Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy ott aludjon nálatok a barátja? (2 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
64%
Attól lesz valaki erkölcstelen és kiélt, ha 16 évesen nemi élete van? Az ilyeneken mindig nevetek, mert valahogy nincs logikája. 16 évesen kezdtem én is, nem lettem sem erkölcstelen (bár ez kinek hogy), kiélt meg pláne nem. Mondjuk nálunk 17 éves voltam, mikor elkezdődtek az ottalvások. A lőtéri kutyát nem érdekelte, egyikünk szülei sem a kis egójukkal volt elfoglalva, hogy jaj, a fiam/lányom két szobával arrébb vajon mit csinálhat?
2016. szept. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem engedném. Járjon, csinálják, amit akarnak, de a felnőtt párkapcsolatra jellemző dolgokat csinálják felnőtt módjára: a saját háztartásukban. Itt nem arról van szó, hogy a már különélő gyerek hazalátogat a barátjával és kvázi vendéget fogadunk. Az más. Haza is csak azt szokás vinni, akivel komoly a kapcsolat. Amíg otthon élő, középiskolás gyerek, addig meg viselkedjen is úgy. Majd ha fiatal felnőtt lesz, akkor meg aszerint. Mellesleg az otthonomban szeretem magamat kényelmesen érezni, és ebbe nekem nem fér bele, hogy alkalmanként egy vadidegen előtt feszengjek, pláne reggel, meg este. Én nem is értem, mi ez a nagy buzgalom a tini együttalvás irányába. Érdekes, hogy a felnőtt lét más aspektusait meg igyekeznek minél jobban elodázni...
2016. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
47%
Nem, és nem a szex miatt, mert azon már rég túl vagytok - vagy lesztek, mindegy -, hanem mert nincs kedvem egy idegent kerülgetni a lakásomban, főleg hétvégén.
2016. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim válasza:
80%

16 voltam mikor megismertem a parom (már 11 eve)

Kicsit félve kérdeztem meg én is hogy ott aludhatok e ő 23 éves volt.

Sose felejtem el anyu azt mondta igen en meg csodalkozva hogy igen?Erre a válasz inkább az ágyba mint a bokorba....😊

Mivel mi 70 km voltunk egymástól en suliba k meg dolgozott így utána 1 hétvégét en voltam náluk következő hétvégén ő jött.

Ha megtörtént már ha nem az a dolog😉 akkor is beszelgess el vele.esetleg irassatok gyógyszert.így ő is látja hogy megbizol benne és on is felelősségteljes lesz.

Minél jobban tiltást valamit annál csábítóan a dolog.16 éves nem 12.....

1 kisfiú és 1 kislány anyukája vagyok.

2016. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim válasza:
77%
Előző kommentelő voltam,elnézést a nyelvtani és helyesìràsi hibákért
2016. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
49%
Körülményektől függ. Ha egy településen laknának akkor nem valószínű, vagy ha igen sem rendszeresen, nyilván ha 30+ kilométerről választana, akkor nem tiltanám meg, de akkor se egye ott a fene minden este. Attól is függ, hogy kedvelem-e a pasiját. Fordítva viszont egyértelműen nem engedném.
2016. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
68%

5

Nyilván nehéz dolog felfogni hogy a gyereked felnő egyszer. Itt most nem a 16 éves kérdezőről beszélek mert én sem engefném hogx 16 évesnél ott aludjon a barátja, mert a 2 év ebben az esetben nem mérvadó. De visszatérve hozzád ötös ez képmutatás amit írtál. Nem akarod tudni hogy szexelnek. Csinálják titokban. Ez egy hülyeség. Mert így nagyobb az esélye a nem kívánt terhességnek, nagyobb az esély hogy egy idegen meglátja esetleg beszáll. Nem jobb ha a lányod a te házadban csinálja? A képmutatást meg arra értem hogy most nem is akarod hallani még csak azt a szót sem hogy szex a lányoddal kapcsolatban de mikor majd unokát akarsz a távoli jövőben akkor ugyancsak a szexre fogod biztatni. Ezért ne tégy olyan kijelentéseket hogy nem is akarod tudni....

