meg a két év se semmi a kortól eltekintve.

Miért ne lehetne megengedni?

Jó, oké, 18 vagyok, és a szülőségtől nagyon messze vagyok még, de ha lenne gyerekem én engedném neki ennyi idő után. 14-15 éves korban még húznám a számat, de 16 évesen már csak tudja mit csinál.

És a szex gond volna?

Mi csak annyit mondunk, hogy a f(*)sz nappal is feláll. :D Plusz már csinálhatták úgyis.

2016. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
49%

"Én konkrétan azt, hogy jól sikerüljön az érettségim, hogy felvegyenek orvosira, valamint hogy nyerjek a táncversenyeken amiken indulok. De pasival együttalvás nem szerepelt közöttük, és az ismerőseimnél sem. Tudom, most jön, hogy én jöttel elcseszett közegből..biztosan."


Nem, tőled eltérően nem mindenki gondolja úgy, hogy elcseszett közegből jön az, aki tőle eltérően élt meg dolgokat.

Mindenkinek kicsit mások a prioritásai. Más dolgok fontosak az életben. Van, akinek nagyobb, van, akinek kisebb a szexuális étvágya. Van, aki korábban, van, aki később érik. Ezzel nincs gond. A mások leszólásával, azzal már inkább.

2016. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
41%
Hát, szerintem meg nem normális ha egy 12-16 éves ember szexel, mert hogy ők már nagyok. Aztán meg ha baj van, akkor a szülőkhöz rohannak, mert hogy ők csak gyerekek, anyuci fizesd már ki az abortuszt...
2016. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
53%
Értem én, hogy te 16 évesen még nem vágytál erre, mert még gyereknek érezted magad ebből a szempontból, ez nem gond, de megsúgom: nem egyformák az emberek. Nem mindenki olyan, mint te.
2016. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
51%

Akinek nincs kamasz gyereke az aztan elhatarozhat sok mindent de hogy ebbol mi lesz...

Azok valaszat veszem komolyan akik kamaszt nevelnek de legalabb gyerekuk van.

A tobbiek olyanok mint az egyszeri lany ; na o majd olyan ferjet fog aztan csodassan fajdalom nelkul szul majd nadszall lesz es csodaszep soha nem lesz elnyutt faradt lesi ura kedvet szexy cuccban.

2016. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelműen megengedném, sőt még el is mennék otthonról hagy legyenek együtt (úgy is).Aki azt mondja hogy nem, az nézzen kicsit magába hogy ő mit akart ilyen korban.
2016. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
28%

Elozo van kamasz lanyod ?

Remelem az abortuszon is szamothad rad mivel egy fog gatlas sem 100% es bizony elofordul.

Gondolj bele mekkora shokk egy abortusz egy kamasznak

2016. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!