Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenképpen bele kell egyezne...

Mindenképpen bele kell egyeznem, hogy a férjem lánya hozzánk költözzön?

Figyelt kérdés
férjem lánya 13 éves,eddig az anyjával élt,most ugy döntött,hogy szeretne hozzánk jönni.nekem is van egy nagy kamasz lányom,és van egy közös fiunk.apuka nagyon szeretné,de én nem igazán lelkesedek az öttletért,ugyanis a lány és én nem igazán állunk közel egymáshoz.a másik az,hogy helyünk sincs,nem lehetne külön szobája,csak a nappaliban huzodhatna meg.férjem szerint elférünk ennyi helyen is.a másik dolog ,hogy ö reggeltöl estig dolgozik,én lennék egész nap otthon vele.egyikünknek sem lenne egy perc nyugta sem.nem hiszem,hogy ez jo ötlet,mit tegyek?hogy értessem meg vele,hogy ne egyezzen ebbe bele?anyjánál is megvan mindene,jo viszonyba vannak.ez csak egy hobort.
2018. márc. 9. 15:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/123 anonim ***** válasza:
19%
Inkább ne egyezz bele. Ha annyira nem bír téged, lehet, hogy pont amiatt akar odaköltözni, hogy alád tegyen egy lapáttal... Tönkretenné az életedet (szerintem). Ha ráadásul hely sincs, akkor felejtős. Maradjon csak az anyjánál. Amúgy meg milyen anya az, aki engedi máshol lakni a lányát? Beszélj az anyjával, hogy ez nem helyes (akkor sem, ha az apja veled él).
2018. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/123 anonim ***** válasza:
79%
Szegény gyerek....
2018. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/123 anonim ***** válasza:
79%
Én is a gyereket sajnálom,te kölyköd persze elkell viselnie a férjednek.. Na ezért nem kell csomagos társ..
2018. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/123 anonim ***** válasza:
74%

csak annyira mint neki abba hogy a te lanyod nalatok eljen. Ha neki ezellen nem volt egy szava se, akkor forditva neked miert van?

Ne kenyszeritsd valasztasra, mert lehet ugyan hogy van olyan ferfi aki egy not valaszt a gyereke helyett, de az apanak is es embernek is alkalmatlan.

2018. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/123 anonim ***** válasza:
63%
Lathatoan a valaszolok 98%-ának nincs kamasz gyereke. En emlekszem milyen elviselhetetlen lehettem, DE: pont ezert a lanyomnak nagyon jo dolga van hogy "laza" vagyok es nem tiltasokkal bombazom mint anno velem tettek. Ennek ellenere azt kell mondjam hogy kb meg igy is elviselhetetlen a stilusa, es rendszeresen kiakaszt. Kepzeljuk el mindezt olyan kamasszal aki eddig az anyjaval elt.... hat en se szivesen mondanek igent. A tobbseg elfelejti, hogy a legtobb gond megiscsak a Kerdezore marad, ha az apa dolgozik, tehat rakenyszeriti az apa vmire amit ő kis esellyel fog megtenni a Kerdezo lanyaval. A kamaszok elegge hajlamosak pusztan azert felkapni a vizet es rogton koltozessel fenyegetni, ha az ember megkeri hogy pakoljon el legalabb maga utan.... szoval lehet 1-2 hetet meg kihuznek ugy a ferjeddel hogy maximalisan kiveszi a reszet a munkabol de utana sztem a kiscsaj is tapasztalni fogja, hogy ott sem ő lesz az úr....
2018. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/123 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sem szép, ahogy hozzáállsz, de valahol meg is értelek téged is.

Ha nemet mondasz, arra is simàn rámehet a hàzassàgotok, nem csak arra, ha oda költözik a làny.

Én a helyedben adnék neki egy esélyt, ha a férjed nem tudod "meggyőzni". Aztàn ha nagyon nem működik, akkor még lehet tovàbbi megoldásokat keresni. Ha szerencséd van, visszamegy magàtól is pikk pakk, nem hiszem hogy egy 13 éves làny ellenne hosszú tàvon a nappalitokban, nulla intimszféraval...

2018. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/123 anonim ***** válasza:
67%

Miért? nem dolgozol kérdező, csak eltartatod magad meg a pereputtyodat? Meg hogy kéne már egy 13 éves kamasszal egész nap együtt lenni? Legjobb esetben délután kettőkor végez, legrosszabb esetben ha van különórája 4 és 6 körül.


A férjed helyében megkérdezném ezek után hogy a te lányod mikor cuccol át az apjához, mert innentől kezdve én is úgy állok hozzá mint te az enyémhez.

2018. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/123 anonim ***** válasza:
26%

Az annya mért hagyja, hogy a lánya elköltözzön otthonról?

Csak nem elege van belőle és úgy gondolja, hogy nálazok majd nem érzi jól magát és majd ha vissza akar menni, akkor ő diktálhatja a feltételeket?

Ez az anyának jó, de neked nem nem!

Rád van osztva a "gonosz mostoha" szerep.

Ha a férjed ragaszkodik ahhoz, hogy a lánya nála legyen, akkor közöld vele, hogy akkor az összes gond is az övé!

A tízórai készítéstől kezdve a tanulással kapcsolatos dolgokon át a gyerek fegyelmezéséig!

Majd, ha neki kell melléülni tanulni, vagy tőle kéri a tiszta ruhát vagy neki kell elmenni vele orvoshoz, lehet meggondolja, hogy jó ötlet-e!

Azt hiszen az apa úgy gondolta, hogy az ő lányával is ugyanugy minden a te gondod lesz, mint a sajátoddal.

Igaz, ő is együtt él a te lányoddal, de nem hiszem, hogy ő vasalja a gyerek ruháját, vagy főzi a vacsoráját!

Én odaengedném és mindent rábíznék az apjára! Hajrá!!

2018. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/123 anonim ***** válasza:
83%
Az én férjemnek 2 gyereke van 14 éves lány, és 16 éves fiú. Van közös gyerekünk 4 éves ikerlányok. A férjem 2 gyermeke tavaly augusztusban úgy döntöttek, hogy az apjukkal akarnak élni. Tudod én mit csináltam? Az ikreket beköltöztettem a mi hálószobánkba. A nagy nappaliból csináltattunk 2 kis szobát. ( szerencsére 2 x dupla ablak van ott így a válaszfalat feltudták rakni úgy, hogy mindkét szobában legyek ablak, és külön bejárat is megoldható volt. Mi meg beköltöztünk az ikrek szobájába amibe befért az ágyunk és ennyi. Én így vártam a gyerekeket, hiszen annak idején amikor megismertem a férjemet, tudtam, hogy van 2 "csomagja" akiket szintén elfogadtam, életem részei lettek. A lány az elején ki nem állt, mindig mindenbe belekötött, de később jóba lettünk. Ha tavaly nem engedtem volna, hogy hozzánk költözzenek, akkor cserben hagytam volna őket. Szűkösen de elvagyunk így is.
2018. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/123 anonim ***** válasza:
56%
Háztartásbeli vagy gondolom h egesz nap otthon vagy dologtalanul. Ez azokra Jellemzö. Miért nem a te gyereked megy a nappaliba...
2018. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!