Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy ott aludjon nálatok a barátja? (2 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
21%
Peldat mutatasz ugyan mivel ?
2016. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 BlackSword ***** válasza:
Azzal ahogy viselkedsz...
2016. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
31%
#67 én ezt egy szóval sem mondtam. És igen, lehet, hogy keveset tudok, még nem volt részem ilyenben, elismerem. A hozzászólásommal csak arra akartam rávilágítani, hogy nem minden tini olyan, hogy ha van barátja, rögtön le is fekszik vele, csakhogy nagyon sokan ezt feltételezik. És ha csak együtt akarnak aludni? És minednki más túlkomplikálja a dolgot? Erre nem gondoltál?
2016. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim válasza:
62%

Jézusom mindenki hogy lecsapott hogy nem, szó sem lehet róla. Az a baj, ez már nem az a világ amiben a válaszolók élnek, nem a házasság után kerül sor az első együttlétre.

Egy kedves ismerősöm így nyilatkozott a témáról (Apuka):

Az én lányom és a barátja inkább legyenek itthon nálunk, a kutya nem zavarja őket. Viszont ha tényleg történik valami és baj lesz, nincsenek egyedül, vagy esetleg kell nekik két szendvics vacsorára, állunk szolgálatukra, de ott a hűtő is, nagyok már.

Nem logikusabb ez a verzió? Jön sok ember inkább a "mivan ha..." verzióval. Lehet hogy miközben a lánya és a barátja éppen félálomban family guyt néz és micropop-ot eszik, az anyuka meg a körmét rágja hogy "most épp szeretkeznek?"

Ez mire jó komolyan? És ha a barátja szülei is így állnak hozzá hol alszanak? Majd elkavarodnak a haveroknál, vagy rosszabb esetben bárhol máshol?

Elnézést a hosszú válaszért de lesokkolt ez a sok prűd "nemdehogy".

És persze kinek nem inge...

2016. nov. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!