2016. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
81%

Arról, hogy engedném-e, nem tudok nyilatkozni, mivel nem akarok gyereket. Viszont nekem 16 évesen lett először barátom, anyumék nem engedték az ott alvást. 17 és fél évesen lett a következő barátom, 18 éves korom után már megengedték, hogy ott aludjon, bár nem az életkorhoz volt kötve. Akkor voltunk fél éve együtt kb, találkoztak vele nem egyszer, kedvelték egymást. Felelősen neveltek, bíztak bennem. 5 évig tartott a kapcsolatunk azzal a fiúval, és a mai napig barátok maradtunk.


Viszont elgondolkoztam, hogy azok, akik azt mondják hogy nem, mert nem akar terhes tinivel foglalkozni... elgondolkoztak azon, hogy saját magukat minősítik ezzel? Ha ezért nem engeditek a gyereknek, hogy a pasija nála aludjon, akkor nem gondoljátok, hogy a ti nevelésetekben van a hiba? Hogy miattatok nem lehet bízni a gyerekben?

2016. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
79%

Átfutva néhány hozzászólást, elszeretném mesélni nektek az én történetemet.


Nem igazán akartam fiatalabb koromban kapcsolatot, későn érő típus voltam, ha lánynak születek, akkor ennek biztos külön örültek volna a szüleim. 20 már elmúltam, amikor megismertem az akkor még 15 éves barátnőmet. A lány szülei elváltak, anyukájával élt, nem akarta rögtön eltiltani tőlem, de minél előbb meg akart ismerni.


Megkaptam az esélyt, és látta nem akarom kihasználni a lányát, normális ember vagyok. Ámbár lehet nem értette, mit akarok a lányától, de mivel soha nem volt még barátnőm, és ő tényleg nagyon aranyos lány volt, beleszerettem, és megpróbáltam volna vele, hátha mellettem válik igazi nővé.

Nem alhatott nálam az első hónapokban, de minden gond nélkül átengedték hozzám, mivel már ismertek. kb fél év elteltével már együtt nyaraltunk a Balatonon, elengedték velem, nem féltették, tudták azt is, hogy már nem szűz.


Végül az egész úgy zárult, hogy megcsalt, nem is akárhogy, nem részletezem, mert ez most nem lényeges.

Pont tőlem féltette az anyja, és én lettem végül kihasználva :)


Következő kapcsolatomban a lány 17 éves volt, szintén fiatal. Más városban éltünk, anyja nem is ismert, mégis felengedte hozzám, a lány végül még itt is aludt. Bár ezt eredetileg nem terveztük.


Örülök, hogy nem tekintettek rám úgy, hogy lehet én vagyok a baltás gyilkos, megerőszakolom, és elásom az erdőben.


Jelenleg még nincs lányom, de örülök, hogy nem korlátoztak ismerkedés terén minket, és adtak lehetőséget hogy bizonyítsak.


Én is ilyen szülővé szeretnék válni!!!

Félteni fogom a lányomat igen, nem is akárhogy, de ha eljön az idő, nem fogom tiltani, az ismerkedéstől egészen 18 éves koráig. Megbízok benne, és próbálok nyilván esélyt adni az udvarlójának.


27F

2016. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim válasza:
71%
Meg! Ha megakaja dugni, ugyis megdugja nem csak ha nalunk vannak.. Az, hogy egyutt aludnak azzal nincs baj.. dugni meg mashol is tudnak nem csak nalunk.. 17 eves lanyomnak is megengedtem, hogy a szinten 17 eves baratja nalunk aludjon.. ok 3 eve vannak egyutt.. 38/F
2016. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!