Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
17%
Nullás. Ja le se kelett volna irnom az inditékot. Piásoksat itt mindig védig. Minden kérdesnél le vannak pontozva akik otthagyták az alkeszeket. Kezet ne csókoljunk nekik?
2018. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondta senki,hogy ne hagyd ott a szüleidet,ha pl önpusztítóak vagy vernek stb,mert vannak dolgok amikor nincs más megoldás. de én pl arra írtam, hogy a kérdező olyan válaszokat is kapott, hogy "na én ilyenek miatt nem tartom a kapcsolatot anyámmal" meg hogy ne látogassa az anyját,stb... miközben az anyja nem kért semmi brutálisan kiborító dolgot a lányától,csak hogy ne telefonálgasson éjjel,amikor nála van....
2018. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
97%

42-es, köszi hogy leírtad, pont ugyanerre céloztam én is. Nem értem, hogy akit tényleg bántalmaztak komolyan, az hogy a fészkes fenébe von párhuzamot a fizikális/lelki bántalmazás és a kérdező helyzete között.


Aki szerint éjszaka közepén a másiknak el kell tűrnie a nyeherészést, az költözzön egy papírfalú panelba, és nyeherésszen egy keveset. Garantáltan a lapostetves fenébe küldik el pár napon belül...

2018. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
92%
Az a szomorú, hogy a saját anyáddal valszeg nem nyeherészel órákig telefonon, pedig ritkán látod és lám, még egyszerű dolgokat sem tudsz róla. De azzal igen, aki potenciális farok. Egy ribizli vagy a büdösebbik fajtából.
2018. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
13%
Én akkor telozok amikor akarok,ott viber némitva,azzal senkit se zavarok. Jo h levegőt venni lehet,nem albérlo,v idegen. Biztos nem tetszik h psasival beszélt. Otthon ha nincs papir még telefonálni is vétség egy pasival.
2018. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
15%
Amugy meg ha vki egy évbe egyszer hazamegy de közbe ott se lenne nincs téma,cseszegetik,na azt családi kapcsolatot is megette már a rosebb. Amugy megnézném a pontozokat biztos sose volt pasi az életükbe..
2018. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
80%

#46: Olyan pasi ne is legyrn az életemben,akihez valószínűleg kislány vagyok , és mindennek tetejében még felesége is van (jaj,bocs, válik, Úr Isten).

Mondjuk ebben sokat segít,hogy nem vagyok lány, de ha az lennék se tudnék tükörbe nézni.

2018. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
94%
Egyikőtöknek sincs igaza. Anyádtól kicsit erős, hogy "leadtná" este 10- kor a telefonodat, te viszont odafigyelhetnél arra, hogy éjjel halkan beszélj és ne nevetgélj hangosan. Havi 2-3 napig ez nem lehet olyan kibírhatatlan.
2018. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
91%

7-es:

"Aki aludni akar az TUD, ennyit erröl ;)"


Majd húsz év múlva visszatérünk rá, jó? Ennyit erről.

2018. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 A kérdező kommentje:

Kössz szépen annak aki ribizett...

Munkatársam 3 hónapja van a cégnél, mielőtt idejött, azelőtt költözött el tőle a felesége. Szóval nem, nem miattam. De persze ti már rögtön gyanusítgattok. Nem, nincs köztünk semmi. Olyan hihetetlen ez? Nem minden 20 èves áll le kétszer annyi idős férfiakkal kefélni. Munkahelyenen 3-an vagyunk 20 évesek, a többiek 40 felettiek. Ès normálisak. Nem csak vele szoktam telefonálni, màsik munkatàrsakkal is. Mert jóban vagyunk. Ès nem,nem kefélek velük.


Vidéki kertes csalàdi hàzban vagyok, nem panelben, nem papírok a falak.

Nyilvàn nem nyerítettem az éjszaka közepén, próbáltam halkan nevetni, beszélni.


Nem tudom már ki írta, de képzeld,anyàmékkall minden nap legalább fél óràt beszélek telefonon. És szinte mindig ők ráznak le, hogy hagyjuk abba, dolguk van. Erről ennyit.

2018. márc. 16. 15:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!