Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit gondolnátok/csi...

Szülők! Ti mit gondolnátok/csinalnátok ha a fiatok nem a diplomájával helyezkedne el, hanem diák munka kaliberű állásokat vállalna?

Figyelt kérdés

25 vagyok. Most diplomáztam és az önkormányzatban el is tudnék helyezkedni... Viszont én szeretnék még egy évig árufeltöltő maradni és aztán egy újabb egyetembe kezdeni.

A baj csak az, hogy ehhez még addig végig a szüleimnél kéne laknom, de mivel nem értik a problémámat, így nem is nagyon tolerálják a dolgot...

Amúgy, ezzel a munkával 110 000 körül kapok kézhez, az önkormányzatban pedig 140-160 között (de inkabb előbbi) kapnék.


Szülők! Ti mit gondltok, kiraknátok a gyereketeket hasonló esetben?



2017. szept. 6. 14:34
 71/100 anonim ***** válasza:
35%

#71

Semmi baj, hogy nem tudod értelmezni: a kérdésre kellene válaszolni, nem másoknak megpróbálni beszólogatni. Majd megtanulod.

2017. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
89%

#72, így van, a kérdésre kellene válaszolni... és nem a kérdezőt minősítgetni meg sértegetni, meg itt kompenzálni a kisebbségi komplexusokat...

Egyébként a Kérdező magánügye, hogy milyen munkát vállal el és milyent nem.

2017. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
8%

#73

Hogy neked mennyire igazad van. Sőt. Okos is vagy. Végtelenül okos. Nagyon. Le vagyok nyűgözve. Micsoda ész. Micsoda jellem. Ki ne hagyjam, szép is vagy. Mint mindenki aki a csürhével bőg együtt. De mint tudjuk, az átlag azért az, mert átlagos. Gyk, köszönöm, hogy ezt újra és újra eszembe juttatod!

2017. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
16%

#74

Igen, a magánügye, hogy milyen munkát vállal el. És hogy jön ahhoz bárki, hogy ezt a védendő, őrzött magánügyet véleményezze? Honnan veszi a bátorságot akárki is a gyakorin, hogy beleszóljon ebbe? Felháborító!


Ja, hogy ő maga írta ki és kért véleményt a helyzetről?


Mondd, neked, mint kívülállónak: mi a véleményed az intelligenciáról?


(És most pontozz le, meg még írj is sok-sok beszólósat, hogy zavarjon és nyerj és rossz legyen nekem. ja, nem.)


Kiszálltam. Unlak.

2017. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
99%
Nem olvastam végig a válaszokat, de: ez melyik város? Merthogy én ( és az ismerőseim többsége) 100.eFt-ot heti 3-4nap munkával megkeresek ( diákként, Budapesten, irodában, 6oraban. )
2017. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:

Utolsó! Budapest.


Tudom, hogy lenne jobb diakmunka lehetőség is (mondjuk egy 10essel jobban keresnék kb.), de nekem ez megfelel. Meg ezt már megszoktam. És amúgy a szüleim problémája sem az összeggel van.

2017. szept. 6. 18:02
 77/100 anonim ***** válasza:
94%
62%-os azért vicces hogy kétdiplomás doktor "felnőtt"-ként leállsz gyakorin egy vadidegennel veszekedni egy olyan dologról ami téged sehogyan sem érint..🤔
2017. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
17%

Mondom, hogy NEM dolgoztál :D


4-6 órás dolgozgatás az NEM munka.


És képzeld, jártam egyetemre, 22 évesen végeztem - mint normális esetben szokás :)

2017. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
28%
És igen, 21 éves korom óta dolgozok teljes állásban, most vagyok 28.
2017. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
35%
De vicces, hogy aki további léhűtésre biztatja, az 1000%-on van, aki reálisan megmondja neki, hogy ideje lenne kimászni a pizsiből és kilépni az életbe, az 0 :D
2017. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!