Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenképpen bele kell egyezne...

Mindenképpen bele kell egyeznem, hogy a férjem lánya hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
férjem lánya 13 éves,eddig az anyjával élt,most ugy döntött,hogy szeretne hozzánk jönni.nekem is van egy nagy kamasz lányom,és van egy közös fiunk.apuka nagyon szeretné,de én nem igazán lelkesedek az öttletért,ugyanis a lány és én nem igazán állunk közel egymáshoz.a másik az,hogy helyünk sincs,nem lehetne külön szobája,csak a nappaliban huzodhatna meg.férjem szerint elférünk ennyi helyen is.a másik dolog ,hogy ö reggeltöl estig dolgozik,én lennék egész nap otthon vele.egyikünknek sem lenne egy perc nyugta sem.nem hiszem,hogy ez jo ötlet,mit tegyek?hogy értessem meg vele,hogy ne egyezzen ebbe bele?anyjánál is megvan mindene,jo viszonyba vannak.ez csak egy hobort.
2018. márc. 9. 15:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
83%
Na és mi van, ha a férjed exével történne valami (súlyos betegség, anyagi válság vagy meghal), akkor se költözzön hozzátok a lány, mert ti abban állapodtatok meg, hogy a lány nem élhet az apjával. Gondolom a férjed többet tesz a családi perselybe, mint te, ha reggeltől estig dolgozik. Amúgy ő is elfogadta maximálisan a lánydodat, te miért vagy erre képes? Különben is, ha tönkremenne a házasságotok, akkor nem ő miatta következne be, hanem a férjed -és magad miatt.
2018. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
90%

"én lennék egész nap otthon vele."


Már bocs, de úgy írsz erről, mintha egy 2-3 éves gyereket kellene egész nap figyelni, nevelni. Egy 13 éves lányról beszélünk, aki iskolába jár: jó eséllyel reggel fél 8-kor elmegy és délután 2-ig szerintem nem nagyon kerül haza.


van egy olyan érzésem egyébként, hogy azért akar hozzátok jönni, mert az anyja esetleg szigorúan fogja, nem engedi el ide-oda és valószínűleg abban bízik, hogy az apját könnyebben meg tudja lágyítani.

Egyébként a te lányoddal és a közös gyerekkel milyen a viszonya?

2018. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
79%
Abba bele sem gondoltál, hogy ha a lány anyjával történik valami, valószínűleg veletek, az apjával fog élni?
2018. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
38%
Tökéletes példája ez annak,miért nem érdemes a mai nőkkel házasodni.
2018. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
37%

Hát ez aztán szemétség tőled. A te lányod miért ott van veletek???

De összébb húzódtok és elfér az a gyerek is, vagy a te lányodnak ne legyen külön helye.

A férjed helyében lennék az első ilyen dünnyögésed alkalmával nagyon elvernélek. Meg tanulnád hogy kinek ki a gyereke.

Tetű nő vagy, még ha nem tetszik vagy lepontozol is!!!

2018. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem álltok közel egymáshoz, akkor majd lakva sikerülhet. Az én párom lánya sem szeretett eleinte, de amikor odaköltözött, akkor megszerettük egymást és a két fiammal is testvéri kapcsolatba került, jól el voltak egymással, és nekem is sikerült vele szinte anya lán ya kapcsolatot kialakítani. Ha szereted a párod, akkor szeresd a lányát is, csak akarni kell és sikerül.
2018. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 A kérdező kommentje:
A kèt gyerek nem lehetne egy szobába,merr a szoba olyan kicsi,hogy egy ágy is alig fèr el.nem igazán egyeznek meg a gyerekek,tüz ès viz.
2018. márc. 9. 16:31
 18/123 anonim ***** válasza:
82%

Részmegoldásnak nem lehetne azt kihozni hogy mondjuk időszakosan lakna nállatok a kislány ?

Hogy mégis megtudnátok szokni egymást és talán neked is változna a hozzáállásod...mert ez így nem túl szép tőled eddig.

2018. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom erről a kérdésről nem beszélgettetek, hogy mi lenne ha veletek élne a férjed lánya. Nem kell beleegyezned, miért is egyeznél bele ha nem akarod. Mondd el a férjednek amiket ide leírtál. Ezek a te érzéseid. Ha kényszerből egyeznél bele akkor is tönkre menne sokminden szerintem. Döntsön a férjed, hogy mindezek ismeretében mi legyen a következő lépésetek.
2018. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
78%
nem, viszont akkor gondolom az se zavar ha ő meg a te gyereked rakja ki a házból.
2018. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!