Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
 61/103 anonim ***** válasza:
77%
Nektek jó a nyitott házasság, oké, működik, én meg monogámként érzem jól magam, nem vagyunk egyformák. A kérdésnek viszont továbbra sem ez a lényege. Bár szerintem a kérdező kollégája azért bepróbálkozna a friss husinál szívesen, és ha ezt a kérdező nem látja, és nem gyanús neki az éjjeli telefon, akkor borzasztó naiv, a szüleit valószínűleg nem csak az zavarja, hogy éjjel hangoskodik, hanem féltik ettől.
2018. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
33%
21 éves felnőtt nő,eldönti h kinek fekszik az ágyába. A nők nem naivak,maguktol fekszenek oda ahova akarnak..
2018. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
81%
#61 a kommentedből úgy tűnik, komoly problémáid vannak a monogám emberekkel
2018. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
0%
Nincs bajom,csak mégis mindig ők sirnak a félrelépesen,és rohannak miatta váloperre stb..
2018. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
88%
66%-os: el is hinném, ha nem te bizonygatnád görcsösen, hogy neked mennyire jó és milyen rossz a monogámoknak. Gondolom bosszant rendesen, hogy másnak bejön a hűség, nálatok meg jó pofát kell vágni a ház ura idegenpina sámfázó akcióira. Szívás, de ki milyet szakít...
2018. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
27%
Megegyezés kérdése ugyebár. Ha megbeszélitek hogy mindketten nyitott házasságra vágytok az oké, de az úgy nem működik hogy az egyik fél eldönti hogy ő mostantól így tesz és nem lesz tekintettel a másik érzéseire.
2018. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
73%
Egy monogám ember általában monogám embert szeretne maga mellé társnak, ha tegyük fel a másik fél nem monogám, de ezt eltitkolja, vagyis hazugságra épül a kapcsolat, ebből később jogosan vannak problémák, hiszen egy ilyen hazugsággal a monogám félnek nem volt döntési lehetősége a kapcsolat elején, hogy így is bele akar-e menni vagy mégse.
2018. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
69%

"Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon"

"Munkatársam 3 hónapja van a cégnél... Nem, nincs köztünk semmi."


Úgy kezdted, hogy a "barátom"!

Vagyis dugsz vele.

Később pedig azt írod: "nincs köztünk semmi."

Hát persze! Ha csak nem az a 150 kilóméter.

2018. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
79%

""Munkatársam 3 hónapja van a cégnél"


Nem sok időt hagytál neki, hogy megszokjon az új munkahelyén.

Azonnal lecsaptál rá!!

2018. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
81%
Mint a villám. Elég provokatív kérdés ha nem illeszted oda azt az utolsó mondatod nem lenne ennyi negatív válasz. Magadnak csináltad.
2018. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!