Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy ott aludjon nálatok a barátja? (2 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
31%
A lepontozás pedig nem hat meg. Minél értelmesebb valaki, annál többször lenullázzák. Ez az itteni hölgyek színvonala.
2016. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 Vy ***** válasza:
34%
Engem is 26%-ra pontoztak le (9. hozzászóló vagyok). :) De szintén nem érdekel a dolog. Pedig mint ahogy írtam, nekünk sem engedték anno (most vagyok 25 éves, szóval nem volt annyira régen...), úgyhogy most ágálhatnék én is, hogy fúúúj, miért nem engedik szegény 16 éves fruskáknak, hogy összefeküdjenek a családi házban a hapsijukkal. De nem teszem, mert nekünk már 16 évesen is volt annyi eszünk, hogy vergődés és hiszti nélkül belássuk, hogy igazuk van a szüleinknek. De ehhez nyilván megfelelő intelligencia is kell, ami sokaknál hiánycikk. Ezek szerint. Vagy csupán csak normálisan lettünk nevelve... (Elvégre nem úgy kéne, hogy a gyerek parancsoljon a szüleinek, hanem fordítva. Ezt hívják gyereknevelésnek.)
2016. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
31%

Én nem engedném meg a lányomnak,hogy nálunk aludjon a barátja. Sőt 14 évesen párkapcsolatot sem engednék neki. Anyukám sem engedte nekem,és bár nem is tettem volna semmi olyat, örülök, hogy így történtek a dolgaim.



Bocsi az offért: (Nem vagyok mélyen hívő család sarja,de 18 éves koromig nem lehetett barátom. Majd megismerkedtem a párommal (18 évesen), aki akkor 20 éves volt.

Én mondjuk hétvégente 2-3 hónapig úgy aludtam nála, hogy nem volt köztünk szexuális kapcsolat. Anyukám bízott bennem, engedte, a párom pedig dolgozó ember volt, saját kis albérlettel. 19 éves voltam,mikor elveszítettem. Ő azóta 22,én meg 20 leszek. Az eljegyzést tervezzük. )

2016. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
62%
Milyen begyepesedettek itt az emberek :) hanyadik században éltek? 18? Jelenleg a 21. században vagyunk. 16 évesen az emberek fele szerintem elveszti a szüzességét, viszont az ottalvás már tilos? Ne vicceljetek már. Amikor ti a barátnötökkel együtt alidtatok mindig szex volt? Mert azt nem hiszem...
2016. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Tudom, hogy ma már ez nagyon elfogadott, annak idején nekem megengedték volna, de én valahogy nem tudnám. Rendben, legyen barátja, ha szexelni akarnak, úgyis fognak, de amíg gyerekek, addig nem az én házamban. Vendégségbe bármikor jöhetne a fiú (vagy lány), ebédre, grillezni, stb., de ott aludni nem. Ha már felnőttek, és évek óta együtt vannak, komoly a kapcsolat, és amúgy önállóan, külön élnek, akkor természetesen már igen.
2016. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
28%
De kérdező,mi nem a családod vagyunk, mindenki máshogy reagálná le a helyzetet. Ha ismerik egymást a szüleitek, és megbíznak bennetek, valamint az ő normájukba ez belefér,akkor úgyis engedik. Bár szerintem várjátok meg az ősziszünetet, inkább. Az mégsem egy sima hétvége, nem kell tanulni másnapra, harmadnapra..
2016. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
49%

Én nem érzem magam begyepesedettnek, de a kérdés az volt, hogy megengednénk e. Én nem engedném. A tiniszerelem cuki meg aranyos, amíg a parkban sétálgatnak, fogják egymás kezét, moziba járnak, ésatöbbi, tőlem akár bulizni is mehetnek, de hogy reggel 8-kor arra menjek ki a konyhába, hogy a kamasz lányom kinn ül pizsiben, a kamasz fiúja meg pöttyös boxerban, és eszik a nyuszis gabonapelyhet, én meg próbálom nem szóvátenni, hogy lehettek volna halkabban is az éjjel... hát nem, köszi. :D

Ha teszem azt, egy évben egyszer adódna egy olyan alkalom, akkor megengedném. De hogy hetente, vagy akár kétnaponta nálunk aludjon egy tinisrác, akire lehet, hogy egy év múlva nem is fogunk emlékezni... na ne már.

Csináljanak a kapcsolatukban, amit akarnak, de azért azt csak a szülő dönti el, hogy ki és mikor tölthet el napokat a házában.

És hát azt se felejtsük el, bár a 18. században a 12-14 éves lányokat már férjhez illett adni, azért manapság sok anyuka-apuka-testvér nehezen dolgozza fel, hogy a kicsi gyermeke egyszer csak felnőtt. Épp elég a tudat, hogy a lányom tavaly még barbizott, most meg szexel, nem kell, hogy még a mellettünk lévő szobában is csinálják. :D

2016. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 Vy ***** válasza:
38%
17. válaszoló, maximálisan egyetértek veled! :D Nekünk sem volt engedélyezett, hogy a barátom nálunk aludjon, titokban persze azért nyilván "együtt voltunk", nálunk is... :) De azért két tini nyilván nem sakkozni fog egész éjszaka egymással, mikor ennyi idősen még jócskán hajtja őket a kíváncsiság, meg a hormonok. Ezzel a szülő is tisztában van. Én sem örülnék fordított helyzetben, ha az én lányomhoz járogatna egy fiú, éjszakára...
2016. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi savanyú szarosműzlit reggeliző embert én még nem láttam egy helyen
2016. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 Vy ***** válasza:
30%
19: Ha ennyire szeretnéd, kívánom, hogy a 12-14-16 éves lányodat (igény szerint) döngesse majd valami hapsi a szomszéd szobában (lehetőleg évente/párhavonta más-más), te meg hallgasd, ha ennyire rendben van ez a dolog szerinted... Mi mindenesetre nem erkölcstelen, huszonéves korára már kiélt felnőtteket szeretnénk nevelni a gyerekeinkből.
2016. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!